Нещо май жегата.........

Всичко извън автомобилния спорт

Нещо май жегата.........

Мнениеот НИКИ » Пон Юли 23, 2007 13:38

......се отразява зле на сайта :x .Последно време два пъти ми губи връзка и форума го няма известно време.Предполагам,че проблема не е само при мен,или е :?:
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Мнениеот GO60 » Пон Юли 23, 2007 13:58

На мен ми се случи 2 пъти да се опитвам да вляза и ми пише:
Fatal error with the database или нещо подобно.
Аватар
GO60
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пет Юни 08, 2007 20:35
Местоположение: Шумен

Мнениеот BOXER » Пон Юли 23, 2007 14:30

И при мен го има този проблем,прведи 2 седмици ми се появи и днес ми направи същия номер :) дано се оправи.
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Мнениеот Lubo » Пон Юли 23, 2007 14:42

Споко те ве :lol: :lol: :lol: .Жега,кво да са праи :lol: .
Ники на един шнур сме и при мен го прави-значи проблема не е в нас.Тука има грамотни хора и ще кажат какво му има на сайта.Според мен са му малко кинтите за хостинг и затова е така.Я глейте кво става-пълни галерии,яко торент тракера бачка,а отделно и сумати маймунки сме се качили на клона да четем из форума :lol: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот damon » Пон Юли 23, 2007 17:42

Претоварва се сървъра отвреме-навреме. Знаем за проблема. Май натоварването идва от галерията, но тракера също е доста товарещ. Надявам се, че ще го оправим в най-скоро време!
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот kiko » Пон Юли 23, 2007 17:57

Еми изтрийте едната от годините.Едно съобщение-до един месец ще я има галерия 2005 и после край.Който му трябва нещо ще си го изтегли.
Стана дума за пари за хостинг-защо не събирате членски внос?20 лева на година,издава се една годишна карта тип "пропуск" на нея пише член на клуба и собственика ще се чувства по-вътре по време на състезанията,а може и да договоря за членове на клуба отстъпки в няколко магазина за части в София.Сигурно ще изкочат и още няколко "далаверки" за членовете.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот damon » Пон Юли 23, 2007 18:03

kiko написа:Еми изтрийте едната от годините.Едно съобщение-до един месец ще я има галерия 2005 и после край.Който му трябва нещо ще си го изтегли.
Стана дума за пари за хостинг-защо не събирате членски внос?20 лева на година,издава се една годишна карта тип "пропуск" на нея пише член на клуба и собственика ще се чувства по-вътре по време на състезанията,а може и да договоря за членове на клуба отстъпки в няколко магазина за части в София.Сигурно ще изкочат и още няколко "далаверки" за членовете.


Проблема не е в броя снимки, а в броя на посещенията! :) Пари за хостинг също не е да няма... Иначе това за членството не е лоша идея, трябва да се обмисли.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот kiko » Вто Юли 24, 2007 11:06

Това за членските карти не е лошо-ако се разделят на два вида(за членове с вноска 20 лева и членове с вноска 30 кинта примерно) ще мога да издействам отстъпки и в два размера :wink: -примерно Косер и Диана/Боряна и тн. имат магазини почти в цялата страна.Примерно и тея пичове с банерите могат да предложат някои отстъпки.......има една фирма за коли под наем.......стига да го решите,ще успея да направя някои "далаверки".До колкото знам рали клуба България си е фирма вече и определено няма да са проблем някаквите фиктивни договори с фирмите :wink: .
Ако се разберем с федерацията може и от там да измуфтим нещо.
Ако 10-тина човека(определени) от нас имат радиостанции и по време на етап се случи нещо,ще можем ли да се включим в ефира със някакво съобщение?Помислет какво можем да предложим на федерацията и какво можем да си вземем от нея?
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров


Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта

cron