Нашенец отвя КАТ в Австрия с 214 км/ч

Всичко извън автомобилния спорт

Мнениеот AUTOTZAR » Сря Апр 04, 2007 11:33

Защо да не е някой от братята "Дуневи",доколкото знам Пумите които ги внасяше малкия брат са подготвяни за пистов шампионат именно в Германия.Предполагам че имат доста приятели и познати,които живеят там :!: :wink: .Пък човека е искал да види колко може да му вдигне колата,ама явно КАТаджийте са го видяли точно когато е ускорявал,защото едва ли Ферари ще вдига само 214 км/ч :lol: .
EMTec Cycling Team
Аватар
AUTOTZAR
 
Мнения: 50
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 15:40
Местоположение: София
Име: Мирослав Юруков

Мнениеот txl » Сря Апр 04, 2007 11:53

Толкова много имена се изредиха тук... Защо пишете без да имате информация? Не злепоставяйте хората безпричинно, не е проява на добър характер. И ще ми е интересно да видя след като се разбере истината, колко от вас ще се извинят на набедените хора.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Kiverson » Сря Апр 04, 2007 12:42

Kralev-100%
Аватар
Kiverson
 
Мнения: 164
Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 19:20
Местоположение: Varna
Име: Kostadin Slanev

Мнениеот RaPiD » Сря Апр 04, 2007 19:42

AUTOTZAR написа:Защо да не е някой от братята "Дуневи",доколкото знам Пумите които ги внасяше малкия брат са подготвяни за пистов шампионат именно в Германия.Предполагам че имат доста приятели и познати,които живеят там :!: :wink: .Пък човека е искал да види колко може да му вдигне колата,ама явно КАТаджийте са го видяли точно когато е ускорявал,защото едва ли Ферари ще вдига само 214 км/ч :lol: .


Е тва пък просто ма разби, откъде ти хрумна тва гениално заключение? Защо верно пишете без да имате никаква информация? Тоя бил, оня бил...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот kiko » Сря Апр 04, 2007 19:45

Kiverson написа:Kralev-100%



:wink: :!:
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот AUTOTZAR » Чет Апр 05, 2007 11:21

RaPiD написа:
AUTOTZAR написа:Защо да не е някой от братята "Дуневи",доколкото знам Пумите които ги внасяше малкия брат са подготвяни за пистов шампионат именно в Германия.Предполагам че имат доста приятели и познати,които живеят там :!: :wink: .Пък човека е искал да види колко може да му вдигне колата,ама явно КАТаджийте са го видяли точно когато е ускорявал,защото едва ли Ферари ще вдига само 214 км/ч :lol: .


Е тва пък просто ма разби, откъде ти хрумна тва гениално заключение? Защо верно пишете без да имате никаква информация? Тоя бил, оня бил...



За да се намираме в приказки само! :lol:
EMTec Cycling Team
Аватар
AUTOTZAR
 
Мнения: 50
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 15:40
Местоположение: София
Име: Мирослав Юруков

Предишна

Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron