Форумът стана по-кисел от БФАС

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот Л. Мечков » Пон Окт 25, 2010 20:28

Грубо потъпкване на свободното слово...................












П.П.- Мухльовци......

П.П.2- А дали забравих да спомена, че сте банда мухльовци ??? :mrgreen:

П.П.3- Ако ми ушиете БАН ще стане страшно мазало в целия форум- обещавам :D По-добре го загасете пак, ако решите да процедирате така некадърно, както управлявате насраното си форумче.......

П.П.4- Нека не се засягат всички, пиша го общо, защото до сега пет пъти се е случвало да ми триете съвсем нормални постове и никой да не драсне два реда, освен на лични тоя там, къв беше............... ТХЛ, който пък ми пише толкова модерно, все едно е Господ................................

П.П.5- аман от мухльовци
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот Forceline » Пон Окт 25, 2010 20:33

Л. Мечков написа:Грубо потъпкване на свободното слово...................












П.П.- Мухльовци......

П.П.2- А дали забравих да спомена, че сте банда мухльовци ??? :mrgreen:

П.П.3- Ако ми ушиете БАН ще стане страшно мазало в целия форум- обещавам :D По-добре го загасете пак, ако решите да процедирате така некадърно, както управлявате насраното си форумче.......

П.П.4- Нека не се засягат всички, пиша го общо, защото до сега пет пъти се е случвало да ми триете съвсем нормални постове и никой да не драсне два реда, освен на лични тоя там, къв беше............... ТХЛ, който пък ми пише толкова модерно, все едно е Господ................................

П.П.5- аман от мухльовци
+1000
Forceline
 
Мнения: 77
Регистриран на: Съб Май 15, 2010 23:08
Име: димитър петров

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот Ogi_sh » Пон Окт 25, 2010 20:54

Превраааааатт! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот damon » Пон Окт 25, 2010 21:15

Любо, аз ти "уших бан-а" преди малко. Много жалко, че се случва така...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот Л. Мечков » Пон Окт 25, 2010 21:17

damon написа:Любо, аз ти "уших бан-а" преди малко. Много жалко, че се случва така...

Ми благодаря ти, ама това означава война :lol:

Честно казано някак си съм разочарован от похватите ви, ама вие си знаете, и не е жалко.......................... просташко е от ваша страна, ама вие си знаете най-добре
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот Л. Мечков » Пон Окт 25, 2010 21:27

Хубаво е, когато имам свободно време да се случват такива неща, а аз не си оставям никога магарето в калта, в случая акаунта.......

Цвети попита:

Хихихи, много ми е интересно какво е написал Любо, та чак да го изтрият..., тъй като той обикновено пише дискретно и казва на доста хора истината в очите...


Интересно е защо никой не й отговори колко пошъл и жалък опит за чешкане на егото си направи някой от вас като ми истри ужасно скандалния пост, който дословно изглеждаше така- "За Киро си в голяма грешка, а като цяло постът ти е кофти"

Ставаше въпрос за юзър, който потъпка наши колеги, при това много добри пилоти............. Явно да се защитаваме един-друг в този форум е обидно и грешно......... Ебати политиката................ И аз не съм господин анонимен, за да си прави някой ташак с мен виртуално. Също не смятам за нормално да се обяснявам като женски полов орган за нещо, за което е виновен вашият уникален ТХЛ ! Обидно ми е такова отношение, най-лесно е да си оправя нещата извън форумчето, но пък искам именно в него да разбера ЗАЩО някой реши да ми се прави на мнооо голям, като ресурсът му е ВГЗ !
Никак не ми е приятно да съм простак, ама с прости хора-просто държание!
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот efco » Пон Окт 25, 2010 21:41

Брей що го триете тоя Любо бе, не можах и аз да разбера какво толкова е написал?! Нека някой да обясни точно какъв е случая щото ако е прав що да не е НЕРВЕН !!! Някой някого е защитил ли ?
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот OgyWRC » Пон Окт 25, 2010 21:45

Л.Мечков, въненията ти са напразни ... аз ти изтрих първия постинг, не заради самия него, а защото беше в отговор на друго изтрито мнение със съмнителна стойност ... та за това dell на пакет от няколко постинга - трябваше да се досетиш!!!

Явно, опитът ми да направя темата по-смислена се оказа неуспешен ... но пък получих цветуща квалификация, а ти възможност да си излееш чувствата, което си е за твоя сметка! Та не се чуди ако получиш бан - тук вече въпросът е принципен!

До всички: Модерирането в този форум е необходимост, не е прищявка ... за това и аз започнах да помагам, като част от групата на "мухльовците". За съжаление, смислените хора се отдръпват един по един, на фона на дребнави и злонамерени мнения, вечно недоволство и много малко позитивни мнения. И нивото на форума и на спорта зависи от всички нас ... но вижте до къде се докарахме!
To finish first, first you have to finish!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот txl » Пон Окт 25, 2010 21:48

Любо Мечков, бъди така добър да публикуваш личните съобщения, които си разменихме с теб миналия път, когато спорихме за същото.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот Л. Мечков » Пон Окт 25, 2010 21:58

OgyWRC написа:Л.Мечков, въненията ти са напразни ... аз ти изтрих първия постинг, не заради самия него, а защото беше в отговор на мнение друго изтрито мнение със съмнителна стойност ... та за това dell на пакет от няколко постинга - трябваше да се досетиш!!!

Явно, опитът ми да направя темата по-смислена се оказа неуспешен ... но пък получих цветуща квалификация, а ти възможност да си излееш чувствата, което си е за твоя сметка! Та не се чуди ако получиш бан - тук вече въпросът е принципен!

До всички: Модерирането в този форум е необходимост, не е прищявка ... за това и аз започнах да помагам, като част от групата на "мухльовците". За съжаление, смислените хора се отдръпват един по един, на фона на дребнави и злонамерени мнения, вечно недоволство и много малко позитивни мнения. И нивото на форума и на спорта зависи от всички нас ... но вижте до къде се докарахме!
Пфффффф................................... Явно не ти се отдава модерирането, а като цяло пък въобще не ми ПУКА кой и как ще ми сложи БАН, защото утре ще влезна от 400 адреса за 15 минути и не мисля, че е за моя сметка, а за ваша! Преигравате жестоко, което вече си е лично ВАШ , а не мой пролем! Хубаво е да правиш малко разлика! Когато в рамките на 5-6 месеца ми се трият ПОСТОЯННО мнения, аз няма да седя мирно!
Въпросът сега стана принципен, а не дали ще получа БАН! И наистина се оказах прав, че нещата са излезнали извън контрол във форума!

А пък щом ми триеш така нагло мнения "в името на добрия тон", значи вярно си в ужасно грешна посока..................... И в момента модерирането в този форум прилича на дребнава прищявка, в никакъв случай не прилича на необходимост! Дребнавите и злонамерени мнения са олицетворение на управлението, обслужването и "модерирането" тук напоследък! Всичко изглежда много тенденциозно, което пак си е ваш проблем.

Като цяло аз съм на принципа "каквото почукало-такова се обадило^".

Честно казано съм потресен, но пък е хубаво, че си правя някои изводи, които ще ми помогнат за напред, но в никакъв случай няма да ми навредят....


Приятно безсмъртие!
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот Л. Мечков » Пон Окт 25, 2010 21:59

txl написа:Любо Мечков, бъди така добър да публикуваш личните съобщения, които си разменихме с теб миналия път, когато спорихме за същото.

Нали не мислиш, че ще се ровя??? Ако нещо ти трябват- намери си ги и ги постни, с теб приключих преди 10 секунди..............
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот txl » Пон Окт 25, 2010 22:03

Да, мисля, че ще се ровиш, след като искаше отговор тук пред всички. Недей сега да приключваш темата, искаше отговор - ще го получиш. Публикувай личните съобщения.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот Л. Мечков » Пон Окт 25, 2010 22:27

txl написа:Да, мисля, че ще се ровиш, след като искаше отговор тук пред всички. Недей сега да приключваш темата, искаше отговор - ще го получиш. Публикувай личните съобщения.

Виж какво, ако искаш да ми отговориш- го направи, няма дори и да си отворя личните съобщения! Направи така, че да ми дадеш малко отговори за следните неща:


1.Преди няколко дена бях въвлечен в някакъв световен заговор, относно писта Бургас. Отговорих му на момчето и изведнъж всичко се изтри, стана толкова отвратително, че всеки страничен наблюдател ще си каже, че наистина е имало нещо нередно. Това ме касае мен- лично. Защото чрез вашия форум излезнах мушенник. Което е нормално..... Някой ме упреква и мнението му изчезва! Е това ли е модерирането? Като новините по татово време стана. Това нормално ли е?

2. Някой пише против мои колеги, защитавам ги абсолютно добронамерено и изведнъж- хоп, няма мнениеее.......... За какво съм се хабил ? Твоят колега Герджиков така ли разбира нещата се питам ? Така ли се защитаваме ? Като трием всяко неудобно нещо ? И за вас думата УВАЖЕНИЕ и КОРЕКТНОСТ съществува ли ? Какво означава "без предупреждение и обяснение" . Това училище за малоумни ли е ? Това тук не е форум, а някаква ужасна каша, сърдете се на себе си, че изгонихте всички сериозни хора. Опитвате се да набедите пишещите тук, а истината е съвсем друга......Лично аз пиша тук, защото ми е един вид хоби, обаче лекинко се наакахте! Не е срамно да си признаете.

