Проблем с газова уредба

Всичко извън автомобилния спорт

Проблем с газова уредба

Мнениеот clarence » Вто Апр 08, 2008 13:30

Здравейте :) значи от известно време съм си на газ, но ми се струва че започва все повече и повече да ми харчи ... малко я настъпвам, но по принцип не се бутам в яки задръствания ... а като спра колата и усещам миризма на газ, която вече започвам да усещам и при палене ... възможно ли е от някаде да изпуска??? какво може да не е наред (мембрани,изпарител..???)
Some who live deserve death, and some how are dead deserve life. Can you give it to them?
Аватар
clarence
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Дек 30, 2007 15:48
Местоположение: София

Re: Проблем с газова уредба

Мнениеот BOXER » Сря Апр 09, 2008 03:10

Отиди при Газаджия,иначе само можем да гадаем какво може да е!
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Проблем с газова уредба

Мнениеот Niki Cvetkov » Чет Апр 10, 2008 09:26

clarence написа:Здравейте :) значи от известно време съм си на газ, но ми се струва че започва все повече и повече да ми харчи ... малко я настъпвам, но по принцип не се бутам в яки задръствания ... а като спра колата и усещам миризма на газ, която вече започвам да усещам и при палене ... възможно ли е от някаде да изпуска??? какво може да не е наред (мембрани,изпарител..???)

Инжекцион, карбуратор,каква е колата ? Ако отидеш да я настроят както трябва ще харчи по-малко и ще върви повече :)
MC1 100 KL2 100 KR2 200 SQL 100 KR4 50Y!->R2+ (D/C!) 100 +SQR 400 F->CR->KL4 100 MC2

THЕ NORMAL DON'T SURVIVE
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

Re: Проблем с газова уредба

Мнениеот K_Power » Пет Апр 11, 2008 00:12

Смени въздушния филтър! А и може да помислиш да смениш бензиностанцията, газ най-добре на луойл или омв, бенз също лукойл и омв, а нафта, само ОМВ!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов


Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта

cron