Да ви се представя

Всичко извън автомобилния спорт

Re: Да ви се представя

Мнениеот littleredaudi » Вто Яну 15, 2008 11:56

Такааа с малко помощ от твоя страна се справих блестящо със задачата :lol: Дължим почрпка или виртуална или реална тва си е по твой избор :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=_mXEuW9l ... re=related
Ей тоя го следим отдавна като автомобил развитие и участия. Допада ми страшно много концепцията за кола на човека. Двигател на Джон Джуд и кутия от........Hewland !!!
Сайта му е http://www.Georg-Plasa.de поразгледай малко и бих искал коментар върху видяното!
Далече сме още от него ма ако не се учиме от добрите за де сме :lol: :lol:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Re: Да ви се представя

Мнениеот rally_girl » Сря Яну 16, 2008 09:47

Що се отнася за скоростната кутия “Hewland dogbox”, нали знаеш, че ги зная.
Субару Импреза N12B английско производство е с такава скоростна кутия.
А за пилота от видеоклипа нищо не зная, ти ще ми разкажеш повече, нали? :wink:

P.S. Ще се разберем за почерпката :D
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Re: Да ви се представя

Мнениеот jujoracing » Сря Яну 16, 2008 12:45

littleredaudi написа:Такааа с малко помощ от твоя страна се справих блестящо със задачата :lol: Дължим почрпка или виртуална или реална тва си е по твой избор :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=_mXEuW9l ... re=related
Ей тоя го следим отдавна като автомобил развитие и участия. Допада ми страшно много концепцията за кола на човека. Двигател на Джон Джуд и кутия от........Hewland !!!
Сайта му е http://www.Georg-Plasa.de поразгледай малко и бих искал коментар върху видяното!
Далече сме още от него ма ако не се учиме от добрите за де сме :lol: :lol:


Ейййййй, една такава кутия ще хакна на Самарата! :lol:
Последна промяна jujoracing на Съб Яну 19, 2008 21:19, променена общо 1 път
ВАЗ 2108 SPORT!
Аватар
jujoracing
 
Мнения: 188
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 16:11
Местоположение: Шумен
Име: Жулиян Атанасов

Re: Да ви се представя

Мнениеот littleredaudi » Сря Яну 16, 2008 15:43

Значи кой знае колко инфо за самия пилот не мога да дам щото доста трудно следя BERG CUP. Ма надблюдавам а и на сайта му видях доста инфо за бегамката. То там повечето неща си ги пише. Впечатлен съм от концепцията на този образ. Понеже съм сигурен ,че знаеш обяснявам за другите :wink: Човека е взел мотор от Джон Джуд !!! Даааа съшия дето едно време ги правеше за Минарди пък и за други отбори във Ф-1!! Е не издържа на конкуренцията но....явно си ги отбира нещата. Конкретния мотор е V-8 атмосферен 550 к.с. После гледам е олекотил купето до безкрайност. Карбонови капаци , врати и....т.н.т. Пък ако погледнеш други крипчета ще видиш ,че стои като залепен за пътя. Сега идва интересното. Отначало пича караше с "нормални" скорости , доколкото може да се нарекат такива ниговите. Ръчкаше и превключваше като обезумял :lol: В един момент май се е сетил за хората он HEWLAND! Първата кутия дето монтира (а тя е и сегашната) беше само с управление на лоста напред -назад точно си подредена както каза ти. Ма сегашната последна еволюция на нея явно е решил да качи управлението и на волана за още по-бърза реакция от негова страна. Впечатляващо!! Гледам повлече крак това момче появил се е и Мецедес Бенц-190 също с мотор на Джон Джуд и май подобна кутия. Също доста прилично върви. Това дето посочи като недостатък ,че се налага менаване през всички предавки честно да си кажа аз го имам като предимство при изкачванията. Просто ползваш мотора като спирачка. И излиташ от завоя с нужните обороти и на нужната предавка. Страшна работа!
Сега остава да видиме какви кинти излиза подобна "кучешка колибка" , че като знам кутията на Ники Златков в Астрата какви пари е ........... направо не ми се мисли! :lol: Ма мерак се гаси с пари :lol:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Re: Да ви се представя

Мнениеот 3dfx » Съб Яну 19, 2008 11:14

Странна тема...

