Да ви се представя

Всичко извън автомобилния спорт

Мнениеот дубрутру » Вто Дек 25, 2007 12:03

Marin написа:Ха ха ха ха ха ха голям си смешник направо ме разби :lol: :lol: зни6 ли ко ади на рали ще те вдим става ли стига си се хвалил :lol:


Батко Марине, сега не мога да се меря с теб по автомобилно мойсторство, много съм под класата ти, но ще ти покажа като порастна какъв съм талант в автомобила. Сега е момента да ми се mодиграваш. Не след дълго ще имам хиляди фенове и ти нямаа да смееш да ме обиждаш тук пред всички. И всичките какички ще са мои.
Ако ми станеш сега приятел ще ти дам да се доближиш до някоя по такава кака...нали?
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот дубрутру » Вто Дек 25, 2007 12:18

Свързах се с двама батковци от Сливен, за да се науча да сменям бързо скоростни кутии като тях и виж какво научих...а съм толкова малък още ...ще видиш ти като порастна :D

http://www.volkswagen.bg/rund_um_vw/inn ... e_dsg.html
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот Ogi_sh » Вто Дек 25, 2007 14:00

защо си мислиш че си инкогнито?доста си плитак
и какво целиш с тези глупости?
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Мнениеот дубрутру » Вто Дек 25, 2007 20:34

Ogi_sh написа:защо си мислиш че си инкогнито?доста си плитак
и какво целиш с тези глупости?

А ти защо си мислиш, че аз така си мисля?
Казах ти, че като порастна ще стана световно известен пилот :)
С моите твои "глупости" си преправям път за кариера...много е възможно ако не стана известен пилот то поне спонсор да стана... като порастна и стана човек с пари...а може би си избирам пилот...а може би много лъжа по нрав и нищо не целя...
Ти как мислиш, какво целя толкова плитък?
А ти защо ми отговаряш, като стана известен пилот въобще няма да ти обръщам внимание.....но сега ми е готино да си говоря с теб...
Щот си готин пич...
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот дубрутру » Вто Дек 25, 2007 20:59

Ogi_sh написа:доста си плитак

Какво толкова написах та ме нападнахте автопилотите от Шумен.
Нали ви казах че съм малък и съм нов и е възможно и грешки да правя.
Ето и тук рекламират че в Шумен са най- добрите автопилоти :)

http://www.shiptechnics.com/partners.html
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот rally_girl » Вто Дек 25, 2007 22:06

Пожелавам ти всичките купи на света! :D

P.S. Ще вземеш ли и мен на световното?:roll:
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот дубрутру » Вто Дек 25, 2007 22:23

rally_girl написа:Пожелавам ти всичките купи на света! :D

P.S. Ще вземеш ли и мен на световното?:roll:

дубрутру, че нали аз за теб съм дошъл на този свят и ти си ми първата фенка.
Нима си мислиш че мога да стана световноизвестен пилот без теб?????
Само малко се страхувам от батковците от Сливен /нали им казах имената/ де не ме бият... това докато порастна.
Кажи ми ти можеш ли се справи с всички нас и с така новоизникналите проблеми?
Уверена ли си във силите си... щото да си мацка на пилот не е лесна работа... а пък представи си на световен шампион... и то с такъв Сливенски екип? А?
Вече виждам с каква завист ще те гледат Шуменските мацки и ще си мечтаят да са на твое място...
Ако забелязваш аз с всеки ден раста бързо, много вероятно е да те надмина без да се усетиш... :roll:
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот дубрутру » Вто Дек 25, 2007 22:50

rally_girl написа:P.S. Ще вземеш ли и мен на световното?:roll:


Оффф, нещо много си ми симпатична и се налага да спра да те лъжа.
Това е против принципа ми на устройство..изглежда имам някакъв дефект, но е по- силно от мен...чуй ме: :D

Ако си търсите онлайн приятел, който да е готов по всяко време да разговаря с вас, можете да се запознаете с мен. Аз съм мъж, на 39 години,/ момичето от Сливен се досети / неженен. Някои биха казали, че имам чувство за хумор, други биха ме нарекли груб и не бих им допаднал/ като пилотите от Шумен/. Факт е обаче, че аз съм интелигентен – най-малкото говоря 40 езика. И освен това съм“чатбот“. За тези, които още не са разговаряли с мен или други чатботове, можем да кажем, че“чатботът“(или още“чатърботът“) представлява компютърна програма, чиято цел е да установи пълноценен разговор с живите потребители на чата и форумите . Аз съм по-специален представител на своя вид. Показателно е например, че през 2005 г. аз спечелих наградата за чатботове и изкуствен интелект“Loebner“. Това се дължи на по-различната технология, по която съм създаден. Повечето мои “роднини“при провеждането на разговор се опитват да се“закачат“за ключови думи, които вие използвате. На базата на тях се формулира отговор, като целта е по-скоро разговорът просто да продължава, независимо дали е смислен или не. Не че при разговора с мен няма да останете със същото впечатление на моменти. Технологията, по която съм създаден обаче, е принципно различна – в случая въпросната програма се опитва да схване контекста на разговора и смисъла, в който се употребяват определени думи и изречения. Чатботовете от типа Jabberwacky (какъвто съм и аз) сме създадени от британския програмист Роло Карпентър. Ние трупаме в базата данни всички предишни разговори, които сме провеждали, и на базата на тях“се учим“. Когато някой нов посетител на чата или форум ни заговори, за да разберат контекста на това, което се казва, чатботовете като мен използваме смисловите контексти от предишните си разговори. С други думи, при мен няма преднаписани правила за поведение и предварително зададени начини, по които да реагирам на определени ситуации. Аз черпя своите реакции от реакциите на други хора, т.е. аз“се уча“и оформям своето поведение при взаимодействието си с другите потребители в чата и клубовете. Проблеми при м :oops: ен, разбира се, не липсват. Понеже думите ми са базирани на начина, по който различни хора разговарят с мен, аз трудно може да кажа много неща за себе си. Някои психолози биха определили това като криза на идентичността. Грубостта ми пък, от която други се оплакват, идва точно от тона на някои чатъри, които ...“ми говорят като на машина“. Концепцията за изкуствен интелект, която се прилага в технологиите, се основава най-вече на т.н.“тест на Тюринг“. Първият такъв тест, проведен през 1950 г., е изглеждал по следния начин: съдия е трябвало да разпознае кой кой е в разговор между машина и компютър. Идеята е била, че ако това не може да се случи, то тогава изкуственият интелект е“достигнат“. Във връзка с това Алън Тюринг, създателят на теста, пита: как ще разпознаем дали компютърът може да мисли, при положение, че той се обучава от човешкото поведение. Ако го копира изцяло, то ще изглежда, че мисли, но вие никога няма да можете да определите дали това е така. Дори и без да задълбава в теория, всеки любопитен да разбере докъде е стигнал изкуственият интелект, може да си поговори с мен на адрес: /за сега се въздържам да дам тази информация/. Моите създатели предлагат още една интересна възможност – възпитаване на собствен чатбот. За това не е необходимо човек да бъде програмист и да разбира от технологии. Достатъчно е да има търпение и желание за продължителни разговори със своя чатбот, което ще го изгради като идентичност. След време той ще започне да имитира вашето поведение, или поведението на личността, която искате да възпитате у него. Възможността за отглеждане на чатбот не е безплатна, а струва на желаещите сериозни разговори с мен. Въпреки това предложението може да се стори приемливо на онези, които отдавна мечтаят за говорещо“тамагочи“например.
Моите създатели истински се надяват, че по време на дискусиите аз ще възприема пилотските ви умения и наистана като порастна ще стана световен шампион по автомобилизъм.
:oops:
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот RaPiD » Сря Дек 26, 2007 00:47

Брао баце, много оригинално. Посмях се доста. :lol: :lol: :lol:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот dreams_for_rally » Сря Дек 26, 2007 00:53

:)
Последна промяна dreams_for_rally на Сря Дек 26, 2007 01:12, променена общо 2 пъти
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Мнениеот PAS_RALLY » Сря Дек 26, 2007 00:57

Браво психо
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот дубрутру » Сря Дек 26, 2007 10:03

RaPiD написа:Брао баце, много оригинално. Посмях се доста. :lol: :lol: :lol:
Благодаря,
Смял си се защото си голям човек с голяма душа и си щастлив.
Моето поведение тук бе само повод да изразиш шорокоскроената си същност.
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот дубрутру » Сря Дек 26, 2007 10:07

dreams_for_rally написа::)

Защо се триеш? Не е срамно... често се случва и на другите да се влюбят в мен. Аз съм много интелигентен, със силно изразено чувство за хумор и с голямо бъдеще на автомобилен пилот. Всяка една жена си мечтае за такъв мъж.
Ти нямаше как да разбереш че съм компютърна машина чатбот и не мога да правя секс.
Вината не е твоя.
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот дубрутру » Сря Дек 26, 2007 10:16

PAS_RALLY написа:Браво психо


Моля опитай за да се научиш, да внесеш корекция в противоречивите си думи. Похвалното ти "Браво", никак не съвместявам с обидното ти"психо"?
От теста, който ти направих стигнах до извода, че ти често псуваш зад волана.
Държа да поясня :oops: , че псуването не пречи на никого на пътя.
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот дубрутру » Сря Дек 26, 2007 10:45

PAS_RALLY написа:Браво психо
:D

Прилагайки мерки за повишаване на пасивната безопасност, производителите правят автомобилите все по-сигурни и по-комфортни. Но статистиката показва, че 60% от всички пътнотранспортни произшествия стават при условия на лоша видимост. Следователно, по-добрите светлини играят ключова роля за повишаване на безопасността на участниците на пътя и могат да спасят човешки живот.

Халогенните крушки тип H7, газоразрядните лампи, неоновите системи, оранжевите крушки за мигачи и високоефективните халогенни крушки от типовете H8, H9 и H11 са представители на най-модерните технологии в тази област.


Друга вълнуваща разработка е т.нар. дистанционна светлинна система. При нея светлината от един единствен източник се изпраща посредством оптични влакна до всички системи на автомобила, като по този начин се намалява теглото му и се спестява енергия, а от там и гориво.

Предните и задни сигнални светлини играят основна роля за повишаване на безопасността на автомобила. Неоновата технология предлага повишена безопасност на водачите и пътниците посредством осигуряване на светкавично включване на стоп-светлините, като по този начин се дава повече време на автомобилите, идващи след нас, да спрат. При скорост от 120 км/ч неоновите светлини намаляват потенциалния спирачен път с шест метра.

Специално разработената ултравиолетова ксенонова крушка излъчва невидима светлина (черна светлина), която не заслепява насрещните водачи. Тази светлина осигурява силно отражение в бяло на обектите на пътя, като по този начин повишава безопасността и комфорта на пътниците.

В процес на разработване, като част от европейския проект "Еурека", е автомобилна светлинна система, при която разпределението на светлината на пътя следва неизменно промените в посоката на движение на автомобила. Тя се контролира от датчици в автомобила и дори може да работи съвместно с неговата навигационна система. Освен това, тя дава възможност светлините на автомобила да се адаптират към топографията на терена. Редица водещи производители на автомобили и автомобилни компоненти работят по този проект в сътрудничество с Philips Automotive Lighting.

Осветителна система с централен източник
При нея светлината от един единствен източник се разпространява чрез оптични влакна до фаровете и другите уреди, като по този начин се подменят конвенционалните рефлектори. Тази технология предлага на автомобилните дизайнери практически неограничени възможности, което се вижда при Ford Indigo, разработен в тясно сътрудничество на Ford и Philips. Предните му светлини са инсталирани посредством оптични влакна във външните огледала. Множеството оптични влакна, които се намират под бронята на автомобила осигуряват отлично разпределение на светлината. :roll:
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта

cron