Разни изделия, продукти, дизайн...

Всичко извън автомобилния спорт

Разни изделия, продукти, дизайн...

Мнениеот pablo3 » Сря Окт 16, 2013 11:02

Някой неща, върху които работя, а други са в процес на развитие - най-вече продуктов дизайн, единични продукти, авто и мото изделия, разработка на продукти в различни сфери, проектни разработки и етапи, прототипиране и т.н. – http://www.solo-form.blogspot.com . Каквото интересува и искате да коментираме съм насреща, мнения, впечатления…. бих се радвал да обсъждаме всичко от каквото сте заинтересувани. Поздрави на всички! :wink:
Последна промяна pablo3 на Вто Сеп 16, 2014 11:08, променена общо 1 път
Аватар
pablo3
 
Мнения: 0
Регистриран на: Съб Май 02, 2009 15:06
Местоположение: Пловдив
Име: Павел Влахов

Re: Разни изделия, продукти, дизайн...

Мнениеот pablo3 » Вто Ное 19, 2013 17:58

Иван Шопов написа:Не е лош дизайна, но не е лошо и да предупредиш, че по този начин гониш популярност във Фейсбук и повече трафик.
При следваща такава обява акаунта ти тук ще бъде закрит.


Извинявам и с цялото ми уважение към този форум, виждам, че сте реагирали и се радвам, но този пич дето е писал...просто неговия пост ми е малко странен тук! Може ли да бъде премахнат поста му от моята тема, нека си намери друго място, ако може разбира се... Кофти е темите да се клепат така, все едно аз съм някакъв спамер и всеки ще пише така каквото му падне, иначе по-добре да я изтриете цялата тема и да си я публикувам наново! Не, че имам против някой да пише или публикува, но поне да има някаква връзка с нещата, тогава не бих имал нещо против изобщо даже. Поздрави :wink:
Аватар
pablo3
 
Мнения: 0
Регистриран на: Съб Май 02, 2009 15:06
Местоположение: Пловдив
Име: Павел Влахов

Re: Разни изделия, продукти, дизайн...

Мнениеот Иван Шопов » Вто Ное 19, 2013 18:34

Излишният коментар беше премахнат, след като престоя достатъчно за да може автора да види забележката. Същият е с бан в този форум и повече няма да се появи. Съжалявам за разводняването на темата Ви.
Успех!
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Разни изделия, продукти, дизайн...

Мнениеот pablo3 » Вто Ное 19, 2013 20:10

Иван Шопов написа:Излишният коментар беше премахнат, след като престоя достатъчно за да може автора да види забележката. Същият е с бан в този форум и повече няма да се появи. Съжалявам за разводняването на темата Ви.
Успех!


Благодаря много!
Аватар
pablo3
 
Мнения: 0
Регистриран на: Съб Май 02, 2009 15:06
Местоположение: Пловдив
Име: Павел Влахов


Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта