Къде сме ние...

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Къде сме ние...

Мнениеот dinkoh » Сря Сеп 08, 2010 17:06

Как да не го е яд човек,като се замисли на какъв хал е автомобилният спорт в БГ.И не само автомобилният(след снощният резил, срещу Черна гора),но сега да дискутираме рали спорта.
Вижте ентрито на едно румънско рали:
http://www.autorally.ro/index.cfm/page/ ... i_(macadam).html
Нищо,че няма коефициент за ЕРЦ (сливенското като имаше какво-25 стартирали,15 финиширали)
Вижте колко екипажи,колко Н4,колко автомобили от всякакви класове.
Как да не го е яд човек!
Моля коментирайте,защото не мога да си намеря място от яд :evil:
dinkoh
 
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 10:49
Име: Динко Тодоров

Re: Къде сме ние...

Мнениеот trouble » Сря Сеп 08, 2010 17:08

Тоя форум стана пълна кайма с тея теми и постове в темите...да избием колкото се може повече яд и колкото се може повече да плюем срещу някой пилоти....Това вече не е същия форум. По хубаво си беше като беше спрян.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Къде сме ние...

Мнениеот ivozet » Сря Сеп 08, 2010 22:02

Ще може ли някой да сподели пистовия календар на Румъния, че нещо не се оправям с този сайт? Мерси предварително!
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Къде сме ние...

Мнениеот kkch_rs » Чет Сеп 09, 2010 16:59

Ми честно казано мисля,че сме доста назаде.Преди бяхме доста по навътре с автомобилния спорт.Не говора за времето на рали "Златни Пясъци" ,макар че и тогава българския автомобилен спорт е бил в един от пиковите си моменти (поне според мен).Дадохте пример с Рали Сливен.Отчайваща работа наистина.Първо като видях стартовия лист помислих,че са публикували една част само,но после като видях колко екипажа бяха на церимонията направо ми дойде да си тръгна.Досега не е било такова.От чуждите отбори какво имаше...едни турци,два румънски екипажа и един украински и сръбски които не стартираха.Просто се чудя дали до 5 години ще има ги има големите ралита в българия и дали въобще ще има.Щом като румънците правят по-големи ивенти нищо чудно големите екипажи в българия да ходят там.Незнам до колко това е от кризата,че имаше малко екипажи,но по другите ралита от българския календар определено се виждаха повече състезатели.А румънците какво имат повече от нас в тоя спорт ?Дойде Темпестини,дето много го хвалиха на церемонията и какво... на някой отсечки на Ганчев Пунтото беше с 10 сек. зад него.Пилоти имаме,но няма кой да спонсорира спорта в България,и не говоря само за рали спорта.Талантливи хора със шепи ама като няма пари карат евтини гуми,немогат да вземат хубава кола и просто това мисля,че демотивира състезателите.Виждам хора които наистина прогресират в спорта,но поради финансови проблеми не могат да отлепят от групата в която са.Съжалявам,че си изписах мъката и яда в темата,но според мен си е така и скоро няма да се оправи.
burning inside
Аватар
kkch_rs
 
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Николай Кънчев

Re: Къде сме ние...

Мнениеот dinkoh » Чет Сеп 09, 2010 22:07

Между другото не знам дали нашите ще могат да карат добре в Румъния,защото повечето ралита на комшиите са на макадам.Не защитавам Темпестини,но малко му е трудно на асфалт.Абе...ще се заблуждаваме,че имаме рали спорт :D
dinkoh
 
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 10:49
Име: Динко Тодоров

Re: Къде сме ние...

Мнениеот dinkoh » Чет Сеп 09, 2010 22:17

ivozet написа:Ще може ли някой да сподели пистовия календар на Румъния, че нещо не се оправям с този сайт? Мерси предварително!

Ето,пич:
http://www.autorally.ro/index.cfm/page/ ... r_spr.html
dinkoh
 
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 10:49
Име: Динко Тодоров


Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта

cron