Анкета гуми, моля всеки за 5 минути от времето си!

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Re: Анкета гуми, моля всеки за 5 минути от времето си!

Мнениеот sadmind » Вто Юли 27, 2010 17:28

Момчета наистина си мислех че ще има много желаещи да напишат с какви гуми карат в този форум, незнам защо съм решил че това не е строго секретно ... благодаря на всички писали по темата, наскоро ми казаха че във форума пилотите са доста малко, моите очаквания бяха различни, мислех че това е рали форум пълен с рали пилоти и че ще се намерят поне 20-30 пилота да изкажат мнение за гуми. Обаче се оказва че е рали форум пълен с рали фенове, което обеснява големия брой прочитания и доста ниският брой реални отговори ... ще послушам от части колегата дето ме посъветва да пуснем гумите в тайм атак-а, и ще докарам известен брой гуми на сравнително ниски цени за да може да с е тестват ... ма нали точно за това ви питам ... кои размери се карат и кои смески, не да поръчам кфото падне, и да си останат вечно мои ... а да знам кое е често ползвано и към кое ще има интерес като размери и модели. Ако някой има интерес да разбере точно как изглеждат гумите може да ме потърси на лично, да му дам снимки, понеже пускането на такива в форума се води реклама ... въпреки че се чудя кому е вредна реклама на стока която я няма на пазара :oops:
sadmind
 
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 11:03
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Име: Анатоли Дуцов

Re: Анкета гуми, моля всеки за 5 минути от времето си!

Мнениеот trouble » Чет Юли 29, 2010 00:11

sadmind написа:... ще се намерят поне 20-30 пилота да изкажат мнение за гуми. Обаче се оказва че е рали форум пълен с рали фенове....

Един рали форум е по ясно че ще бъде пълен с фенове а не с пилоти. Форума на пилотите се казва рали състезание :)....А пък 20-30 пилота ехее то на трасето няма толкова :mrgreen: ...пък има и други причини тук да не пишат пилоти, но това е друга тема.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Анкета гуми, моля всеки за 5 минути от времето си!

Мнениеот kiko » Чет Юли 29, 2010 12:59

Ей 20-30 пилоти.От къде в тази държава :shock: толкова народ?
Няма какво да се коси пича.Всеки знае как се работи с Гугал,ако е за едните снимки.Просто ........вкарва,продава,получава мнение за гумите.Добри ли са - прави пари.Не са ли добри - продава ги на по 100 лева и си бие камшика,като последната марка гуменетки. Самия подход на темата,може би подхода на китайците(корейци или там каквито и да са) към събиране на информация,беше леко непозната и не се прие радушно от никой.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Анкета гуми, моля всеки за 5 минути от времето си!

Мнениеот Lada...2105 » Сря Яну 05, 2011 21:12

Не карам в шампионата тъй като нямам право но тренирам Рали-крос 13-ки за кал, 14-ки за макадан по скоро крос,
Кола Ваз 2105, кг не съм я теглил, но размера е различен тъй като някой път е кално а някой път не, но около 185 на 65 :) Да не са много ниски от 60-65-70 височина а широчина от 175 до 185 с такива карам, дано помогна и дойдат в бг да им видим гумите!!! ;)
Lada 1500 Rally
Трансвагон Бургас
Аватар
Lada...2105
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 20:09
Местоположение: Бургас
Име: Lada...2105

Re: Анкета гуми, моля всеки за 5 минути от времето си!

Мнениеот onewg » Сря Яну 05, 2011 22:14

Форума на пилотите се казва рали състезание


хахха това ми харесва много..

Вярно е че тук сме повече фенове едва ли има и един два рали пилота които драскат тук...

Моето мнение е пич, обикаляй по състезание гледай гумите, питай запознавай се с хора, предлагай проучвай, по форумите не става тая работата..

А иначе най важната характеристика на гумата е да държи пътя... :lol:
onewg
 
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Яну 01, 2011 15:33
Име: Траян Савов

Re: Анкета гуми, моля всеки за 5 минути от времето си!

Мнениеот GT 51 » Сря Яну 05, 2011 22:24

Колега, бих си купил едни 13-ки....ей така да ги пробвам на Дракона, и ако преценя , че не стават ще ги подаря на майка ми да си насади китки в тях на вилата..., но ако остана доволен....ще взема няколко чифта,както и мой колеги също биха си купили,пиши ми на ЛС за да ти дам размера...поздрави :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Предишна

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта