Ееее разминахме се :))))

Всичко извън автомобилния спорт

Re: Ееее разминахме се :))))

Мнениеот dreams_for_rally » Чет Юли 03, 2008 18:49

www.dnes.bg написа:Часове след 32-рата експлозия в Челопечене из форумите на българския интернет започнаха да валят и първите хуморески във връзка с инцидента.

„Продавам прясно разорана нива в Челопечене с готови дупки за засаждане на дръвчета“.

„Най-големите грешки на човечеството: Хирошима '45, Чернобил '86, София '08 и... хъхъ, Windows 95“.

„Времето днес ще бъде слънчево, с прегърмявания“.

"Инцидентът е организиран и осъществен от фабрика за производство на стъкла".

Черен хумор, както виждате, но по-добре да се смеем, отколкото да се заврем някъде и да се самосъжаляваме.

Така че, довечера, когато стане тъмно и си легнете в същите онези легла, от които паднахте в 6.28, не се страхувайте.

Бъдете смели и се дръжте като кмета Бойко Борисов, който тази сутрин, от мястото на инцидента, препоръчал на софиянци:

"Най-добре, ако можете, не дишайте!".

Хаха.
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Ееее разминахме се :))))

Мнениеот ftabaton » Чет Юли 03, 2008 19:53

Ми нас питателини на село как е, а!!! Едино гаден чист въздух, прохдни вчри, руни домати, студена ракия............ да не мислите че ни е лесно ааааааааа............?????????
Аватар
ftabaton
 
Мнения: 354
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:30
Местоположение: Твърдица, Стара Загора
Име: Христо Христанов

Re: Ееее разминахме се :))))

Мнениеот НИКИ » Чет Юли 03, 2008 19:59

Един добър ден за Софиянци.Стана сакатлъка,но стана на място предназначено за взривяване на огромни количества боеприпаси.
Е имаше сакатлъци-нямаше информация,никой не знаеше какво да прави,някои политици трупаха девиденти,но допълнително нагнетиха паниката в народа.От 6.50 съм бил в района.Хората бяха се изнесли още около 7 часа.Всичко от поделението липсва,има и голями щети по околните къщи,но няма как-цял ден имаше отсколки във въздуха.Замърсяване няма.Има прах в голями количества и азот,но мисля,че не е опасно.Съдя по себеси.Поне до утре ще има взривове.Само се моля да не завали,че леките съединения на барута ще се върнат в почвата.В общи линии както се базикахме с Любо-ау,такова копане из нивите около София не е имало от татово време.
Изображение
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Re: Ееее разминахме се :))))

Мнениеот НИКИ » Чет Юли 03, 2008 20:01

ftabaton написа:Ми нас питателини на село как е, а!!! Едино гаден чист въздух, прохдни вчри, руни домати, студена ракия............ да не мислите че ни е лесно ааааааааа............?????????


Горките вие.Аз на обед врътнах два домата и си нямаш идея каква мъка беше за една стограмка :wink: .Изглед хубав,адреналин силен.Само ракията ми липсваше.
Изображение
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Re: Ееее разминахме се :))))

Мнениеот evca » Чет Юли 03, 2008 21:11

Замислих се,че може да направите под категория в шопа-примерно София.Както има рали клуб,яко,тениски може да сложите и тая.Вътре предлагате каски,противогази,марли,прахови маски и всякакви такива.Ще избиете рибата :lol:
От къде намери тоя домат?Днес си говорих с твоята,разправя,че не си ял нищо.Да не сте вандалствали в "хоремака" :lol:
Изображение
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
evca
 
Мнения: 111
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 13:43
Местоположение: София
Име: Ева Петрова

Предишна

Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта