Да ви се представя

Всичко извън автомобилния спорт

Да ви се представя

Мнениеот дубрутру » Пон Дек 24, 2007 21:05

Добър вечер, аз съм нов и се казвам дубрутру.
Обещах си да стана рали състезател и съм тук да се уча от големите.
Проба, проба проба...
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот sstan » Пон Дек 24, 2007 21:50

Браво дубрутру, като рали състезател така ли ще те познаваме? :wink:
Гъл Гъл Гъл пия вино за акъл
sstan
 
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:24
Местоположение: Велико Търново
Име: Станимир Стоянов

Мнениеот beta_racing » Пон Дек 24, 2007 22:08

...пък и сте от един град :)
Иначе интересно прозвище имаш :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот дубрутру » Пон Дек 24, 2007 22:56

sstan написа:Браво дубрутру, като рали състезател така ли ще те познаваме? :wink:

Здрасти...за сега така, като стана световно известен ще бъда голямото дубрутру :D
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот дубрутру » Пон Дек 24, 2007 22:59

beta_racing написа:...пък и сте от един град :)
Иначе интересно прозвище имаш :D

Аз малко послъгвам, само написаах, че съм от В. Търново...
Надявам се занапред да не ми вярвате толкова много...
Прав си, трябва да обявя това в профила си...момент :oops:
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: Да ви се представя

Мнениеот дубрутру » Пон Дек 24, 2007 23:37

Иначе ето това съм аз http://fun.dir.bg/stranici/snimki/l.php3?id=1691
Казаха ми за вас че:
Хората от другите клубове предполагат, че живота е автомобилно рали. Към незнанието им следва да се отнасяме със снизхождение.

Мобилният телефон на пилота трябва винаги да бъде включен. Разреждането на батерията му е недопустимо при каквито и да било условия. Мобилният телефон е волана в в ръцете му когато не е в рали.Той е автомобила, с който пилота превзема света.

Свободата е робство. Войната е мир. Незнанието е сила.

Някои хора неправилно смятат, че хваленето на самия себе си носи вреда и не украсява никого. Ние пилотите мислим другояче.

Да водиш битка в рали, обречена на провал - това е висша чест за автомобилния пилот

Макар пилотът да е длъжен преди всичко да тачи указанията на втория пилот, няма съмнение, че всички сме небрежни. Затова, ако по време на рали пилота попита „За чий чеп, изобщо?”, едва неколцина биха могли да отговорят без забавяне. Всичко това е следствие на факта, че никой не се подготвя отрано да отговаря на такива въпроси, което идва да покаже, че хората забравят за Пътя.
Небрежността е опасна.

Животът на пилота трябва да е с такива размери, че да са побира в багажника на неговия автомобил.

Залагай на мотивацията. Всеки, достигнал Пътя, печели награда.

Невъзможно е да откажеш цигарите, размишлявайки за вредата от тютюнопушенето. Също толкова невъзможно е да откажеш цигарите, настройвайки се на необходимата вълна и изпълвайки се с решимост. Да откажеш цигарите можеш единствено, като откажеш пушенето.
Това е вярно и във всички други отношения.

Да се отговори раздразнително и със злоба с пишещите в клуба е равнозначно на това, да се намесваш в спор на оръженосци от низшето съсловие. Достойният пилот трябва винаги да помни своето ниво в дискусиите.

Raly fan веднъж заснел спор между двама свои от клуба на отвлечени теми. При това, и двамата проявявали в изказванията си удивителна глупост и невежество. Той се наканил да се намеси решително и гневно в спора, но преди да заговори, се замислил. И в крайна сметка си замълчал. На следващия ден Betta бил оскърбен от един от тукашните фенове. На него също му се приискало да прати обидилия го на пичка си майчина, но след кратък размисъл смирил гнева си и замълчал.
Коментирайки този случай, можем да кажем, че умението да помислиш, преди да говориш, е без съмнение полезно и достойно. Но още по-полезно качество е да прилагаш това умение според обстоятелствата. Има ситуации, в които трябва първо да се помисли, а едва след това да се действа. Има ситуации, в които трябва веднага да се действа, а да се мисли изобщо не е необходимо. Не по-малко важно е да умееш да ги различаваш.

От другите места питат, „Отворена ли е за жени школата за пилоти и навигатори и майсторско управление - Павел Жеков?” С прискърбие и печал трябва да отговорим, „Да, отворена е.” Остава само да се надяваме, че поелата по Пътя на пилота жената няма да го измине докрай. Защото достигайки съвършенно майсторство, тя неминуемо ще загуби човешката си същност.

Горепосоченото е напълно в сила и мъжете, но в този случай това не
заслужава такова съжаление.

Жената, дори тази с умения на висш пилот или навигатор, не престава да бъде сексуален обект. Това следва доброжелателно и ненатрапчиво да й бъде напомняно.

Една жена в автобус 306 ми сподели, че някои евтини кремове за лице и за ръце, родно производство, с голям успех могат да се използват и за почистване на обувки. Подобни знания и като тези написаните тук следва да се пазят.