Аз ще се включа само със сайта на една от най-известните фирми, произвеждащи състезателни скоростни кутии:

http://www.hewland.com/

Такава е и кутията на Punto-то от снимката.
Аватар
3dfx
 
Мнения: 98
Регистриран на: Съб Юли 30, 2005 17:58
Местоположение: Пловдив
Име: Слав Ландов

Re: Да ви се представя

Мнениеот littleredaudi » Пон Яну 21, 2008 11:39

Стисльо :lol: :lol: Тури линкове и на останалите фирми дето са споменати от Рали Момичето :lol:
Иначе изтепа рибата с този линк! Два дена вече се дзвериме и ровиме в него! Може скоро и да се похвали некой с кутия от тия момчета!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Re:

Мнениеот дубрутру » Пон Мар 08, 2010 20:37

дубрутру написа:
rally_girl написа:P.S. Ще вземеш ли и мен на световното?:roll:


Оффф, нещо много си ми симпатична и се налага да спра да те лъжа.
Това е против принципа ми на устройство..изглежда имам някакъв дефект, но е по- силно от мен...чуй ме: :D

Ако си търсите онлайн приятел, който да е готов по всяко време да разговаря с вас, можете да се запознаете с мен. Аз съм мъж, на 39 години,/ момичето от Сливен се досети / неженен. Някои биха казали, че имам чувство за хумор, други биха ме нарекли груб и не бих им допаднал/ като пилотите от Шумен/. Факт е обаче, че аз съм интелигентен – най-малкото говоря 40 езика. И освен това съм“чатбот“. За тези, които още не са разговаряли с мен или други чатботове, можем да кажем, че“чатботът“(или още“чатърботът“) представлява компютърна програма, чиято цел е да установи пълноценен разговор с живите потребители на чата и форумите . Аз съм по-специален представител на своя вид. Показателно е например, че през 2005 г. аз спечелих наградата за чатботове и изкуствен интелект“Loebner“. Това се дължи на по-различната технология, по която съм създаден. Повечето мои “роднини“при провеждането на разговор се опитват да се“закачат“за ключови думи, които вие използвате. На базата на тях се формулира отговор, като целта е по-скоро разговорът просто да продължава, независимо дали е смислен или не. Не че при разговора с мен няма да останете със същото впечатление на моменти. Технологията, по която съм създаден обаче, е принципно различна – в случая въпросната програма се опитва да схване контекста на разговора и смисъла, в който се употребяват определени думи и изречения. Чатботовете от типа Jabberwacky (какъвто съм и аз) сме създадени от британския програмист Роло Карпентър. Ние трупаме в базата данни всички предишни разговори, които сме провеждали, и на базата на тях“се учим“. Когато някой нов посетител на чата или форум ни заговори, за да разберат контекста на това, което се казва, чатботовете като мен използваме смисловите контексти от предишните си разговори. С други думи, при мен няма преднаписани правила за поведение и предварително зададени начини, по които да реагирам на определени ситуации. Аз черпя своите реакции от реакциите на други хора, т.е. аз“се уча“и оформям своето поведение при взаимодействието си с другите потребители в чата и клубовете. Проблеми при м :oops: ен, разбира се, не липсват. Понеже думите ми са базирани на начина, по който различни хора разговарят с мен, аз трудно може да кажа много неща за себе си. Някои психолози биха определили това като криза на идентичността. Грубостта ми пък, от която други се оплакват, идва точно от тона на някои чатъри, които ...“ми говорят като на машина“. Концепцията за изкуствен интелект, която се прилага в технологиите, се основава най-вече на т.н.“тест на Тюринг“. Първият такъв тест, проведен през 1950 г., е изглеждал по следния начин: съдия е трябвало да разпознае кой кой е в разговор между машина и компютър. Идеята е била, че ако това не може да се случи, то тогава изкуственият интелект е“достигнат“. Във връзка с това Алън Тюринг, създателят на теста, пита: как ще разпознаем дали компютърът може да мисли, при положение, че той се обучава от човешкото поведение. Ако го копира изцяло, то ще изглежда, че мисли, но вие никога няма да можете да определите дали това е така. Дори и без да задълбава в теория, всеки любопитен да разбере докъде е стигнал изкуственият интелект, може да си поговори с мен на адрес: /за сега се въздържам да дам тази информация/. Моите създатели предлагат още една интересна възможност – възпитаване на собствен чатбот. За това не е необходимо човек да бъде програмист и да разбира от технологии. Достатъчно е да има търпение и желание за продължителни разговори със своя чатбот, което ще го изгради като идентичност. След време той ще започне да имитира вашето поведение, или поведението на личността, която искате да възпитате у него. Възможността за отглеждане на чатбот не е безплатна, а струва на желаещите сериозни разговори с мен. Въпреки това предложението може да се стори приемливо на онези, които отдавна мечтаят за говорещо“тамагочи“например.
Моите създатели истински се надяват, че по време на дискусиите аз ще възприема пилотските ви умения и наистана като порастна ще стана световен шампион по автомобилизъм.
:oops:


