ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ АДМИНИТЕ НА ФОРУМА.

Всичко извън автомобилния спорт

ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ АДМИНИТЕ НА ФОРУМА.

Мнениеот kiko » Нед Фев 15, 2009 17:49

Гледам по другите форуми,че обявите на магазините са срещу заплащане.Прави ми впечатление,че при нас няма такава практика(май :roll: ).
Та защо не се въведе и това при нас :roll: .Мисля,че 50 кинта на месец не са лоша инвестиция в някоя джаджа за СМС-и или нещо подобно,което ще свърши перфектна работа на феновете през сезона :wink:
Знам,че парите не са от никакво значение за движещите фигури тук,ама с тях като,че ли е по-лесно :roll:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ АДМИНИТЕ НА ФОРУМА.

Мнениеот txl » Нед Фев 15, 2009 19:03

Имаш предвид раздел реклами да е платен? Ако е това - да, мислихме го, но май така си останаха нещата. Трябва да видим от техническа гледна точка как стои въпроса с плащането. Какви варианти има и как ще е най-добре.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ АДМИНИТЕ НА ФОРУМА.

Мнениеот Lubo » Нед Фев 15, 2009 19:15

Не е лошо като идея.Минимум ще е коректно към хората,които дават пари за банери във форума :wink: .Става безмисленно да се рекламира,при положение,че можеш да имаш безплатна тема в най-силната част на форума :wink:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ АДМИНИТЕ НА ФОРУМА.

Мнениеот maier 007 » Пон Фев 16, 2009 20:41

kiko написа:Гледам по другите форуми,че обявите на магазините са срещу заплащане.Прави ми впечатление,че при нас няма такава практика(май :roll: ).
Та защо не се въведе и това при нас :roll: .Мисля,че 50 кинта на месец не са лоша инвестиция в някоя джаджа за СМС-и или нещо подобно,което ще свърши перфектна работа на феновете през сезона :wink:
Знам,че парите не са от никакво значение за движещите фигури тук,ама с тях като,че ли е по-лесно :roll:
Май в София само пари ви се въртят в главите.
maier 007
 
Мнения: 33
Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 14:52
Местоположение: Стара Загора
Име: Иван Господинов

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ АДМИНИТЕ НА ФОРУМА.

Мнениеот vikikos » Пон Фев 16, 2009 22:17

maier 007 написа:
kiko написа:Гледам по другите форуми,че обявите на магазините са срещу заплащане.Прави ми впечатление,че при нас няма такава практика(май :roll: ).
Та защо не се въведе и това при нас :roll: .Мисля,че 50 кинта на месец не са лоша инвестиция в някоя джаджа за СМС-и или нещо подобно,което ще свърши перфектна работа на феновете през сезона :wink:
Знам,че парите не са от никакво значение за движещите фигури тук,ама с тях като,че ли е по-лесно :roll:
Май в София само пари ви се въртят в главите.

:D :D :D Нали знаеш за гладната кокошка и просото....
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ АДМИНИТЕ НА ФОРУМА.

Мнениеот Lubo » Сря Фев 18, 2009 13:28

Гладна,сита нещо не ме кефи това разпределение на нещата.Форума ни е малко разграден двор,особенно в момента ПРАВИЛА.

1. Този раздел е предназначен за реклами.

2. Всеки регистриран потребител може да пише в този раздел. Публикуването на реклами все още е безплатно.

3. При публикуване на реклама, тя трябва да отговаря на следните изисквания:
- в заглавието и в самата реклама да е посочен вида на предлаганата услуга;
- в рекламата е посочено местоположение, където се извършва услугата;
- в рекламата е посочен поне един външен по отношение на форума контакт, такъв може да бъде телефон, e-mail, icq, skype или друг подобен.

4. Коментари по рекламите и съответните им отговори от автора на рекламата са разрешени, с изключение на коментари по цената на услугата. Заинтересованите коментират цената извън рекламата (чрез лични съобщения във форума или външна по отношение на форума кореспонденция).


Това са правилата в РЕКЛАМИ.Раздела беше създаден с цел ФИРМИТЕ да си публикуват безплатни обяви на своите стоки.Раздел Моторни спортове бе създаден потребителите във форума да могат да си продават нещата също безплатно.В последствие нещата се поумешаха....в теми за потребителите,фирми(скрити зад обикновенни потребителски никове) предлагаха своите стоки,както и обратното.Имаше дори и момент в темата на една от фирмите Кико да плясне директен линк към друга фирма...и тн. и тн.
Та въпрос на време е нещата да се оптимизират( :lol: доста време :lol: ).Ще има няколко опции:потребител продава ЕДНА стока (безплатно),фирма си има платена тема в която продава каквото си поиска(стандартна за почти всички бг. форуми,но на цени поне на половината от цените в другите аналогични форуми),банер(пак платен),както и банер+тема(да кажем 10 лева отгоре на цената на банера).Това последното може би ще е перфектен вариант за фирми,които нямат официален саит или пък нямат постоянни наличности,но искат да се знае,какво имат,ще имат или е свършило.
Аз си мисля,че нещата ще са по-пригледни.Темите на фирмите няма да са по 15-20 страници (защото модератор ще трие въпросите на клиентите след седмица примерно) и най-важното ще са най-отгоре на раздела в който са поискали.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ АДМИНИТЕ НА ФОРУМА.

Мнениеот kiko » Сря Фев 18, 2009 13:44

Това последното си е чиста проба "далавера".Като ви знам комунистическите цените за банерите ми изглежда доста приятна идеята да си взема един такъв пакет.На банера пиша:търговия/прествител/дистрибутор на ОМП,СПАРКО,ЛИКО и МОМО.Намирам си някой по-силен вносител(примерно Ники или пък някой от друга държава....да живее ЕС-то :lol: ),пазаря се за някаква отстъпка и в темата после пускам:гащеризон еди колко си кинта,доставка 3 дни,цена за форума ...... -5% от официалната ценова листа.
Та..... с някой колан,каска и дрънкулка си избивам парите и останалото е далавера.Недай си боже клъвне и някой за нещо по-скъпо,мога директно само с това да се занимавам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ АДМИНИТЕ НА ФОРУМА.

Мнениеот JeepersCreepers » Пет Мар 20, 2009 00:00

хеххех човек з ада се занимава само с търговия не е лесно тъй като има много доставчици с които ад се поддържа връзка неможе само с един да се работи и разчита тъй като в тази криза ........ наистина доста фирми се прикриват с никове но винаги си личи като почне да се продава с търговска цел било т фирма или някой да избие лев,но има и доста юзъри които предлагат доста добри оферти за разни неща но не им се плаща за обява.Според мен модераторите трябв асами да преценят кой е нужен за форума и кой не .А за направата за плащане на обяви мисля че форума трябв ада е регистриран като фирма или нещо от този род беше за да може да издава фактури на лица които с арешишли ад си плащат ,абе сложно си е .
nesum po byrz ot teb ,prosto karam po dobre!

http://jeepers-shop.com/shop/========>ТУК ИМАМ ДОСТА НЕЩА КОИТО ПРОДАВАМ АКО ИМА ЖЕЛАЕЩИ ДА ПИШАТ
Аватар
JeepersCreepers
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Ное 12, 2006 13:56
Местоположение: Бургас
Име: Ивайло Иванов

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ АДМИНИТЕ НА ФОРУМА.

Мнениеот kiko » Пет Мар 20, 2009 18:33

http://forum.rally-club.bg/viewtopic.php?f=21&t=5699

То тези са си регистрирана фирма от доста време :wink: .Кризата трябва да се бори с различни методи.Единия от тях е директно продаване по форумите.Именно тук се получи този момент-пичовете набримчиха сто вида раздели с цел разделяне на продажбите на про,хоби,тунинг,рацинг,магазин,далаваераджия и тн.Да ама нали си е либерте тук,всеки почна да си слага обявата където му дойде.Ето от онея дни в Моторни спортове натресках с червено 7-8 обяви,които не трябваше да са там.Ама от де мод,ги премести :lol: .Сега като гледам по новите правила е минал срока за плащане,ама ...........май и новите правила са либерте :lol: :lol: :lol: .
Ей за това го обичам този форум- ларшшшшшшшшшшш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ АДМИНИТЕ НА ФОРУМА.

Мнениеот JeepersCreepers » Пет Мар 20, 2009 23:08

хахахахаха абе то да ти кажа вс.си е до време ларш ларш ама все ще му дойде до гууша на някой ,а и админите не им е това само основната работа .Еднинственото което може да се направи е да се сигнализира от самите нас за нередовни или теми не на място ,ама както каза криза е и всеки иска да яде :)
nesum po byrz ot teb ,prosto karam po dobre!

http://jeepers-shop.com/shop/========>ТУК ИМАМ ДОСТА НЕЩА КОИТО ПРОДАВАМ АКО ИМА ЖЕЛАЕЩИ ДА ПИШАТ
Аватар
JeepersCreepers
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Ное 12, 2006 13:56
Местоположение: Бургас
Име: Ивайло Иванов

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ АДМИНИТЕ НА ФОРУМА.

Мнениеот Л. Мечков » Чет Май 14, 2009 22:11

kiko написа:Гледам по другите форуми,че обявите на магазините са срещу заплащане.Прави ми впечатление,че при нас няма такава практика(май :roll: ).
Та защо не се въведе и това при нас :roll: .Мисля,че 50 кинта на месец не са лоша инвестиция в някоя джаджа за СМС-и или нещо подобно,което ще свърши перфектна работа на феновете през сезона :wink:
Знам,че парите не са от никакво значение за движещите фигури тук,ама с тях като,че ли е по-лесно :roll:

И като даде тая идейка сега е редно да привлечеш някоя фирмичка, че новият раздел умря от глад :lol:
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ АДМИНИТЕ НА ФОРУМА.

Мнениеот kiko » Пет Май 22, 2009 15:59

:lol: :lol: :lol: Като гледам играчите са на линия :wink:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров


Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 6 госта

cron