Бензиностанции,горива

Всичко извън автомобилния спорт

Мнениеот Lubo » Пон Юли 24, 2006 21:47

Бензини,бензиниии........ най-добрия е служебния :wink: .Нищо,че е 92-лайното ми,не го много,много мисли :lol:

Иначе 100 от ОМВ :P :wink:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот Sedan » Пон Юли 24, 2006 22:10

Sainz написа:Вижте нещо забавно, което снимах днес във Варна(малко са се объркали с точките на цените)

:lol: Сигурно не им дават заплати и я карат през просото :lol:
Между другото преди време бях чел една статия в Автотруд за това как на нови автомобили(само че таксиметрови) които са в гаранция им "гърмяли" горивните помпи заради това че зареждат там където е най-евтино.
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Мнениеот FX7 » Пон Юли 24, 2006 23:56

Lubo написа:Бензини,бензиниии........ най-добрия е служебния :wink: .Нищо,че е 92-лайното ми,не го много,много мисли :lol:

Иначе 100 от ОМВ :P :wink:


Не ти работи линка към "служебния" :D :D :D , искам и аз от него хихи :lol: :roll:
Иначе ми е все тая ... важното е да се парпори из байрите ...

Абе са кат се заговорихте за байри и бензини да питам само ... Бензините или колата пробваха миналият уйкенд на новият асвалт до шилигарника от една Австрийска фирма за горива ?

Аз съвсем случайно бях там и гледах ейй така :shock: :shock:
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот rally86 » Вто Юли 25, 2006 01:23

наи хубавия бензин е безплатния :lol: :lol:
http://kostenetsrt.net/ -Всичко за Мазда,фойерверките и деиността на групата ни
Аватар
rally86
 
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 13:17
Местоположение: Костенец
Име: Владимир Бахчаванов

Мнениеот Gadjev » Чет Юли 27, 2006 18:25

Аз лично карам на газ.В начлото експериментирах-зареждах къде ли не ОМВ,ШЕЛ,Петрол,но никога не постигах/при едно и също каране/ по-константен разход на гориво :roll:
И всяка седмица газанализатор :evil: :evil: :evil:
В крайна сметка е имало случай,когато колата не можеше да се настрои да работи нормално...
В момента в Пловдив зареждам от Лукойл,но съм доволен само от 2-тази до ПълдинАвто и тази на Карловско шосе!
На другите/говоря само за пропан-бутан/все се получават разни изненади :?
И пак стигаме до парадокса една и съща фирма-различно качество.
Едно е ясно далаверата е служебното гориво...да ама аз съм даскал по пиано :cry:
Gadjev
 
Мнения: 240
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 14:03
Местоположение: Пловдив
Име: Георги Гаджев

Мнениеот rally86 » Пет Юли 28, 2006 01:18

за служебно гориво освен нафта малко трудно да можеш да прибираш нешто друго
http://kostenetsrt.net/ -Всичко за Мазда,фойерверките и деиността на групата ни
Аватар
rally86
 
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 13:17
Местоположение: Костенец
Име: Владимир Бахчаванов

Мнениеот fokus » Пон Юли 31, 2006 17:27

В София лично съм се убедил в доброто качество на следните бензиностанции: "Лукойл" който се намира срещу сервиз "Дунев" до ЦСКА 98 октана /1-во място/ , ЕКО-Елда на алея "Яворов" точно до София-ленд 100 октана /2-ро място, цакат в грамажа/, Шел "Младост" до "Деницата" 100 октана рейсинг /3-то място, леко притрисва двигателя вероятно е кръстен/, ОМВ Младост спирка бл.43 100 октана /4-то място, подобно на Шел/, "Лукойл" при КАТ 98 октана /5-то място, като предишното/ 95 октана обаче е най-добрият там, ОМВ на разлива /6-то място, цакат в грамажа/. Това е според опита ми от последната една година, най-често зареждам на ЦСКА-то и на КАТ "Лукойл" 98 октана, другите от време на време пробвам как е, 100 октановия на ЕКО дето споменах е перфектен, двигателя направо звънти с него и въобще не трепти ... Възможно е да има и други добри бензиностанции но в тези лично съм се убедил!
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Re: Бензиностанции,горива

Мнениеот pikasosg » Сря Ное 10, 2010 21:07

Аз сипвах преди 100 октана на шел и сам много доволен колата варви много по добре и доста добре чисти системата, но вече е доста скап и спряхл. поне знам че е хубав и най-важното че не е от България. един приятел ходи по състезания с пистов мотор и си прави експеримент. Пробва 100 октанов бензин от всички бензиностанции които го предлагат и каза че на шел е най-близо до изтинския. Само да поясня че не на всички шелове е хубав, аз съм от В.Търново.
pikasosg
 
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Ное 10, 2010 20:49
Име: pavlin bankov

Re:

Мнениеот pikasosg » Сря Ное 10, 2010 21:20

chefo написа:Интересно ми е състезателите какво гориво ползват и с какви добавки,някой има ли идея :?: Знам че се продават специални рейсингови горива,за тях не ми се говори щото са си цифра(и като се има предвид че бегачката харчи като танк).СИгурно ползват на ОМВ 100 или В-палара на шел(знам ли) :?: :!:

аз работя на шел и зареждат състезателни коли, зареждат 100 октана и слагат ниакаква специална добавка. А за разхода един с митсубиши ево 8 каза че горяло 110л за 100 км.
pikasosg
 
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Ное 10, 2010 20:49
Име: pavlin bankov

Re: Бензиностанции,горива

Мнениеот RS_TURBO » Пон Ное 15, 2010 22:50

Аз зареждам само на ЕКО, 100-тачката дори и да не отговаря на предлаганото(т.е. 100 октана) поне е безопасен.Настройвана ми е колата с такъв бензин и само с такъв я карам стана бая време, мога нещо да кажа за този бензин, всеки път като зареждам го наливам в туба (е тва всеки път) и в грамажа долу горе докарват, но забелязвам нещо друго всеки път по различен начим мирише, честно да ви кажа винаги съм си мислел че му бухат "тетра" на тва ЕКО 100 всеки които е слагал тетра знае как гадно мирише, пък недай си боже да се нацапаш с тетра смърди ужасно и то бая време, е тоя бензин като ми засмърди така и то много силно колата върви по добре, иначе гласувам за ЕКО 100 на 100% пък и си имам карта с отстъпка 5 ст./л така че много добре ми идва.Газта също много ми харесва от там доста добър разход ми дава другата кола.
П.П. Става дума за варненските ЕКО, но съм зареждал и в Шумен, перфектни са....
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Re: Бензиностанции,горива

Мнениеот GT 51 » Сря Ное 24, 2010 00:04

Еко-меко,Шел-жмел,ОМВ-баба ми, Опет-запет,Лук-праз,кромит или чесан,Петрол -контрол.......всички са един дол дренки......само контрабанда зареждам...и ми е много гот....направо като си купя 100 кила Тунджа на лефче изпадам в екстаз.....боли ме шлайфера каква марка е...важното е , че кошницата се движи....и не ме предава даже със спирт за горене и кореселин микс....Наздраве.... :wink: :D
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Бензиностанции,горива

Мнениеот hubavatairina1 » Нед Дек 04, 2011 18:55

Всички са еднакви, да не говорим, че някак си се разбират и за цените да са им с по 1,2 ст. най-много разлика:(
hubavatairina1
 
Мнения: 0
Регистриран на: Нед Дек 04, 2011 18:52
Име: Ирина Иванова

Re:

Мнениеот NINJAA » Сря Ное 07, 2012 11:51

Sainz написа:Вижте нещо забавно, което снимах днес във Варна(малко са се объркали с точките на цените)

Здравейте! Не знам, какво са объркали ама ми спира сърцето, като ги гледам тез цени :)
Спирачките хабят гориво. Предвиждайте! :)
Аватар
NINJAA
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Окт 21, 2012 12:28
Име: Емилиян Иванов

Re: Бензиностанции,горива

Мнениеот митак » Сря Ное 14, 2012 09:36

газа пак са го вдигнали... :twisted:
митак
 
Мнения: 0
Регистриран на: Сря Ное 14, 2012 09:26
Име: Димитър Пелов

Предишна

Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта

cron