Форумът стана по-кисел от БФАС

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот BOXER » Пон Ное 01, 2010 20:22

Пак повтарям,че трябва да има сито на мненията преди да се публикуват и тези който не отговарят на условията и философията на форума да не се публикуват изобщо.
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот trouble » Пон Ное 01, 2010 20:23

BOXER написа:Пак повтарям,че трябва да има сито на мненията преди да се публикуват и тези който не отговарят на условията и философията на форума да не се публикуват изобщо.


Подкрепям...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот mramora » Пон Ное 01, 2010 20:27

А защо трябва да има членски внос. Например за мен 250лв не са проблем, но никога не ги бих дал за да пиша в някой форум. И защо трябва да променяте форума, след като триете теми и мнения по правилата на форума си. И моето мнение е, че ще останат 10 човека да си пишат на воля като един телефонен разговор е 30 стотинки.

П.П. Те пилотите нямат пари за гуми и гориво, вие пари ще им искате.
П.П. 2 Не ангажирам никой с мнението си. Ако някой се чувства убиден - ИЗВИНЯВАМ СЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
mramora
 
Мнения: 45
Регистриран на: Чет Апр 15, 2010 22:29
Местоположение: гр.Айтос
Име: Митко Учков

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот BradurS » Пон Ное 01, 2010 20:28

trouble написа:
BOXER написа:Пак повтарям,че трябва да има сито на мненията преди да се публикуват и тези който не отговарят на условията и философията на форума да не се публикуват изобщо.


Подкрепям...

Дайте да измислим първо Философия после да отсяваме....
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот asb2004 » Пон Ное 01, 2010 21:45

нещо не разбирам следя темата от началото ФОРУМ колеги е едно а КЛУБ савсем друго, ако някой иска да си направи клуб с членски внос и т.н. ок създават се правила сума и готово,се си мисля обаче че форум е един вит общество със създадени точни ясни правила за спазването им се грижат модераторите без да дават обяснения за действията си а самото общество трябва само да се чисти от глупави постове реплики нападки и тем подобни като не им обръща никакво внимание а не като темата пусната от мечков който плю на ред и всички се юрнаха даму обясняват колко е прос а той и така не разбра модераторите бам на постовете и чао така мисля че форумът ще си остане приятно място за писане коментари и др. полезни неща а с плащането ще го сасипете поради ред причини в по- голямата си част споменати в по горни постове
asb2004
 
Мнения: 155
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 07:44
Име: Борисов Александър

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот GT 51 » Пон Ное 01, 2010 23:24

Ми форума си работи,преминава се от девет планини в десета,шампионата кажи -речи свърши и се стига дотук....какво ще правим зимата...??? Ми ще си чешаме езиците...сега са наред анализаторите....кое , как и защо... :wink: Все си мисля , че форума е точно за това...всеки да си каже мнението,независимо дали е положително или отрицателно....но без грубо отношение и заплахи,иначе става става тъпо... :wink: Аз спец.отивам да си почивам.....наздраве... :lol:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот Мартин Сурилов » Вто Ное 02, 2010 17:17

Моето мнение е, че ако се стигне до решение да има членски внос, той да е по силите на всеки (да не забравяме, че повечето тук са деца, в което няма нищо лошо, след време и те ще порастнат, нека растат със спорта :wink: ). Дори и 10лв да е вноската, може да се направи така, че всеки път, когато се наложи някой да бъде наказан с бан, той да бъде глобяван и с нови 10лв, ако иска да пише отново. Може би това ще ни накара да се опитаме да се изказваме малко по-подготвени.
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот todor hristov » Вто Ное 02, 2010 21:15

Нека има различни нива.Просто като тези
http://www.colinmcrae.com/member_benefits.asp
Аз възприемам тия разговори като чисто идейни.Никой не е казал 100-200 или други суми.Най-важното е да се създаде общество дори и само виртуално на нормално мислещи и пишещи фенове на автомобилния спорт.Хайде,нека и шефовете кажат как оценяват дотук дискусията!
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот mramora » Вто Ное 02, 2010 23:50

Много трудно ще бъде да се отсеят потребителите на форума. С определена сума е абсурдно.
Откога критерий за интелигентни мнения е финансовото състояние на даден човек? Все пак незабравяйте, че това е до съзнанието и манталитета, а всички знаем какви са те в нашата БЪЛГАРСКА порода.
mramora
 
Мнения: 45
Регистриран на: Чет Апр 15, 2010 22:29
Местоположение: гр.Айтос
Име: Митко Учков

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот BradurS » Сря Ное 03, 2010 11:08

Ето поредния пример. Сега някой пусна тема : как да си подготвя автомобила за Писта.... предполагам всеки ще му отговори...... значи не виждам значимостта на форума към новитте потребители(потенциални състезатели). Това ме дранзи най - много ....
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Форумът стана по-кисел от БФАС

Мнениеот trouble » Сря Ное 03, 2010 11:18

BradurS написа:Ето поредния пример. Сега някой пусна тема : как да си подготвя автомобила за Писта.... предполагам всеки ще му отговори...... значи не виждам значимостта на форума към новитте потребители(потенциални състезатели). Това ме дранзи най - много ....


Аз му отговорих но ще съм единствения.....защото хубаво е въпроса да беше както си го казал. Ама да питаш, какво трябва да имам за да участвам в БШТА, звучи като колко трябва да ми е голям ... за да ... добре. Е във форума има много информация. Стъпките са - новия потребител не му липсват първите 7 години и освен да пита може и да чете. Прочита информация и има базисно ниво. Следващата стъпка вече е да пита във форума един така стойностен въпрос - като - На коя дата са изпитите за лицензите? И така....
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Предишна

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron