БФАС - Промяна - предложения

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

БФАС - Промяна - предложения

Мнениеот MARVI » Пет Юли 16, 2010 21:48

След края на рали "България" и нашумялата ситуация относно пренебрежителното отношение на БФАС към българските пилоти, а оттам и острата реакция на феновете реших да напиша тази тема.
На всички ни е ясно в какво трудно положение е поставен автомобилния спорт в България. И въпреки, че скоро имаше промени в УС на БФАС нещата нещо не стоят както трябва...
В темата за рали "България" 2010 вече има много мнения за това какво не прави БФАС, как се държи тя към пилотите и т.н.
Всеки иска промяна, нови хора, нови правила, но си оставаме само с искането - затова, дайте своите предложения, кои хора да поемат управлението оттук нататък, било то млади или стари, но нека тези предложения не бъдат свързани с никакви пристрастия, за да може да погледнем на нещата чисто професионално и следващите хора да бъдат компетентни.
Има и сериозни опасения, че ако всички от настоящите управници на федерацията напуснат, то няма кой да ги замести и тогава нещата ще станат още по-сложни!

Нека не само да се говори против, но и да се вземат навременни мерки и решения, а затова преди всичко трябват предложения!

Затова очаквам в тази тема дискусията да бъде сериозна и да се дават само сериозни и сдържани мнения ;)
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Re: БФАС - Промяна - предложения

Мнениеот BradurS » Съб Юли 17, 2010 11:37

Темата ще става все по-актуална към края на годината. Аз се опасявам, че който и да дойде надали ще е безпристрастен от към интереси....
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: БФАС - Промяна - предложения

Мнениеот swrt » Съб Юли 17, 2010 17:29

Най-хубавото предложение - събират се всички на кръчма(това което го могат най-добре в света......доказано) и се мята бомба.Ако оцелее някоя гад...заслужава да остане като портиер в новата федерация.
Няма изход от ситуацията,освен ПЪЛНА ПРОМЯНА!
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Re: БФАС - Промяна - предложения

Мнениеот Ogi_sh » Съб Юли 17, 2010 19:22

Можеби наистина е нужна промяна... Много абсурдни неща се сучват. Случай като този със Св.Радев на Рали България е под всякаква критика.
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

БФАС - Промяна - предложения

Мнениеот MARVI » Сря Юли 28, 2010 01:37

Виждам как много хора в момента негодуват срещу федерацията, този да се махне, онзи да се махне и т.н. НО не виждам градивни предложения... Като се махнат всички кой ще дойде? Кой ще управлява автомобилния спорт в България? Няма ли да стане още по-зле?
Като се плюе срещу някой, мисля че е редно да се предложи вариант за нови управляващи ;) Е нека видим!
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Re: БФАС - Промяна - предложения

Мнениеот Mario_95 » Сря Юли 28, 2010 02:04

Аз като представител на младежката част от мераклиите да се състезават предлагам да се прегледа предложението за позволяване на 16 годинишни младежи да се състезават.Не говоря за нова група защото не съм сигурен че аз самия ще имам средстава да поддържам състезатен автомобил ,но със сигурност имам много голямо желание да карам в група "Х".Аз иначе нямам думата да обсъждам БФАС ,но от 2 години се състезавам към БФАМС и мога да кажа че промяна не оспяхме да постигнем.Не успяхме да внедрим нови класове/групи ,но иначе се надявам вие да успеете да промените това което смятате за нередно :)
Mario_95
 
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 15:02
Име: Marian Marinov


Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта

cron