"Елате ни вижте" или "Нека говорят" във форумен вариант...

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

"Елате ни вижте" или "Нека говорят" във форумен вариант...

Мнениеот Иван Шопов » Вто Сеп 20, 2011 12:59

Позволявам си да пусна тази тема, защото доста свинщина и негативни емоции се изляза през последните дни. Някой ще каже "Абе, мани ги! Нека се дърлят там!", но няма да е прав!
В крайна сметка лицето на спорта не са автомобилите, лепенките по тях или лъскавите купи. Лицето са самите участници и е крайно време тази истина да бъде осъзната. Няма как да има силни рекламодатели, тълпа от фенове или бурни аплодисменти, докато лицензираните пилоти и "елита" на спорта се самопринизява.
Не искам да обсъждам отделни случки или ситуации, защото винаги ще има криви и прави, примери за "82-а големия сняг, когато Гошо прецака Тошо" и т.н. и т.н. Основната ми цел е да се види истинското "Аз", искрените лица, ценностни системи и душевност най-вече от дадените за пример тук. Съмнявам се, че ще има резултат, различен от оплюването ми или нова доза непоносимост от определени хора, но какво пък... Нали в добрите книги пише, че истината трябва да тържествува.
Чудех се с кого и какво да започна.
Най-пресните случаи са два... Да ме прощават Дамите, но ще почна с Трифон.
Vlahov-Motor-Sport написа:
GT 51 написа:...някой може ли да сподели , защо Цвети е извън класацията...??? :wink:
Доколкото знам е уцелила нещо извън трасето,даже е получила купа за това,явно тази девойка не може да разбере 4е карането не като онази работа :mrgreen:Всъщност вече 2-3 год не може да го разбере :DЩом започнаха и да раздават купи за катастрофи.....ама и аз защо се чудя щом оня пич с големия пищов е там пък и някакъв шеф във федерацията играе :mrgreen: пък после нямало конфликт на интереси макар и дребнички..хехехехе... :D :D

С този цитат започна всичко в "онази тема"... Май казах каквото имаше да кажа. Пускам го тук единствено за да се види докъде може да докара злобата, завистта, жаждата за "купички" или повърхностното мислене. Непостигнатите амбиции, неумението да се губи, агресивната завист, че някой може повече или изглежда по-добре и не на последно място потвърждението на народната поговорка "Не е важно на мен да ми е добре, важно е на Вуте да му е зле" доведоха до цяла тирада от подли, злобни и абсолютно ненужни изречения. Смятам, че дори за току що появилите се фенове в този спорт е ясно колко е трудно да се създаде автомобил, да се поддържа, да се възстановява и оцелява... Трифоне... Ти може би не го осъзнаваш, защото за теб това е било твърде далеч, а възможността да караш е била даденост.
За всички останали и истински пилоти нещастията, проблемите или катастрофите на колегите се възприемат като свои и лични. Не са единици случаите, когато на състезание прекият конкурент ти помага за да продължиш или бачка заедно с теб за да не приключиш скоропостижно състезанието. Това е и една от причините да продължавам да бъда запленен от този спорт и искрено се надявам все повече, да не кажа и всички да разсъждават именно по този начин.
И в крайна сметка лиценза не прави никого нито пилот, нито човек. Вярно е, нали?
Ако си съгласен ще бъде редно или да не подновяваш лиценза си щом нямаш елементарно уважение и отношение към колегите си или просто да попромениш именно тези показатели в характера си. Просто съвет, нищо повече.

