Последните ти 2 минути от живота...

Всичко извън автомобилния спорт

Последните ти 2 минути от живота...

Мнениеот RaPiD » Пет Юли 27, 2007 18:22

http://fishki.net/comment.php?id=23911
има и видео накрая, документирано е всичко
жалко за загиналите, но сами са си виновни

Вижте до какво води неопитността, самоувереността и младежката простотия съчетана с желанието да изпъкне пред другите. Вижте с каква скорост(200 км.) колко рязко сви колата... още преди инцидента можеше да помете една кола, мина на косъм пак с някво такова закъсняло рязко движение. Детска работа, може ли с 200 километра да държиш с една ръка, да зяпаш настрани и да махаш на приятелчетата, при това на тоя дърт Мерц волана му дори не седи направо. Келеши, погубиха си живота. Доста поучително.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот RaPiD » Пет Юли 27, 2007 18:24

ако някой може да преведе от руски какво пише и какви са коментарите...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Lubo » Пет Юли 27, 2007 18:53

Голяма скорост.Това е.На всеки може да се случи-дали от неопитност,дали от гума и тн. и тн.

На руски пише това което се вижда-КОЛАТА ИЗПРЕВАРВА ОТ ДЯСНО,ИЗГУБВА УПРАВЛЕНИЕ,УДРЯ СЕ В БЕНЗИНОВОЗ,КОЙТО ИЗГАРЯ.

Като цяло коментарите са:тея нямат акъл.


Одним дураком меньше - чуть безопасней стало на дорогах. Жалко только пассажиров - за ебланство друга поплатились-един глупак по-малко-малко по-безопасно стана по улиците.Жалко за пътниците-за глупоста на друг си платиха.
Лично на мен тоя коментар най-ми допадна.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот lancia_hf » Пет Юли 27, 2007 20:01

Шшшшшшш... това е СТРАШНО бе хора :shock: Жалко за загиналите и дано повече "шофьори" си вземат поука...
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Мнениеот Astra_26 » Пет Юли 27, 2007 20:35

Такива резки манипулации с волана при такава скорост е недопустимо. Най-вероятно го е дострашало и е употребил спирачка при левия, задницата на ВМВ-то тръгва, той не го очаква и не го връща с десен, автомобила застава почти напречно на пътя и влиза в насрещното. Абе т'ва е адска скорост, каквото и да направиш ...вътре си.
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Мнениеот Rally_Eon » Съб Юли 28, 2007 15:11

Определено шофиора на БМВ-то въобще не прецени разтоянието между 2-та камиона и се наложи да свие рязко за да не се нацепи в този от ляво, ама за съжаление се нацепи в по неподходяшият камион. това си е чисто безрасъдство, и ме навежда на мисълта че и аз ако бях на негово място сигурно щеше да ми се иска да го изпреваря и напрово ме побиват тръпки, от друга страна си мисля че и спокоино да си карам еи такива дето не мислят могат да ме завлечат и мен в царството небесно. направо само да чука на дърво човек.
Изображение
Аватар
Rally_Eon
 
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Окт 29, 2006 20:43
Местоположение: Видин/Варна
Име: Радослав Велков

Мнениеот Rally_Eon » Съб Юли 28, 2007 15:16

Понякога маи е по трудно човек да се опази от самия себе си, т.е. да помислиш предварително и да си отдръпнеш крака от гаста, просто тия скорости не са за цивилни обстановки и коли.
Изображение
Аватар
Rally_Eon
 
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Окт 29, 2006 20:43
Местоположение: Видин/Варна
Име: Радослав Велков

Мнениеот K_Power » Пон Авг 06, 2007 23:41

Според мен се опита да го контрира, но беше късничко! А и това не е такъв път за такава скорост, това не беше магистрала, а някакъв главен път и такив резки изпреварвания ... малоумна работа, жалко за загиналите! Иначе тоя мерцедес му няма нищо асене, нищо, че е дърт, ако е гледан добре е доста по-стабилен от 10-години по-нови автомобили от него(за 124 говоря)! Много жалко за загиналите според мен не чукна спирачка, а просто много рязко си извъртя волана и Е30-та просто си тръгна. Едно е да караш бързо, но и да преценяваш обстановката, са може ли да караш с 200 и пред теб тир и отдясната ти страна тир!? .... не става!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Re: Последните ти 2 минути от живота...

Мнениеот SPEEDER » Чет Ное 29, 2007 16:28

RaPiD написа:http://fishki.net/comment.php?id=23911
има и видео накрая, документирано е всичко
жалко за загиналите, но сами са си виновни

Вижте до какво води неопитността, самоувереността и младежката простотия съчетана с желанието да изпъкне пред другите. Вижте с каква скорост(200 км.) колко рязко сви колата... още преди инцидента можеше да помете една кола, мина на косъм пак с някво такова закъсняло рязко движение. Детска работа, може ли с 200 километра да държиш с една ръка, да зяпаш настрани и да махаш на приятелчетата, при това на тоя дърт Мерц волана му дори не седи направо. Келеши, погубиха си живота. Доста поучително.

За къв Мерджан говориш? Аз доколкото видях оня японски мъник поднесе и се заби някъде в отсрещното платно, а тия, дето снимат просто отбиха в страни. :roll: А това как засече и двата камиона простоооо... аз дет немам книжка смятам, че беше безразсъдно, а какво ли са си помислили спецовете... Е това треа го покажа на кварталните келешчета, дето си мислят, че като имат кола и мама и тати като имат пари, на тях всичко им е позволено. :roll:
Изображение
Аватар
SPEEDER
 
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Ное 29, 2007 11:49


Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта

cron