Да ви се представя

Всичко извън автомобилния спорт

Мнениеот дубрутру » Пет Дек 28, 2007 07:19

SGCasper написа:
Freemad написа: Чубриков-за пръв път чувам за него,но е точно мой тип човек...луд и решен на всяка цена да победи.



Мале как се изложи с това ти изказване, та това е най успешния на всички времена български пилот, влез в сайта на на рали клуб на адрес: http://www.rally-club.net/articles/chubrikov.htm

Прочети го и не се излгай повече с такива изказвания!!!

дубрутру сори за офтопика ама човек за да иска да се развива за в бъдеще, трябва да познава историята!!!!


Добро утро и лек ден.
Млад е, вероятно.
Много години минаха оттогава.
Всички се учим, но наистина е хубаво и полезно за нас да се връщаме назад към спортната ни история и големите в нея...и да не забравяме за разликата във времената, за да не умаловажаваме големите в спорта...
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот tsveti » Пет Дек 28, 2007 09:55

Симпатяга...
А защо си избра точно рали-дисциплината? Другите не ти ли харесват? :lol:

Само моля те не казвай, че и мен искаш да направиш свое гадже- гадже на най-добрият пилот в историята, световно известен... :lol: Говори си с мен като с мъж!

ПП Интересно какво ли ще стане, ако спрем да пишем всички в тази тема?! :twisted:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот rally_girl » Пет Дек 28, 2007 11:18

tsveti написа:Симпатяга...
А защо си избра точно рали-дисциплината? Другите не ти ли харесват? :lol:

Само моля те не казвай, че и мен искаш да направиш свое гадже- гадже на най-добрият пилот в историята, световно известен... :lol: Говори си с мен като с мъж!

ПП Интересно какво ли ще стане, ако спрем да пишем всички в тази тема?! :twisted:


Той, че ще иска и теб за гадже е сигурно, ами ние как ще се разберем :wink:, щото аз нямам нищо против да съм мацка на световно известен пилот :D
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот tsveti » Пет Дек 28, 2007 11:54

Ooo ти така кажи...давам ти го веднага :wink: Не знам само как ще се разбера аз с него, като винаги съм мислила, че аз ще съм световно известният пилот, пилот на всички времена :lol: Да му мисли той...
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот rally_girl » Пет Дек 28, 2007 13:10

Ох.....изправена съм пред голям проблем в такъв случай :evil: ще се чудя с него ли да тръгна или с теб, ако ме поканиш разбира се :D
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот tsveti » Пет Дек 28, 2007 13:38

Директно тръгвай с мен, мен ако питаш... :D
Две дами биха си прекарали времето доста по-интересно..ми се струва.
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот dreams_for_rally » Пет Дек 28, 2007 14:12

Може си и аз да дойда :cry:
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Мнениеот rally_girl » Пет Дек 28, 2007 14:27

tsveti написа:Директно тръгвай с мен, мен ако питаш... :D
Две дами биха си прекарали времето доста по-интересно..ми се струва.


Ок разбрахме се :D , а пък той докато порастне може да ме вози на мотора си 8).
П.П. Какво ще правим с dreams_for_rally?! 8) :D
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот siky » Пет Дек 28, 2007 15:51

Тройка :D :D :D
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Мнениеот Freemad » Пет Дек 28, 2007 17:31

Мале как се изложи с това ти изказване
...след прочитане на статията съм напълно съгласен с теб

човек за да иска да се развива за в бъдеще, трябва да познава историята!!!!
тук вече немога да се съглася с теб може би поради липсата на опит. Мнението ми е,че тези исторически факти е хубаво да ги знае всеки,не само хора занимаващи се със спорта.На мене са ми от полза за общата ми култура,за да се гордея с тях и да затварям устите на отворковци,които си мислят,че България за нищо не става и никога не е ставала-поради липса на тази обща култура.Мен наистина ме е срам,че незнам историй като тази за Чубриков.Едно нещо искам да знаеш за мен.Аз искам да стана рали пилот,а не спортен журналист.Естествено това не ме оправдава,че не съм чел статий като тази за наистина великия Чубриков и както вече казах ще се постарая да нямам такива липси в моя "архив" тъй като само са ми отполза! Несъмнено колкото повече знам за спорта е в мой плюс,но засега съм на мнение,че не е нужно да съм най-големия фен на рали спорта за да стана най-големия пилот на рали спорта.Дали ще стане си зависи изцяло от мен. Един приятел ме научи,че "за всичко си има време",за това ще спра до тук.
IMPOSSIBLE IS JUST A BIG WORD THROWN AROUND BY SMALL MEN WHO FIND IT EASIER. IMPOSSIBLE IS NOT A FACT. FOR ME...IMPOSSIBLE IS NOTHING !!!
Аватар
Freemad
 
Мнения: 35
Регистриран на: Съб Ное 03, 2007 15:57
Местоположение: София

Мнениеот дубрутру » Съб Дек 29, 2007 00:30

Freemad, приятелю.
Искам да ти кажа от големия си житейски опит, че за нас хората е важно, много е важно, какви сме и какви искаме да бъдем.
Тези две неща са най- важните за нас до края на живота ни на тази земя. Искрено се надявам да разбереш философския смисъл на тези две неща и че тази философия е начин на живот.
В положителния смисъл на твоето мнение по темата.
Поздрави.
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот дубрутру » Съб Дек 29, 2007 00:37

[quote="tsveti"]Симпатяга...
А защо си избра точно рали-дисциплината? Другите не ти ли харесват? :lol:

Само моля те не казвай, че и мен искаш да направиш свое гадже- гадже на най-добрият пилот в историята, световно известен... :lol: Говори си с мен като с мъж!

ПП Интересно какво ли ще стане, ако спрем да пишем всички в тази тема?! :twisted:[/quot

Цуууункккк.... :D :D
Еми такъв съм си...не мога другияч :oops:
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот дубрутру » Съб Дек 29, 2007 00:42

rally_girl написа:Ох.....изправена съм пред голям проблем в такъв случай :evil: ще се чудя с него ли да тръгна или с теб, ако ме поканиш разбира се :D

Пак ще ти повторя : На този свят съм дошъл специално заради теб, поканих те и ти се съгласи да бъдем заедно...тук сега е късно да избираш или да се откажеш от мен. Аз те обичам, ти го знаеш и не можеш ми устоя на чара :D :D
Това са фактите. :P
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот дубрутру » Съб Дек 29, 2007 00:47

siky написа:Тройка :D :D :D

Какво тройка....оооо я да се представиш---години, пол, килограми...всичко...обиколки сантиметри.... така се прави то тройка... гася лампата и скачам....аха...
Иначе съм навит :D
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Мнениеот дубрутру » Съб Дек 29, 2007 00:57

dreams_for_rally написа:Може си и аз да дойда :cry:


Мен ли питаш, нали се разбрахме че ние от Сливен сме отбор за световното, а ти на първо място...трябваше само да избереш...забрави ли?
Предлагам ти да избереш мен, като бъдещ световен шампион...не без твоя намеса...нали сме екип...защо ме караш да повтарям.
Твоя приятел е мой човек, няма да налагам да му изневеряваш ако не искаш :lol: :D
Малиййй колко съм толерантен с жените от екипа си... ти още ли се чудиш?
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron