2 Въпроса.

Всичко извън автомобилния спорт

2 Въпроса.

Мнениеот 2101 » Съб Май 30, 2009 03:41

Здравейте :D Тъй като се чудех къде да пусна темата реших да я пусна тук като смятам че има доста ерудирани хора в фрорума :)
1-вия ми въпрос е : Ще имам ли проблем ако си сложа ролкейдж в ладата и сваля задната седалка ? Също така ако направя така че да не я свалям а просто сложа ролкейдж и направя дупки на седалката за тръбите , чичко полицай ще писка ли че имам клетка ?

2-въпрос : Мога ли (тъй като колата е бяла по талон е слонова кост ...) да слова преден капак в друг цвят ?

Благодаря много !

п.п. Прерових гугъл за 1 въпрос но нищо не открих :? :(

Колата се кара градско в София ;) и ежедневно почти....
2101
 
Мнения: 0
Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 15:22
Местоположение: София
Име: Иван Милев

Re: 2 Въпроса.

Мнениеот tsveti » Вто Юни 02, 2009 22:04

Добри въпроси задаваш... :roll:

1. Едва ли ще успееш да сложиш ролбар, без да махаш седалката..., но и да успееш, закона май не го позволява..., но в това не съм много сигурна.
Виж в отговор номер 2, съм хиляда процента сигурна
2. Няма как да стане това. Абсолютно забранено е колата или която и да е част от нея да е/са различни от това, което пише в талона като цвят. За подобни желания отиваш в КАТ и там ти правят специален талон със снимка на колата.
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: 2 Въпроса.

Мнениеот 2101 » Сря Юни 03, 2009 02:26

Това си е един вид подсилване на купето :?
2101
 
Мнения: 0
Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 15:22
Местоположение: София
Име: Иван Милев


Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта

cron