3. Защо, когато исках да разбера кой и как и защо ми трие мненията, получих много просто и смотано лично, че нямам право на обяснение ? Не, не е така, ако сте хора с принципи няма да ми обяснявате глупости, че банът е принцип! Банът е най-лесното бягане от отговорност, а като сте се хванали на хорото с форума ще си я носите! Аз не съм хванат от гората и за мен е абсолютно важно да знам защо и по каква причина влизам тук, решавам да напиша нещо и почти винаги се трие...... Но понеже ние- Българите сме телешко варено и обичаме да си траеме, повечето стойностни хора просто ви теглиха по една дебела и си тръгнаха. Аз пък обичам да си искам моето, дали съм от категория дразнител, семка, или друго- без значение. И като получа някое постно и просто обяснение леко издивявам..... Издивявам, защото хем ми е все тая, хем, обаче някой си позволява разни неща....

4. Защо АЗ трябва да се обяснявам ??? Искам най-вече отговор на този въпрос- ЗАЩО АЗ ??? Аз ли ви обърнах форума с хастара наобратно ??? Или нелепото Ви и обидно модериране ? Не, не е от модерирането, от юзърите ще да е ! Да, ама не!
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот damon » Пон Окт 25, 2010 22:27

Л. Мечков написа: А пък щом ми триеш така нагло мнения "в името на добрия тон", значи вярно си в ужасно грешна посока.....................


Мечков, извинявай, ама това нито аз, нито txl, нито Огнян го е написал:
Л. Мечков написа:txl: Обяснил съм ти на дълго и на широко, че никой не ти дължи обяснение, защо те трие. Спри да пускаш безсмислени постове.
А на късо искаш ли да ми го обясниш??? Ти па кой беше, че немоа се сетя? Я малко се съобразявай! Спри да ми триеш постовете, и да- дължиш ми обяснение за всичко, особено, когато ме дразниш! И не си спирал! Това, че си някакъв в този форум въобще не ти дава право да ми триеш даже и една буква без предупреждение....... Ако имаш някакви проблеми с егото си е добре да не си го чешкаш с мен, защото си се объркал, ама страшно много. И понеже си много, ама много нагъл, надали ще престана да пиша тук. Не ме карай по всякакъв начин да ти преча на форумчето!

И не ме убиждай за безмислените постове, защото по-обективен от мен тука няма, а ти си един прост събирач на изрески от вестници и нищо повече!


Ти ако беше модератор как би го измодерирал това!? И не се оправдавай, че си се изнервил... Мога и да те цитирам: Каквото повикало, такова се обадило. А още по-жалкото е че не съм писал от сума време и съм седнал да ти пиша в тая тема. Shame on me! Вярно, че форума не върви на добре, ама е вярно и че надали модерирането е виновно за това.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот Л. Мечков » Пон Окт 25, 2010 22:36

damon написа:
Л. Мечков написа: А пък щом ми триеш така нагло мнения "в името на добрия тон", значи вярно си в ужасно грешна посока.....................


Мечков, извинявай, ама това нито аз, нито txl, нито Огнян го е написал:
Л. Мечков написа:txl: Обяснил съм ти на дълго и на широко, че никой не ти дължи обяснение, защо те трие. Спри да пускаш безсмислени постове.
А на късо искаш ли да ми го обясниш??? Ти па кой беше, че немоа се сетя? Я малко се съобразявай! Спри да ми триеш постовете, и да- дължиш ми обяснение за всичко, особено, когато ме дразниш! И не си спирал! Това, че си някакъв в този форум въобще не ти дава право да ми триеш даже и една буква без предупреждение....... Ако имаш някакви проблеми с егото си е добре да не си го чешкаш с мен, защото си се объркал, ама страшно много. И понеже си много, ама много нагъл, надали ще престана да пиша тук. Не ме карай по всякакъв начин да ти преча на форумчето!

И не ме убиждай за безмислените постове, защото по-обективен от мен тука няма, а ти си един прост събирач на изрески от вестници и нищо повече!


Ти ако беше модератор как би го измодерирал това!? И не се оправдавай, че си се изнервил... Мога и да те цитирам: Каквото повикало, такова се обадило. А още по-жалкото е че не съм писал от сума време и съм седнал да ти пиша в тая тема. Shame on me! Вярно, че форума не върви на добре, ама е вярно и че надали модерирането е виновно за това.
Първо да се извиня, че те занимавам със скромната ми особа, ама пък не съм те карал, така, че се надявам на прошка.............

Второ- Да попитам наясно ли си на кой по ред от изтритите ми постове написах този ???

Трето- Ама въобще не съжалявам за написаното, съжалявам, че го изтрихте от там, където беше.

Четвърто- Охххх, ама моля ви се, направо съм втрещен!!! Каквото повикало-такова се обадило има, но то не е от вас към мен, а от мен към вас! Нямам идея защо така се бъркате.....странно........
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Следваща

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта