Световната криза и F1

Форум за всички останали автомобилни спортове

Световната криза и F1

Мнениеот danstel » Съб Дек 06, 2008 00:09

Днес,Хонда обяви че напуска F1,решението е взето вследствие на глобалната криза и спада на акциите и загубите които търпят производителите от автомобилната индустрия.
"Добрите шофьори имат остатаци от насекоми по страничните прозорци"-Валтер Рьол
Аватар
danstel
 
Мнения: 116
Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 21:16
Местоположение: Исперих
Име: Hristo Hristov

Re: Световната криза и F1

Мнениеот ifcho » Съб Дек 06, 2008 01:22

Ми то да си кажа честно, аз и досега не мога да разбера защо се бутаха. Не е като да имаха прекалено много успехи :lol: :lol: :lol:
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: Световната криза и F1

Мнениеот RALLY-V.T. » Нед Дек 14, 2008 15:10

...eми за престиж ,че участват все пак и във F1... 8) :roll: :lol: :wink:
Обаче в интерес на истината,скоро и други отбори могат да напуснат F1... :(
RaLLysport-Forever

Тoyota CELiCA T20

http://www.youtube.com/watch?v=djpmK6MiYgY

http://www.youtube.com/watch?v=solsLS2wekU

НИКОГА НЕ СПОРИ С ТЪПАК-ХОРАТА МОЖЕ ДА НЕ ЗАБЕЛЕЖАТ РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ТЕБ И НЕГО...
Аватар
RALLY-V.T.
 
Мнения: 232
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 01:55
Местоположение: Велико Търново,Пловдив,skype:georgi-bg.1
Име: Георги Ламбев

Re: Световната криза и F1

Мнениеот chefo » Сря Яну 28, 2009 01:23

Не знам....почти ме изгубиха като зрител!!!Преди гледах и тренировките,квалификации и ...всичко,но нещо куца някъде-стана така, че започнаха толкова много да сменят правилата, на квалификациите например или 1 двигател за еди колко си състезания, гуми за 1 състезание и още, които не мога да се сетя сега, че взе да ми става малко безинтересно...заминаха си симпатягите Шумахер,Хакинен,Монтоя...дойдоха протежета като Пикет...Розберг...Хамилтън.
Минарди(веселата бригада) бяха готин отбор-но не издържаха финансово.Форд (Ягуар) също.Джордан, Мидланд, Спайкър та да се стигне до Форс Индия,които са също опашкари!Сега Хонда...тепърва ще става по-сложно във формулата.
Сега с тези нови правила кой знае какво ще стане във сезон 2009!Погледнете новите автомобили-с малки високи крила и отпред големи и ниски-за да се тества това и за да се създаде са пръснати много пари-а целта уж е да се намаляват разходите на отборите.Защо тогава се инвестираха луди пари в старите крила,тествани денонощно в тунелите...също така и със v10 двигателите.
Фиа пък иска изпреварвания...като минаха от V10 на V8 също са вкарали яко в разход производителите на двигатели-нали пак се иска тестове и изработка на съвсем нов ДВГ.
Сега пък и финансова криза...а и май тойота са следващите!
Нека върнат старата точкова система-10,6,4,3,2,1-за да не си правят пилотите тънки сметки,а да карат за победа !
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Re: Световната криза и F1

Мнениеот JeepersCreepers » Чет Мар 26, 2009 22:02

Да определено нещо им куца защото не е като преди години ,имахме срещи тва онова събирания само и само да гледаме формулата ,всички планове оставаха назад ,а сега дори не си правя труда да я гледам ако няма нищо интересно за правене чак тогава :(

ПП: за хонда като техем много голям фен на колите ,мога да кажа само едно,добре че се махнаха че много срам :(
nesum po byrz ot teb ,prosto karam po dobre!

http://jeepers-shop.com/shop/========>ТУК ИМАМ ДОСТА НЕЩА КОИТО ПРОДАВАМ АКО ИМА ЖЕЛАЕЩИ ДА ПИШАТ
Аватар
JeepersCreepers
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Ное 12, 2006 13:56
Местоположение: Бургас
Име: Ивайло Иванов

Re: Световната криза и F1

Мнениеот Chosta » Пон Апр 13, 2009 03:12

Чесно казано , аз мисля че хондите не бяха толкова зле , имаше какво да се иска от тях но не само като автомобили ами и като пилоти които ги карат, все пак важно е че се пробваха , да видим дали някоя друга сериозна японска марка няма да се наложи в близко бъдеще...аз съм голям фен на японските автомобили и се чудя как нисан не карат във F1 ...
ПРОДАВАМ ВСЯКАКВИ ГУМИ ЗА ЛЕКИ АВТОМОБИЛИ ДЖИПОВЕ И БУСОВЕ ОТ 13 ДО 20 ЦОЛА за конкретен размер и цена ! , 0893813766
Аватар
Chosta
 
Мнения: 43
Регистриран на: Чет Авг 28, 2008 03:59
Местоположение: Варна

Re: Световната криза и F1

Мнениеот JeepersCreepers » Вто Май 05, 2009 18:23

на тях силата им е в турбо моторите ;)
nesum po byrz ot teb ,prosto karam po dobre!

http://jeepers-shop.com/shop/========>ТУК ИМАМ ДОСТА НЕЩА КОИТО ПРОДАВАМ АКО ИМА ЖЕЛАЕЩИ ДА ПИШАТ
Аватар
JeepersCreepers
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Ное 12, 2006 13:56
Местоположение: Бургас
Име: Ивайло Иванов

Re: Световната криза и F1

Мнениеот QUATRO » Вто Май 01, 2012 17:34

Не намерих по подходяща тема от тази из форума и за това пиша тук .
Преди 18се. години на този ден ни напусна една велика личнос и един уникален пилот - СЕНА . Лека му пръс и дълбок поклон пред паметта му .
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Внимание воры!

Мнениеот konstantinI » Чет Авг 23, 2012 16:16

Наверное, они знали о расположении камер и воровали именно в тех машинах, которые были вне видимости.
Аватар
konstantinI
 
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 14:30
Местоположение: Россия
Име: konstantinI


Назад към Други моторни спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта