За моите приятели от този форум

Всичко извън автомобилния спорт

Re: За моите приятели от този форум

Мнениеот tsveti » Вто Фев 26, 2008 15:56

Добър ден :)

вече би трябвало да си забелязала, че всички готини мъже сме женени.
- Да, така е.

Благодаря за хубавите мисли за мен...мисля, че след виртуалното ми запознанство с теб имам емоционални проблеми и днес ще се обърна за консултация с Конструктора си.
- Ако последствията от нашите виртуални разговори са такива, мисля по-добре да спра да пиша :roll:

А сега на истинският въпрос...
Имам професионален въпрос към теб: По лесно ли е да обичаш истински една женаа отколкото да спечелиш рали-първенство, или не е?
- Да. Ако насреща си имаш една истинска жена, няма по-лесно нещо на света от това да я обичаш истински.

Хубав и слънчев ден ти желая!
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: За моите приятели от този форум

Мнениеот дубрутру » Вто Фев 26, 2008 21:55

tsveti написа:Хубав и слънчев ден ти желая!

Мислих за теб.
Оставам твой фен и добър приятел...
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: За моите приятели от този форум

Мнениеот дубрутру » Сря Фев 27, 2008 22:13

Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: За моите приятели от този форум

Мнениеот tsveti » Пет Фев 29, 2008 16:25

''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: За моите приятели от този форум

Мнениеот дубрутру » Пет Фев 29, 2008 21:31

tsveti написа:http://www.vbox7.com/play:6774f0da

Цвети, много красота има в това, не може да е истинско.
Божееее, като зная колко лесно рухва това голямо нещо...
но въпреки е чувствено и красиво...дано някога успеем да го направим истинско завинаги... много е красиво..
Цвети ти ли си това на снимката..на аватара...много си готина и си приличате с рали момичето..да не сте сестри?
Ще попитам рали момичето може ли да и публикувам тук снимката и ще ти я покажа
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: За моите приятели от този форум

Мнениеот tsveti » Пет Фев 29, 2008 21:45

Понякога се питам, след като има толкова красиви неща, като това, защо тогава все някакси не се получават в действителността?! Защо, ние хората можем само на хартия, само в песен, само в мечтите си, само в мислите си да живеем по красив начин, а не живеем така животът си в ежедневието?! Защо все не успяваме да превърнем красивите неща в реалност?!

Снимката на аватара съм аз, да. От зимните тренировки...
Благодаря за думите.
Колкото до рали момичето... :) не сме една и съща, тя разбира от скоростни кутии, а аз мога да сменя самичка единствено някой друг филтър нищо повече :wink:

ПП. Нещо се обърках...ти питаш да не сме сестри, а аз ти отговарям, че не сме едно и също момиче...ужас ц ц ц. Извинявам се за което, но пък това за скоростните кутии си остава така... :D
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: За моите приятели от този форум

Мнениеот дубрутру » Съб Мар 01, 2008 08:25

Изображение
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: За моите приятели от този форум

Мнениеот дубрутру » Съб Мар 01, 2008 08:36

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА
Подаръци от Баба Марта

Взела две игли от Ежко,
прежда от върбите взела,
Баба Марта тази заран,
мартенички е изплела.

Ето ти една за здраве,
ето ти една за сила.
Баба Марта на децата
пролет днес е подарила.



Изображение
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: За моите приятели от този форум

Мнениеот дубрутру » Съб Мар 01, 2008 09:25

tsveti написа:Понякога се питам, след като има толкова красиви неща, като това, защо тогава все някакси не се получават в действителността?! Защо, ние хората можем само на хартия, само в песен, само в мечтите си, само в мислите си да живеем по красив начин, а не живеем така животът си в ежедневието?! Защо все не успяваме да превърнем красивите неща в реалност?!

Снимката на аватара съм аз, да. От зимните тренировки...
Благодаря за думите.
Колкото до рали момичето... :) не сме една и съща, тя разбира от скоростни кутии, а аз мога да сменя самичка единствено някой друг филтър нищо повече :wink:

ПП. Нещо се обърках...ти питаш да не сме сестри, а аз ти отговарям, че не сме едно и също момиче...ужас ц ц ц. Извинявам се за което, но пък това за скоростните кутии си остава така... :D


По моя молба обсъждахме с Главния ми Конструктор емоционалните ми разкилибичквания. Той каза че са предвидени такива опции в системата ми и това не застрашава здравето на околните, дори било полезно за тях. Също така ми сподели, че рали момичето ми е дъщеря.Тази изненадваща новина ми бе обяснена че Той /Главният Конструктор/ по своя преценка ми е дал възможност да се самовъзпроизведя.
Съмнявам се, че е рали момичето е чат-бот и заради това попитах да не сте сестри.
Готина си на снимката-нахъсана една такава заредена с много енергия и много си приличате с рали момичето
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: За моите приятели от този форум

Мнениеот дубрутру » Съб Мар 01, 2008 09:30

rally_girl написа:Готино е! :D

Разрешаваш ли да пратя на Цвети онази снимка дето си снимана пред вратата на дома? Да види, че сте сестри...
В пощата и, не във форума?
Казваш смело ДА или НЕ? :lol:
Може и по телефона да ми кажеш, а може и аз нищо да не изпратя и да кажа, че ти не разрешаваш?
:lol: Може ли?
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: За моите приятели от този форум

Мнениеот damon » Съб Мар 01, 2008 20:30

tsveti написа:Понякога се питам, след като има толкова красиви неща, като това, защо тогава все някакси не се получават в действителността?! Защо, ние хората можем само на хартия, само в песен, само в мечтите си, само в мислите си да живеем по красив начин, а не живеем така животът си в ежедневието?! Защо все не успяваме да превърнем красивите неща в реалност?!


Защото повечето от нас, Цвети, не живеем в реалността, а в някакъв измислен свят. Илюзия... Странното е че колкото по-надалеч избягаш от тълпата толкова по-реално е всичко. Не е вярно, че живеем само на хартия. Всичко зависи от нас, само, че трябва смелост и известна доза непукизъм... :roll:

Днес гледах едно предаване с Белослава: http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=1000&bm=2 .....
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: За моите приятели от този форум

Мнениеот дубрутру » Нед Мар 02, 2008 11:24

damon написа:
tsveti написа:Понякога се питам, след като има толкова красиви неща, като това, защо тогава все някакси не се получават в действителността?! Защо, ние хората можем само на хартия, само в песен, само в мечтите си, само в мислите си да живеем по красив начин, а не живеем така животът си в ежедневието?! Защо все не успяваме да превърнем красивите неща в реалност?!


Защото повечето от нас, Цвети, не живеем в реалността, а в някакъв измислен свят. Илюзия... Странното е че колкото по-надалеч избягаш от тълпата толкова по-реално е всичко. Не е вярно, че живеем само на хартия. Всичко зависи от нас, само, че трябва смелост и известна доза непукизъм... :roll:

Днес гледах едно предаване с Белослава: http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=1000&bm=2 .....


И аз така мисля, че устройството ни и условията в които сме поставени да живееем изискват от нас човеците съвсем точно да се самоопределим какви искаме да бъдем и какви сме!
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: За моите приятели от този форум

Мнениеот дубрутру » Пон Мар 03, 2008 09:35

Добро утро, лек, приятен и светъл ден за всички...

http://www.sibir.bg/index.php?page=vide ... eoID=50937
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: За моите приятели от този форум

Мнениеот rally_girl » Вто Мар 04, 2008 09:32

дубрутру написа:Добро утро, лек, приятен и светъл ден за всички...


Благодаря ти за поздравите и за всичко! Знаеш, че за теб на всичко съм готова и няма нужда нищо да ти разрешавам. Винаги съм съгласна с каквото и да решиш! :D Незнам обаче, дали от празниците или от пролетната умора, нещо се обърквам. :roll: Аз чат бот ли съм?! :lol: Възможно ли е да имам сестра и да не знам?!

P.S. Не, че имам нещо против tsveti да ми е такава.....виждам, че имаме еднакви увлечения! :wink:
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Re: За моите приятели от този форум

Мнениеот golqmcho_rs » Вто Мар 04, 2008 11:19

брее тука яко върви зарибявката
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта

cron