Следва... Екатерина Стратиева.
Нямам намерение да си пускам фейсбука (спрян е от месеци), нито пък смятам, че си заслужава да влизам в още и излишни полемики на n на брой места. Ще пусна скрийншотове за да може всеки да прецени за какво говоря.
Изображение
Изображение
Изображение
Честно казано, когато видях това в първия момент останах изумен. Чудех се да се смея ли, да плача ли.
Оказа се, че не е единичен случай колега да се присмива на друг, когато би трябвало единствено да се опасява за здравето му и да иска да му помогне.
Катя...
Не сме приятели във фейсбук, няма и да бъдем, затова и ще ти го напиша тук, пък ти постъпи както намериш за добре.
Забравила си май времената, когато прохождаше. Е, аз ги помня. Помня как на първото ти "Узана" гледаше снимки на Корсата и искрено заяви, че много ще се радваш, когато видиш твоят автомобил на две гуми. Помня как на следващия ден се преобърна. Помня и реакцията на колегите и публиката. Нямаше човек, нямаше човек, който да не беше загрижен за теб. Нямаше колега, който да не изяви желание да помогне, а Коцето Щерев ти даде неговият автомобил за да запишеш време.
А ти спомняш ли си тези моменти? Помниш ли откъде си тръгнала и смяташ ли, че си отминала прекалено надалеч?
Помниш ли колко оправдания имаше за всеки твой неуспех? Достатъчно е и до днес да прочетеш поръчковите статии за страхотното представяне и завоюването на 34 място. Достатъчно е да се вгледаш в гръмките оправдания защо и този път не сме в челото. Достатъчно е да си спомни човек твърденията, че някой ти бил прерязал спирачния маркуч на едно рали... Защо бре? Че ти застрашаваше тогава само Кортелов и то на дългите прави, но пък не бяхте в един клас. Безумия...
Защо не видях същите оправдания от хората, които наистина даваха всичко от себе си за да продължат да се състезават? Защо не ходеха по медии биейки се в гърдите колко са единствени и добри? Защо влезе в медийната комисия на АДАС, а не се появи никъде за да свършиш работа? Защо не мрънкаше, когато излизаше и взимаше кума за "Дама" без значение дали и къде си в класирането? Защо не плюеше собствените си фенове, когато казваха, че си "най-добра" и те окуражаваха?
И за да не решиш,че съм мегапристрастен и оплюващ ще спомена, че виждам развитието ти, особено през последната година. Факт е и не бих го отрекъл.
И въпреки това... Направеното никога не е достатъчно, дори и да си номер 1, а нито ти, нито аз сме на върхова позиция завинаги. Излишно е да правя сравнения между теб и колеги, които карат адекватни или еднакви с твоя автомобил. Ще си позволя обаче да спомена, че не съм видял нито веднъж Тихомир Стратиев (каращ същият като твоят автомобил) да се оплаква, мрънка или оправдава. Човека си кара карането, сблъсква се със същите проблеми, с които се сблъскваме и ние, преглъща неудачите, но продължава да се бори за успеха и... Ето го и резултата - талантлив пилот с реални и чудесни резултати за неговия автомобил. Споменавам го само за да разбереш, че лъскавият автомобил и тупането в гърдите не правят никого талантлив, побеждаващ или известен само с позитиви.
Виждам, че за пореден път изтъкваш "махането от България". Все си мисля, че пилотите дори и да карат в Узбекистан си остават българи и би следвало да обичат родината си, дори и да ненавиждат част от федерацията. Въпреки всичко, ще си позволя да ти препоръчам да "се върнеш" за малко в България. Не за друго, а за да може следващия път мнението ти да се чете по-уважително. Какво имам предвид ли? Смятам, че освен научаването на изговаряне на "Ж","З","С","Ш" и "Щ" е крайно наложително да завършиш/повториш началните класове в училище. За твое улеснение, напълно безплатно и на добра воля съм подчертал с червено правописните грешки в тази иначе така симпатична шльоковица. Забравих да се подпиша отдолу, но се надявам "кУлегите" да не ми се сърдят.
Ще си позволя и да се намеся в словесната Ви битка. Не защото Цвети ми е Приятел (а тя наистина е), а защото забелязах чисто женска злоба и завист, лъхаща от безумните реплики. Забелязах и че въпреки разочарованията си тя се е опитала да ти подаде ръка отново, а ти просто си се изплюла в нея. Забелязах, че част от собствените ти "фенове", а и някои колеги са изказали искреното си възмущение, но ти си видяла само изреченията на Цвети без да вникнеш в смисъла, вложен в тях. Забелязах и че някак си не ти харесва по-добрата и (спрямо теб) визия и бързаш да я преобразиш в полуголота.
Е... "По женски"... Няма как...
Аз пък ще го кажа "по мъжки"...
Катя...
Това, че някой е по-симпатичен, красив, желан или уважаван не трябва да те тормози. В крайна сметка спорта ни не е мерило дали задника ти е свлечен до коленете или пък негоримото бельо е примамливо изпънато над пъпа. Не е ли колегиално, морално и етично да гледаш на колегите си като Личности, а не като на женска конкуренция? Извинявай за откровението, но нито ти самата си им конкуренция по гореспоменатите критерии, нито някой от нас го боли долуподписания дали го е била "Мис Мокра Фланелка" или "Мис Печените Чушки 2011". Хич не ми пука дали Цвети, ти или Пенка Общата ще се мотате по организъм (нещо,което не се е случвало) или ще сте навлечени като ескимоси по време на полярна зима. В нашия спорт резултатите и признанието се измерват в секунди, а не в сантиметри, като това важи еднакво и за двата пола според първичните им полови белези. Толкова по въпроса за полуголотата, кой как изглеждал и доколко е ценен от останалите.
Да се върна на гръмката реплика за "гроба"... Не знам кой какво копае, но искрено се надявам някой ден да получиш адекватно на твоето отношение. Не защото ти мисля лошото, а за да разбереш самата ти колко подло и недостойно си постъпила. Защото е много лесно да си вечно съжаляваното "момиченце" в спорта и да те потупват по рамото за 58 място. Знаеш ли - нас мъжете не ни потупват така, а напротив - подиграват ни се ако не сме първи. Но това, че си жена не означава, че трябва да ти се издига пиедестал за участие. Освен ако разбира се не участваш в спорта за да получиш егоцентричната доза съжаление + 2-3 "Евала!".
Може и да се чустваш обидена от горните редове - имаш това право. Казано честно - не ме интересува, защото не това е целта ми. Написах всичко това за да се осъзнаете какви сте и накъде вървите, къде и как ще карате утре и не на последно място с какви очи ще гледате колегите си. Нямам против всъщност и да го играете вълци-единаци, но тогава поне не ни замесвайте в поредния си вой срещу Луната, Съдията или Кулега.
И извън това, че е редно да се замислите за Вас самите... Ако не Ви изнася или не Ви се прави - замислете се ЗА НАС! Може би не го осъзнавате, но с подобно малоумно поведение давате на хората ясен знак, че сме сбирщина лаячи, които вместо резултати търсят и създават интриги и оправдания. Аз лично не искам да имам подобен "имидж" и искрено се надявам лека полека подобни гениални проблясъци да отшумят и изчезнат.
Замислете се, че след месец идват избори. Избори, чакани от много време, избори в които се влага много надежда, избори вещаещи едно "ново начало". И какво от това? Пука ли Ви, интересува ли Ви?
Очевадно НЕ!
Не просто защото е по-добре общото да е частно, а защото какъвто и Председател или УС да бъде избран - всичко е обречено на провал ако самите ние нямаме желанието, волята и достойнството да придадем на спорта едно лице каквото би се искало на всички - от първия пилот до Чичо Мунчо от Чукурово, чиито крави не са успяли да се напасат заради поредното рали.
Честно казано се съмнявам, че написаното по-горе ще има ефекта, който ми се иска, но пък се надявам да има поне минимален такъв. Вие си решавате какви да бъдете... Но понеже обичам да изразявам мнението си в прав текст ще го кажа директно... Спрете да бъдете Подлеци и еволюирайте до Човеци! Вярвайте ми - нищо няма да загубите!
Пак се отплеснах (то не че ми е присъщо), но...
Ще завърша първия пост по тази тема и с "добрата новина" на "Автоканалето"...
Вчера Кольо Паунов ми се обади - учуден и възмутен от словесната помия във Фейсбук и във форума. Ще цитирам едно изречение за да осъзнаете, че това не е единично мнение : "Тридесет години се състезавам и за първи път виждам колега да се радва, че друг е катастрофирал!".
Ето и искреното му мнение:
Изображение
Кольо... Приятелю... Нямам какво да кажа освен това, че както винаги доказа, че си мъж с достойнство и ценностна система. Искреното ми уважение!
Същото важи и за Нели, която с малко думи каза всичко, което аз избълвах в стотици.
Май нямам какво повече да кажа... Освен това, че истинското, честното, моралното и достойното свети със собствена светлина, а не под фалшивите прожектори на угодническото "Евала!".
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: "Елате ни вижте" или "Нека говорят" във форумен вариант.

