R.I.P. Richard Burns

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Мнениеот P.Solberg » Нед Ное 27, 2005 23:44

Ужасна новина, просто бях шокиран от нея. Почивай в мир шампионе. Не знам как може всичко това да се случва. :cry:
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот littleredaudi » Пон Ное 28, 2005 21:34

ПОЧИВАЙ В МИР!!!!!
Баси мамка му кво става тая година бе????
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот K_Power » Чет Дек 01, 2005 10:59

До колкото разбрах от написаното в интернет, няколко дни преди да почине е изпаднал в кома. Също се казва, че до последно неговото чувство за хумор е поразявало всикчи. Много ми е тъпо, не мога да си го представя просто, пък камо ли да го осъзная. На 34 години ... нямам думи
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Lubo » Чет Дек 01, 2005 19:42

Бахти гадното.Лека му пръст.

Винаги съм се чудил кой ме най-кефи:Бърнс,Макинен или Канкунен.......... .
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот K_Power » Пет Дек 02, 2005 00:10

http://www.rallystuff.net/forum/BurnsTribute.wmv
http://www.ridge-racing.co.uk/Downloads/Richard_Burns.wmv

На първото настръхнах и се изпълних с ярост, а очите със сълзи. От второто ми идваше да ревна яко, едвам се сдържах, само една сълза пуснах и се сдържах ... без повече коментар
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот K_Power » Пет Дек 02, 2005 11:28

До довечера статията ми за Ричард ще е готова. Някой да се хване да я редактира, че ... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Моля някой модератор да закачи темата отгоре, защото мисля, че той гои заслужава!!!

Тук има клипчета за Ричард, да са по-достъпни за хората, които нямат добра външна връзка.
http://store1.data.bg/krisopavlov/Richard%20Burns%201971-2005/
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот BradurS » Пет Дек 02, 2005 18:33

Наистина много кофти новина но ...понякога рали спорта иска жертви. Почивай в мир!!! :(
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот K_Power » Пет Дек 02, 2005 23:22

Това е разказ на един английски фен, много готина случка!!!
Just had a message from my friend Richard Axford who told me the really sad news that Richard Burns passed away tonight

God be with you Burnsie,

Richard also told me the story of Richard Burns/Robert reid retiring from Rally Gb in 2003, , Richard Axford and his son james [at the time 7 yrs old and wearing a Subaru shirt and fleece] went into the bar of the Cardiff Hilton, who was in there but Richard Burns/Robert Reid.
Richard came and had a chat with young James, unfortunately there were no souvenirs about so Richard Burns did no more than unzip overalls, take his tshirt off , autograph it and present it to James. Fantastic Story, Fantastic Bloke, RIP Richard



Memorial service for Burns

A public memorial service to celebrate the life of 2001 world champion Richard Burns will be held in London later this month. Burns died from a brain tumour at the age of 34 on November 25 and a small private funeral for family and friends will take place next week.

The public memorial service will be held at St Luke's Church, Sydney Street, London at 11am on Thursday December 22.

Burns' family and partner Zoe Keen have also thanked the friends and fans who have left messages on his personal website - almost 16,000 tributes have already been entered in the special memorials section of the site.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Предишна

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 61 госта

cron