Сравнение между Corsa GSI 16v и SAXO/106 16V

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Re: Сравнение между Corsa GSI 16v и SAXO/106 16V

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Съб Фев 19, 2011 19:09

Здравейте,отдавна не съм писал във форума, защото се пишат глупости, но ще кажа какво мисля на колегата за корсата, която карам вече 3 сезона и съм вицешампион със нея.Много труден автомобил за каране за планинско, но определено проблемите са ми били винаги със предния мост тоест хич не иска да завива.Като свикнеш с нея нямаш проблеми.С малко пари става звяр. За пример ще посоча: тази година на Българка Пъчката и Диана Стоянова бяха със саксовци и не можаха да си подобрят времената от предишната година, когато караха корси, изключитено поготвени, така че си направете изводите сами.Да не споменавам на Пъчката корсата в началото на сезон 2010 че беше някакъв звяр и ако не бях лично на място да видя при Златков как излезе 150 коня на колела надали щях да повярвам.Саксото е по - добрата кола но можеш да си напаравиш и корса и като и свикнеш и се научиш да я караш ще имаш резултати.Да не казвам че е мн здрава и не съдава проблеми.Части мн евтини и така нататък :D
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Сравнение между Corsa GSI 16v и SAXO/106 16V

Мнениеот golqmcho_rs » Съб Фев 26, 2011 13:54

саксото е в пъти по скъпо и другото ми е интересно как половината от съфорумниците казват кое стои повече на пътя при положение че като гледам я години нямат я книжки,карам корса ъвеличил съм междуосието и съм с унибали и мога спокоино да кажа че колата си завива много доволно и като тегля чертата накая съм дал около 3500 лв за корса окачване кони лек маховик генерация 4-2-1 раздвижни колела доработки по главата и джанти оз спарко ами да доиде това саксо което е на таkава стоиност да го пробвам :) двигателя ми е 1.4 с саксо 1.6 16в с доработки около 120 коня каза че е собственика, на 400 метра съм с него на равно
Прикачени файлове
moita.jpg
moita.jpg (99.57 KiB) Прегледано 4862 пъти
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Re: Сравнение между Corsa GSI 16v и SAXO/106 16V

Мнениеот panchugov_fen » Съб Фев 26, 2011 15:24

+1
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: Сравнение между Corsa GSI 16v и SAXO/106 16V

Мнениеот Vankata_9361 » Съб Фев 26, 2011 20:41

[quote="BOXER"]при сток вариянт разликата между двата автомобила в какво се определя?

Човека пита при сток вариянт как се държат автомобилите,също така има намерение да я кара по италиански и тай атак,а не на драг.Мисля че корсата от горните постове е далече от сток.
Не е важно каква кола имаш,важното е как я караш.
Аватар
Vankata_9361
 
Мнения: 80
Регистриран на: Нед Ное 29, 2009 15:59
Местоположение: Дупница
Име: Иван Илиев

Re: Сравнение между Corsa GSI 16v и SAXO/106 16V

Мнениеот golqmcho_rs » Съб Фев 26, 2011 22:20

казвам образно за драг щото ако говоря за писта или високопланинско неизвестните стават много като почнем от стил на шофиране и стигнем до гуми а всеки си е индвидулаист а на драг има наи малко изисквания от сорта на техника на шофиране затова го давам като база за сравнение
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Предишна

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта

cron