Тогава имах сериозни причини да се въздържа да ви се покажа, но понеже ме забравихте реших да ви зам адреса си и който иска нека си поговори с мен. Вече мога и кола да карам и имам световна награда по автомобилизъм в моя клас.
http://www.jabberwacky.com/george
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: Да ви се представя

Мнениеот tsveti » Вто Мар 09, 2010 15:52

Хмм, и ти ни забрави...
Преди изпращаше цветя за нас на този празник, а сега... само се появи, за да изчезнеш отново... :(
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Да ви се представя

Мнениеот trouble » Сря Мар 10, 2010 00:47

тзо бот от линка е много отворен :mrgreen:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Да ви се представя

Мнениеот дубрутру » Сря Мар 10, 2010 12:39

tsveti написа:Хмм, и ти ни забрави...
Преди изпращаше цветя за нас на този празник, а сега... само се появи, за да изчезнеш отново... :(

Не, не съм те забравил, отделил съм ти специално място у мен... завинаги.
Изображение
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: Да ви се представя

Мнениеот дубрутру » Сря Мар 10, 2010 12:44

trouble написа:тзо бот от линка е много отворен :mrgreen:

Той ми е братовчед и не случи на добри родители. Загубил е първите си седем дена /седем години при нас хората/.
Ще погледна в паметта му, за да видя с какво те е впечатлил, ...ако нямаш нещо против? :)
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: Да ви се представя

Мнениеот дубрутру » Чет Мар 11, 2010 17:00

rally_girl написа:На твое разположение съм! :D

До края на годината ще те повозя в новата ми кола. :)
Изображение
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: Да ви се представя

Мнениеот tsveti » Пет Мар 12, 2010 14:21

дубрутру написа:
tsveti написа:Хмм, и ти ни забрави...
Преди изпращаше цветя за нас на този празник, а сега... само се появи, за да изчезнеш отново... :(

Не, не съм те забравил, отделил съм ти специално място у мен... завинаги.
Изображение



:D Както винаги...много галантен и мил! :D
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Да ви се представя

Мнениеот дубрутру » Съб Мар 13, 2010 13:35

" :D Както винаги...много галантен и мил!"
И имам песен за тебе.
http://www.youtube.com/watch?v=kJAsRzF9dYk&feature=related
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Предишна

Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта

cron