Мнениеот the best one » Вто Сеп 20, 2011 13:37

Всъщност не видях Влахов да се е подигравал с нещо,незнам защо така сте го изтълкували.Това като клипчето в което бяхме иронизирани.ТАМ КАКВО СТАВА С НАШИЯ ТРУД.(КЪДЕ ТУК ОТИВА МОРАЛА,СПОРТМЕНСТВОТО И Т.Н)ЯВНО ЕДНИ МОГАД ДА БЪДАТ НАПАДАНИ ДРУГИТЕ ТРЯБВА ДА СИ МЪЛЧАТ.
КАКВОТО ПОВИКАЛО ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ВСЪЩНОСТ РАЗДРАЗНЕНИЕТО ИДВА ОТ ТОВА,ЧЕ НЯКОЙ Е СТАРТИРАЛ И МУ ДАВАТ КУПА ЗА ТОВА!И АЗ СТАРТИРАМ ОТ ДРУГИЯ ПЪТ ЗНАЧИ!ШЕГУВАМ СЕ.ТОВА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ.
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: "Елате ни вижте" или "Нека говорят" във форумен вариант.

Мнениеот the best one » Вто Сеп 20, 2011 13:39

Здравей Колежке Цветомира,
Надявам се не се обиждаш,че така те наричам,имайки в предвид ,че аз съм далеч от истински (професионален) пилот с лиценз..бла бла бла

Има някой наказан само на думи и това го знам аз ,ЗНАЕШ ГО И ТИ И ТО ПЕРФЕКТНО!ТЕ ИЗДАДОХА РЕШЕНИЕ,КАКВО ТРЯБВА ДА НАПРАВИ ДИРЕКТОРА НА СЪСТЕЗАНИЕТО,СПОРТНИ КОМИСАРИ АЛА БАЛА ..НО НЯКОЙ ПО ВЕРИГАТА НЕ СИ СВЪРШИ РАБОТАТА.ВСЪЩНОСТ ТЯ ПОСТОЯННО НЕ СЕ ВЪРШИ.
Писах писма до Федерацията,за да им напомня че отговор чакам,разбира се такъв не получих.НО честно нямам време и нерви,че чак да ги заривам,Имайки в предвид ,че не ми е за първи път.ТА НАДЯВАМ СЕ СЕГА ДА Е ЯСНО ,ЧЕ РЕШЕНИЕ НЯМА,БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ АЗ КАКВО РЕШЕНИЕ СЪМ ИСКАЛА.ПРОСТО ВИНАГИ СЪМ БИЛА ЗА ЧЕСТНАТА БОРБА,КЛАСИРАНЕ И КАКТО ИСКАШ ТАМ ГО НАРЕЧИ,НЕЗАВИСИМО,ЧЕ БЯХ ОБВИНЕНА ОТ ТЕБ ,ЧЕ ПЕЖОТО ,КОЕТО СЪМ КАРАЛА Е БИЛО ФАЛШИВО НА ВРЕМЕТО ...ЕДВА ЛИ АКО СЪМ БИЛА НАЯСНО ,КАКТО И ЯНА (ТЯ ЩЕШЕ ЛИ ДА ХВЪРЛИ 20 000 ЛЕВА ЗА НЯКАКЪВ ФИАТ).
Обаче в случая..ти перфектно си/беше наясно,какви скандали имаше за хидравличните ръчни..и хората са налпълно прави ВСИЧКИ ДО ЕДИН..да сме в отделна група..и те не са виновни ,че никой не направи нищо да има такава.И купувайки аз нов фиат..ти отказвайки се от твоя..
НАКРАЯ ВЪРПЕКИ ЯСНОТАТА ТИ ДОЙДЕ С ФАЛШИВ ФИАТ ОТНОВО.ВСИЧКИ ДО ЕДИН ЗНАЯТ КАКВО Е ПРАВЕНО ПО НЕГО..А И ТО СЕ ВИЖДА..АЗ НЕ РАЗБИРАМ..ТАКА КАЗВАТ ХОРАТА (И ОСОБЕНО ЕДИН БЛИЗАК ДО МЕН ЧОВЕК,НА КОЙТО ИМАМ ПЪЛНО ДОВЕРИЕ ЗА АВТОМОБИЛИТЕ-РУДИ).
Да ми цитираш точки от правилниците е излишно!!!!!!!КОЙ ГИ СПАЗВА?ТИ ЛИ/АЗ ЛИ?
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: "Елате ни вижте" или "Нека говорят" във форумен вариант.

