Премислих...

Всичко извън автомобилния спорт

Премислих...

Мнениеот MARVI » Пет Мар 23, 2007 18:11

През тази седмица наистина мислих много и реших,че любовта към рали спорта трябва да ни сплотява,а не обратното.И затова предлагам всеки,който се е почувствал засегнат,заплашен или обиден от мен да публикува тук в тази тема цитатите,които са го засегнали и аз ще се извиня лично.

P.S.Все пак призовавам да се помисли и за приемането на по - различните мнения.
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот Astra_26 » Пет Мар 23, 2007 19:16

MARVI, това което правиш е действително една мъжка постъпка, която не всеки може да направи. Погледнато от факта, че си само на 14г., това ти прави чест и аз лично го оценявам. Аз съм два пъти по-голям от теб и искам да знаеш едно, че ако голяма група хора имат мнение различно от твоето, вероятността ти да грешиш е много голяма. Следях конфликтните теми и ми беше интересно, как може да спорите за такива неща... а и развоя след това не ми хареса особено. Въпреки всичко няма нищо по нормално от това да простиш и мисля, че уважаемите съфорумци също ще го направят. Тук няма място за дразги и вражди. Като хора с еднакви интереси би трябвало да си помагаме, кой с каквото може, да се подкрепяме и уважаваме. Винаги ще има различия в мненията това е неизбежно. Въпроса е да проявяваме разбиране и търпимост един към друг, и да не ни дразни факта, че има хора с мнение различно от нашето.
Още веднъж те поздравявам с мъжката постъпка и добре дошъл отново. :wink:
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Мнениеот BradurS » Пет Мар 23, 2007 22:24

И аз подкрепям напълно Астра_26!
Ще видим дали ще си издържиш на думата! :wink:
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот rally_girl » Съб Мар 24, 2007 11:19

Браво! :D Радвам се, че отново си сред нас. Това показва, че любовта ти към този спорт е огромна!
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Re: Премислих...

Мнениеот golqmcho_rs » Съб Мар 24, 2007 13:42

[quote="MARVI"] ами ако и другите бяха като тебе форума щеше да е още по добър и процъфтяващ
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот MARVI » Пет Мар 30, 2007 18:09

Първо искам да благодаря на всички,които писаха в тази тема и ме подкрепиха.И тъй като няма цитати (за които помолих)в тази тема си водя извода,че няма засегнати или обидени от мен,а също така и заплашени (както казваха някои),че съм обиждал и заплашвал.Още веднъж искам да благодаря на всички,които си казаха мнението в тази тема!!!
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот S1z3 » Съб Мар 31, 2007 00:37

Ако ти наистина си на 14 просто те поздравявам че мислиш така,малко хора на твоята възраст го правят :wink:
Wenn Du Dich mit dem Corrado einlasst, verandert sich nicht der Corrado. Der Corrado verandert Dich!
Изображение
S1z3
 
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Мар 27, 2007 21:56
Местоположение: Ямбол

Мнениеот PROSPEED motorsport » Нед Апр 01, 2007 22:39

И аз също съм на 14 години и те поздравявам за тази постъпка!!! Малко хора на нашата възраст биха го направили!
Prestige Rally Team
Аватар
PROSPEED motorsport
 
Мнения: 442
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 19:30
Местоположение: Варна
Име: Борис Иванов

Мнениеот PROSPEED motorsport » Съб Апр 07, 2007 21:35

Абе МАRVI, да те питам отделно от темата получи ли личните съобщения, които ти пратих, защото нещо не ми излизат в "Изпратени". И също ако имаш Skype ще ми го изпратиш ли?
Prestige Rally Team
Аватар
PROSPEED motorsport
 
Мнения: 442
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 19:30
Местоположение: Варна
Име: Борис Иванов

Мнениеот swrt » Сря Сеп 05, 2007 14:57

MARVI написа:Здравей приятелю! Тъй като не те познавам и незнам кой си, за да проведем нормален диалог те моля тук на л.с. да се легитимираш за да знам с кой общувам.След като познаваш баща ми или поне знаеш кой е и правиш коментар за него, в случая не добър за него излагаш името му пред много хора, би следвало ако си наистина толкова сигурен в твоите изказвания поне тук да кажеш кой си, а не да оставаш анонимен! Сигурен съм, че състезанията, които е гледал баща ми и тези, в които е участвал са достатъчно много и ако твоето твърдение е вярно то ти би трябвало да си на повече от 70 години и да си гледал състезания преди 1969 г. ,от когато е започнал да гледа баща ми и не е пропуснал нито едно от тях.
Незнам защо баща ми е голям трън в очите на много хора, но никой няма смелостта да му го каже лично. Ако ти си толкова смел както се изказваш скрит зад ника си можеш да го направиш тук пред мен и да се обосновеш, но първо кажи поне 2 от трите си имена,за да можеш"утре"като се видим на следващото състезание да го потвърдиш. Ако не го направиш, за мен ще останеш един от многото келеши пишещи в този форум!!!


Не мисля да отговарям на човек,който обожава един пилот.........дето е толкоз нагъл(не колкото мен),че взима парите прадназначени за наем на кола или пък отива да кара и не ще да поеме парите за сандвичи на механиците си.
Все пак ще ми е драго да се запознаем.........име изненада :lol: .Предполагам едва ли ще дойдете на Ю рали,но сигурно на София ще сте на линия(баща и син) все пак от 69-та някои хора ходят на всички Бг. състезания.Жалко наистина,че си мислите,че сте видяли(видял) много и достатъчно.Все си мисля,че някой,който е отишъл на вън да гледа,е разбрал каква пародия е всичко у нас.
Ако има акъл.

--------------------------
Приемам всякакви нападки и закани.Няма проблем.Не ще отговоря.Не защото смятам,че сте ми под равнището,като реагира Спасов,а защото ще умрете от мъка,че няма човек паднал толкова ниско на моралната пирамида.
Със здраве.
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов


Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта

cron