Пайкс Пийк 2011

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Re: Пайкс Пийк 2011

Мнениеот Ferjancz » Сря Юли 06, 2011 01:13

vikikos написа:Кого видя да плюе,сър...!?Дрънкайте си философските небивалици на воля,за мен разликата на този рекорд с този на Рьол,преди 25г. е нищожна - ок.Съпоставете трасето,използваната техника и управлението на тази техника и ми кажете,че не съм прав............................


Oсвен секвенционалната кутия, друго революционно нещо да има в това сузуки? Едва ли са измислили нов модел космичека cовалка или нов модел революционен двигател, ако cе разтърcиш, има клип как го cглабят. И той е c валове и бутала. И при двете коли cа търcени мощноcт и момент и cа ги поcтигнали в доста задоволителни количеcтва!
Този дядка, като е страхлив, защо никой не може да му бие рекорда, да няма супер професионални и мега добри пилоти разбирам, ама ето един Грьонхолм като се появи със супер подготвена кола, с навигатор и записпки :!: :!: и той не успя. И викаш една минута не е разлика за 19 км, така ли, та дори и cега cамо 1/3 да е макадам? Ти явно никога не cи cядал в cъcтезателен автомобил, което е по-добрия вариант, защото ако cи , толкова по-лошо говори това. И другите ти го казаха, че това не е кола "ралджийка", а клони по-cкоро към пистов болид, а и като е асфалт по-голямата чаcт, за чий чеп му е да я пързаля колата, cлед като от това cе губят cекунди, а предcтавяш ли cи cъcтезанието е за време :wink: Това по повод техниката на каране. Пак казвам, никой не уcпорва поcтиженията на Рьол, Bатанен или който и да било друг пилот, ама да cе изтъпаниш тук и да изръcиш, че Таджима го било cтрах, проcто няма как да не предизвика ответна реакция. Ако го беше cтрах, нямаше да cедне в тази изродcка кола и нямаше да я кара по-едно от най-изродcките траcета, както и да прави рекорди и то на тази му възраcт!!! А сега ти седни и помиcли, аз смятах смятах и толкова получих :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Пайкс Пийк 2011

Мнениеот beta_racing » Сря Юли 06, 2011 09:01

vikikos написа:Кого видя да плюе,сър...!?Дрънкайте си философските небивалици на воля,за мен разликата на този рекорд с този на Рьол,преди 25г. е нищожна - ок.Съпоставете трасето,използваната техника и управлението на тази техника и ми кажете,че не съм прав............................
Това твоето, ако не е плюене, здраве му кажи! Само където "лайнар" не си го нарекъл още.........сър :roll: И най-вече тонът ти е доста предизвикателен, все едно Таджима е казал "Аз съм най-добрият, всички други за нищо не стават"! Пак казвам: човекът си е направил рекорд, а ние във форума пак се "караме".........ама за абсолютни глупости този път!
И последно - какво като Валтер Рьол и Ари Ватанен са карали и са постигали добри постижения по трасето?? Нещо не мога да схвана за какво упрекваш т.н. от теб "китаец", че им е подобрил времената (дори собствените си след това е подобрявал). Защото е било на асфалт и с по-нова кола ли? Ами технологиите вървят напред, какво да направи той? Ако искаш да вкараме Ожие в група Б, а Льоб да си го оставим в DS3-ката....... Ама пълни глупости си говорим, б*си....... :roll: :roll: :roll:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Пайкс Пийк 2011

Мнениеот vikikos » Сря Юли 06, 2011 09:20

Вие си започнахте с глупостите,аз си направих едно сравнение и това е.Айде със здраве!!!!!
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Пайкс Пийк 2011

Мнениеот beta_racing » Сря Юли 06, 2011 09:40

vikikos написа:Вие си започнахте с глупостите,аз си направих едно сравнение и това е.Айде със здраве!!!!!
:)

Щом си казал "със здраве" - със здраве да сме :wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Пайкс Пийк 2011

Мнениеот sstancho89 » Чет Юли 07, 2011 13:37

vikikos само да допълня - наскоро пуснаха клип на Валтер Рьол като кара ауди гр Б(не най-мощната версия, мисля че версията от 84 година) на дърти години...на всеки втори завой му буташе предница абе вообще карането му беше почти плачевно.Похвално е да се състезаваш на възраста на Таджима камоли рекорди да правиш без значение от колата :wink:
Със здраве.
Power is nothing without control!!!
Аватар
sstancho89
 
Мнения: 60
Регистриран на: Съб Фев 21, 2009 15:13
Местоположение: Провадия
Име: Станислав Иванов Владимиров

Re: Пайкс Пийк 2011

Мнениеот vikikos » Чет Юли 07, 2011 15:33

Е,айде сега - бутала му предницата!Знаеш ли какво му е задвижването на това куатро - първобитно,много трудна за БЪРЗО каране кола,а и настилката беше асфалт и лед!
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Пайкс Пийк 2011

Мнениеот Ferjancz » Чет Юли 07, 2011 22:33

Аз cи миcля, че го е хванало шубето и за това така :mrgreen: :mrgreen: Нямат нищо общо колата и наcтилката :mrgreen: :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Пайкс Пийк 2011

Мнениеот cutflash » Вто Юли 19, 2011 15:28

Този клип дава малко по-релана представа как е вървяло Сузукито , като гледам не е било никак бавно за да изостане дачията с над 22 сек за 10 мин ?!
http://www.youtube.com/watch?v=-wbAVIRu ... r_embedded
Като гледам как пилота се бори с колата , явно сузукито е много добре балансирано, и май не се дължи само на мощност , а и на дългогодишен опит и точни настройки. Така че постижението на Таджима си е достойни за уважение :)
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Предишна

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта

cron