Мнениеот tsveti » Вто Сеп 20, 2011 21:14

the best one написа:Всъщност не видях Влахов да се е подигравал с нещо,незнам защо така сте го изтълкували.Това като клипчето в което бяхме иронизирани.ТАМ КАКВО СТАВА С НАШИЯ ТРУД.(КЪДЕ ТУК ОТИВА МОРАЛА,СПОРТМЕНСТВОТО И Т.Н)ЯВНО ЕДНИ МОГАД ДА БЪДАТ НАПАДАНИ ДРУГИТЕ ТРЯБВА ДА СИ МЪЛЧАТ.
КАКВОТО ПОВИКАЛО ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ВСЪЩНОСТ РАЗДРАЗНЕНИЕТО ИДВА ОТ ТОВА,ЧЕ НЯКОЙ Е СТАРТИРАЛ И МУ ДАВАТ КУПА ЗА ТОВА!И АЗ СТАРТИРАМ ОТ ДРУГИЯ ПЪТ ЗНАЧИ!ШЕГУВАМ СЕ.ТОВА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ.


Леле, вече взех да се изморявам. Къде в клипчето ти чу ние да се подиграваме на някоя кУлежка, че е бутнала конус, че не е влезнала в гаража, че не може да кара, че се е блъснала и т.н.?!? Едното няма нищо, ама нищо общо с другото!
За фиата не съм аз човека, който ще ти отговори каквото и да било. Не съм аз собственикът!
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: "Елате ни вижте" или "Нека говорят" във форумен вариант.

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Вто Сеп 20, 2011 22:00

Иване,аз пък те съветвам да спреш да обиждаш мен и семейството ми.Какво ще правя, къде ще ходя,ще се състезавам ли, ще си подновявам лиценза, или не, ще ловя риба, или не и прочие си е лично моя работа. Не си ти човека да ми казваш каквото и да било.Спектакъла, който разиграваш е доста интересен. Кой е крив и кой прав - времето ще покаже. Относно персоналните обиди, които отправи - това е показател, че твоето естествено развитие е спряло на ниво 6 клас. Ще ме прощаваш, но така изглежда отстрани. Не се притеснявай за мен, в отлично здраве съм, и физически, и психически. Бъди и ти жив и здрав!
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: "Елате ни вижте" или "Нека говорят" във форумен вариант.

Мнениеот BradurS » Сря Сеп 21, 2011 06:24

Явно наистина сме ударили дъното. Седя, чета и се чудя. Немога да повярвам...От контактите ми с Катя съм останал са прекрасно впечатление за отношението и към човек който не познава...немога да разбера къде ни е проблема... За Цвети нищо немога да кажа. Срам ме е да се запозная с нея още...
Искрено се надявам пумията да се разсее и да си прекарате едно страхотно Стари Столици....
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: "Елате ни вижте" или "Нека говорят" във форумен вариант.

Мнениеот the best one » Сря Сеп 21, 2011 13:09

еле, вече взех да се изморявам. Къде в клипчето ти чу ние да се подиграваме на някоя кУлежка, че е бутнала конус, че не е влезнала в гаража, че не може да кара, че се е блъснала и т.н.?!? Едното няма нищо, ама нищо общо с другото!
За фиата не съм аз човека, който ще ти отговори каквото и да било. Не съм аз собственикът!
[quote]


Явно преправяйки името Северина на Снегорина за теб не е обидно,и подигравателно!ДАЛИ ЧОВЕКА НОСЕЩ ГО ПЪК НЕ СЕ Е ЗАСЕНАЛ! :?: :idea:
ЗАСЛУЖАВАШ СИ ВСИЧКО АЗ ДА ТИ КАЖА!АЙДЕ У ЛЕВО,КАКТО КАЗВАТ В МАК ДОНАЛДС!!!!ТАМ ДО ПЪРЗАЛКАТА ИЗЧАКАЙТЕ!!!!
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: "Елате ни вижте" или "Нека говорят" във форумен вариант.

Мнениеот golf_1 » Сря Сеп 21, 2011 20:40

Ебаси смешната статия и обиди за Катето, няма да кажа нищо, но май някой хора се престарават......Най важното е ,че Катето израсна супер много,спомням си първите минавания,спомням си и последните и минавания на наша земя, и се видя напредъка и смелоста в нея и мисля,че нямате право да я хулите за някви си правописни грешки и, и на кой гъзъ му къв бил, защото даже е по напред от самите вас, дори с правописните грешки,дори и с вида си,а най важното с скромното си поведение поне аз така съм я виждал....Хубавите жени са много,стига с тези адвокатствания в полза на някой си,има и жени извън трасетата......И защо дамите не си решат спора сами, а тука трябва всеки да бълва в някоя полза, с невероятни обиди........И ако сте толкова големи "безпристрасни" защо са тия сравняванки с времената на Кортела,или още по - смешното изказване че някой бил по красив,желан,с по добра визия,и това не трябвало да тормозело Катето, е това ако не е обида извинявай,кога пък Катето се е надувала,че говорите така....Момичето не пише на кирилица това ли я прави неграмотна,олеле майко,по скоро трябва да и натрием носа яко нали,че да е по весело,защото другата страна на спора ми е приятелка и за мен е по красива,добро разсъждение,поредното безпристрасно....Самоче Катето си кара навън,а вие си чешете езиците,че била неграмотна и не била толкова хубава колкото вашия приятел-фаоворит-голямото самочувсвие....Какво толкова ви направи Катето,че трябваше да и правите хронология на кариерата на момичето незнам..Да 58-мо място ама къде,ако става дума за класиране направете си труда да видите миналогодишното класира от Българка 2010,да се присмеете още малко на Катето,доно и стигнете времето....Аз съм останал с впечатление,че катето е скромно и тихо момиче....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: "Елате ни вижте" или "Нека говорят" във форумен вариант.

Мнениеот golqmcho_rs » Нед Окт 09, 2011 23:37

ее серийте на листопад свършиха и вие почнахте тук не взимам пристрастие за никоя от двете защото не ги познавам а само съм ги виждал но не е ли това част от играта....някои да отпадне ? Не е ли това спортната злоба един да е по-добър от друг? Не се ли ражда така амбицията и стремежа за съвършенство?
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Re: "Елате ни вижте" или "Нека говорят" във форумен вариант.

Мнениеот RS_TURBO » Пон Ное 07, 2011 18:01

golqmcho_rs написа:ее серийте на листопад свършиха и вие почнахте тук не взимам пристрастие за никоя от двете защото не ги познавам а само съм ги виждал но не е ли това част от играта....някои да отпадне ? Не е ли това спортната злоба един да е по-добър от друг? Не се ли ражда така амбицията и стремежа за съвършенство?

За всичко си прав кУлега ама всичко трябва да си е в умерени количества що става дума за спортна злоба, амбиции и т.н.
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Re: "Елате ни вижте" или "Нека говорят" във форумен вариант.

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Съб Ное 19, 2011 14:10

golf_1 написа:Ебаси смешната статия и обиди за Катето, няма да кажа нищо, но май някой хора се престарават......Най важното е ,че Катето израсна супер много,спомням си първите минавания,спомням си и последните и минавания на наша земя, и се видя напредъка и смелоста в нея и мисля,че нямате право да я хулите за някви си правописни грешки и, и на кой гъзъ му къв бил, защото даже е по напред от самите вас, дори с правописните грешки,дори и с вида си,а най важното с скромното си поведение поне аз така съм я виждал....Хубавите жени са много,стига с тези адвокатствания в полза на някой си,има и жени извън трасетата......И защо дамите не си решат спора сами, а тука трябва всеки да бълва в някоя полза, с невероятни обиди........И ако сте толкова големи "безпристрасни" защо са тия сравняванки с времената на Кортела,или още по - смешното изказване че някой бил по красив,желан,с по добра визия,и това не трябвало да тормозело Катето, е това ако не е обида извинявай,кога пък Катето се е надувала,че говорите така....Момичето не пише на кирилица това ли я прави неграмотна,олеле майко,по скоро трябва да и натрием носа яко нали,че да е по весело,защото другата страна на спора ми е приятелка и за мен е по красива,добро разсъждение,поредното безпристрасно....Самоче Катето си кара навън,а вие си чешете езиците,че била неграмотна и не била толкова хубава колкото вашия приятел-фаоворит-голямото самочувсвие....Какво толкова ви направи Катето,че трябваше да и правите хронология на кариерата на момичето незнам..Да 58-мо място ама къде,ако става дума за класиране направете си труда да видите миналогодишното класира от Българка 2010,да се присмеете още малко на Катето,доно и стигнете времето....Аз съм останал с впечатление,че катето е скромно и тихо момиче....

Това го пише човек който никога не е карал рали шампионат,сами си правете изводите :mrgreen:
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: "Елате ни вижте" или "Нека говорят" във форумен вариант.

Мнениеот Иван Шопов » Пон Яну 16, 2012 14:04

Мдам... Защо ли не се учудвам, че дадени хора подскачат, когато имат аналогичен манталитет и начин на мислене.
Като сме тръгнали с изводи и съм обвинен в просташко поведение я да сложа и един цитат на лично съобщение:
Vlahov-Motor-Sport написа:Шопов ти си страшен глупендер ,не заслужаваш и човек да ти се изсере на главата неграмотен гумаджия такъв,пове4е няма да те предупреждавам да не плюеш семеиството,спри се ,ще те заболи главата момченце

Благодаря за интелигентното отношение, макар да не разбирам точно термините, защото вероятно са част от дворцовия етикет.
Едно ще ти кажа Трифоне,
Със съд ли ще ме плашиш, с измислени понятия и обвинения ли, "момченце" ли ще ме наричаш - общо взето обръщай се към долуподписания. Не съм и никога няма да бъда мишка, та ако и когато ме видиш-заповядай на една ръка разстояние и карай в прав ред. Форумен герой ли си, пилот ли, фактор ли... Като какъвто там се изявяваш - заповядай винаги.
Между другото - не виждам да съм нанесъл някакви обиди на семейството ти ТУК, но пък забелязвам агресивното поведение на домочадието ти, както и определения за "просташко" държание и прочее. Сега ако решиш да се обърнеш към юристи, съветвам те да заличиш цитатите, че някак си крадеца ще крещи "Дръжте крадеца!".
За сетен път ще те помоля да забравиш името и постовете ми в този (или друг) форум, както и да ми спестиш дребните размахвания на юмруче.
Ако държиш да си ербап-знаеш начина, а поведението на пухльо ако случайно ти харесва е твое право да го възприемеш, но за мен лично е загуба на време да го търпя.
А дано този път го прочетеш и запомниш, че наистина ми омръзна от жалки напъни за плюене, барем никой не разбере истината за така добре облеченото с "правене на спорт" поведение.


P.S. Модераторите и Администраторите... Точки 7 и 9 от ПРАВИЛАТА на форума. Не държа да взимате отношение, а само напомням, че реда тук също липсва напоследък. Дали ще го има си е Ваша преценка. Благодаря!
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: "Елате ни вижте" или "Нека говорят" във форумен вариант.

Мнениеот boryana » Пон Яну 30, 2012 00:19

Еех, Иване, ама и ти си отвори тема...
Така или иначе, всяка дума, извадена от контекста, звучи различно - а ти си цар на това. Наистина ти го признавам.
Та, не съм сигурна, че като се обсъждат точно определени фрази, казани от някого, някъде, това ще доведе до повсеместна и необратима промяна в морала и етиката.
Въпреки това, аз те чета с интерес, и като обиждаш Трифон, и като пишеш и по-смислени неща.
Единствено семейството му не трябваше да обиждаш, тук малко повечко го преигра, и понеже ми беше много неприятно, като го четох, сега ми е трудно да се въздържа да не ти го напомня.

А иначе, всички карате страхотно, спрете да го мислите!

П.п. Чудя се как да се извиня, ама в тая тема и без това се говори "кой какъв е, и защо такъв е"...
Въпреки това, се извинявам!
boryana
 
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Юли 23, 2008 17:33
Име: боряна карагьозова

Re: "Елате ни вижте" или "Нека говорят" във форумен вариант.

Мнениеот golf_1 » Сря Ное 14, 2012 20:03

Поздрави до писателя на темата и неговия фалворит........http://www.sportal.bg/news.php?news=396120
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров


Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта

cron