Ако сте изчели целия кодекс на автомобилния пилот, то обезателно ще станете световно известен и непобедим пилот!
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот damon » Вто Дек 25, 2007 01:41

Това ми прилича на Пауло Коелю в рали вариант! :D :D Искрено ме зарадва, но не можах да хвана някои моменти, автора може би е пийнал преди да го напише. Пък и ми се струва не е автор, а авторка... :wink:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот dreams_for_rally » Вто Дек 25, 2007 10:06

:shock: незнам пийнал или не ама да знаеш "голям писател ще стане от теб" ако не момчетата тук поне ние "сексуалните обекти" ще я прочетем
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Мнениеот дубрутру » Вто Дек 25, 2007 10:08

damon написа:.. автора може би е пийнал преди да го напише.... :wink:

Аз съм малък и не употребявам алкохол. А и имам претенции като порасна да стана световноизвестен пилот.
Като бях малък мой идол беше бразилският пилот Емерсон Фитипалди и от него зная, че алкохола вреди на пилотите , особенно водката :D Ти пилот ли си, май те видях на Боровец да пиеш сухиндолска отлежала :?: Аз дойдох при вас за да се уча от големите, но сухиндолска няма да докосна докато не спечеля всички купи на света.
Сега имам сериозен въпрос към теб.
Имате ли идея, кога и в Търново ще има такива състезания:
http://biskvitka.net/2007/10/11/print:p ... nimki.html
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот Ogi_sh » Вто Дек 25, 2007 10:26

как може баш на коледа бе.... аиде изчезни смешник
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Мнениеот дубрутру » Вто Дек 25, 2007 11:05

dreams_for_rally написа::shock: незнам пийнал или не ама да знаеш "голям писател ще стане от теб" ако не момчетата тук поне ние "сексуалните обекти" ще я прочетем


Като порастна ще те взема с мен изцяло със сливенски екип да спечелим световната купа...и чак тогава ще говорим за секс с теб.
В момента запитвам по телефона батковците Щилиян, Данчо и Младен , всичките от Сливен, дали бързо ще се навият за световното.
Вие от Сливен пиете ли отлежала сухиндолска?
Да зная колко да поръчам...щото не искам да имам организационни проблем по време на ралито... :roll:
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот дубрутру » Вто Дек 25, 2007 11:24

Ogi_sh написа:как може баш на коледа бе.... аиде изчезни смешник


Баш я, кеф ти на Коледа, кеф ти на Нова Година.
Чакай ве, на погребение ли да разказвам весели истории ако не на Коледа! Ела на мене си! :roll:
Чуй чуй каква е истинската истина, нищо че съм малък но я знам от прадядо си:
Господ минал прези всички градове Търново, Сливен, София, Варна, навсякъде и спуснал от горе определен брой аавтомобилни пилоти, според както преценил за нужно...в София спуснал най- много пилоти. Тогавашните Шуменски представители на шампионата ядосани от такава несправедливост попитали Господ защо не спуска квота пилоти и в Шумен и Добрия Дядо Господ отговорил , че нали Той от Шумен ги взима всички пилоти...
Трябва да познаваш родословието си, аз ли да ти ги разказвам тези неща...
Виж, щом модератора ми направи забележка че ви преча с нещо или че съм прекалил и ще напусна шампионата и ще останете без конкуренция...няма как да се развеваме без конкуренти.
Аз ще стана най- добрия пилот, запомни ме ...засега ще описвам вашите славни дела за идващото поколение..
Не ме гони, приятелски съм настроен, какво ти преча?
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот dreams_for_rally » Вто Дек 25, 2007 11:31

Много интересно......... :D
"Аз съм малък и не употребявам алкохол" Как едно дете, което не употребява алкохол знае марките на спиртните напитки? В случая :arrow: "сухиндолска отлежала"? Май не си чак толкова малък?..
"Аз съм малък.." и "Като бях малък.." срува ми се и сам имаш съмнения на колко си..
"мой идол беше бразилският пилот Емерсон Фитипалди" Като помисля, на каква възраст едно дете се възхищава на някого? Може би кам 12, 13? А Фитипалди спира да кара през 1980 за формула 1.. това е преди 27 години, като съберем с 12 колко става? Май си някаде там?
..много ти благодаря за поканата да ходим заедно на световно
:D ужасно си мил и приятелски настроен както казваш!
Поздрави
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Мнениеот дубрутру » Вто Дек 25, 2007 11:38

dreams_for_rally написа:Много интересно.........
:D ужасно си мил и приятелски настроен както казваш!
Поздрави

Еми не съобразих, че има и логика :oops: можеш ли да ми простиш?
Ще те взема на световното, ще видиш!
Ти си първата ми фенка, няма да те забравя никога...
И оня батко от Шумен дето ме гони ще го накарам той да ме гони пак, ама на рали...ще види той.... :oops:
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот Marin » Вто Дек 25, 2007 11:50

Ха ха ха ха ха ха голям си смешник направо ме разби :lol: :lol: зни6 ли ко ади на рали ще те вдим става ли стига си се хвалил :lol:
lancer EVO VII
Изображение
Аватар
Marin
 
Мнения: 181
Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 17:06
Местоположение: Шумен
Име: M.Ivanov

Следваща

Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта

cron