Какво ще правим с изискванията на федерацията

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Какво ще правим с изискванията на федерацията

Мнениеот Cosworth16v » Пон Мар 29, 2010 21:46

колеги,какво ще правим с изискванията на тея от федерацията. Подготвихме няколко коли за рали крос с всичко по приложение "ж" и в последният момент измислиха новите изисквания за оригинален роубар.Има ли и други като нас които да са ущетени по същият начин,ако не се намери някакво решение доста труд време и пари отиват на вятара.
Cosworth16v
 
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Окт 11, 2008 16:08
Име: Радостин Генчев

Re: помооооощ

Мнениеот plm » Пон Мар 29, 2010 22:07

Cosworth16v написа:колеги,какво ще правим с изискванията на тея от федерацията. Подготвихме няколко коли за рали крос с всичко по приложение "ж" и в последният момент измислиха новите изисквания за оригинален роубар.Има ли и други като нас които да са ущетени по същият начин,ако не се намери някакво решение доста труд време и пари отиват на вятара.

Това "Ж" не идва изведнъж.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: помооооощ

Мнениеот marius » Пон Мар 29, 2010 22:25

Колеги,пишете колко сме тези на които не искат да ни издадат паспорти.Даите да ходим вав федерациата.Много неспражедливо е.Не мислите ли така и вие.Неможе така да се подиграват с нашиа труд и пари.
marius
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 21:52

Re: помооооощ

Мнениеот asb2004 » Вто Мар 30, 2010 21:51

+1 щом е лада според г-н Михайлов е за скрап
една година труд и средства на вятара заради въпросния пе... сори господин
asb2004
 
Мнения: 155
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 07:44
Име: Борисов Александър

Re: помооооощ

Мнениеот asb2004 » Вто Мар 30, 2010 22:12

Това "Ж" не идва изведнъж.[/quote]
именно в точка първа пише че местната федерация може да сертифицира не хомологирана но изработена по приложение ж
клетка/както и още два начина ,заводско произведена и заводско произведена но монтирана от сертифициран заварчик това са трите начина за хомологиране на клетка/,но господин михайлов това неиска да го прочете и понеже се прави на по велик от фиа си прави квот си иска,
иска нещо което не е произвеждано никога хомологиран роубар за лада???????????????????????
а жъто си е ж много от отдавна само че го четеме по различен начин някои от фед го четат през редовете
asb2004
 
Мнения: 155
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 07:44
Име: Борисов Александър

Re: помооооощ

Мнениеот Cosworth16v » Сря Мар 31, 2010 16:05

Колеги незнам колко насериозно приемате нещата с тея правила за роубарите на федерацията.но за мен са много сериозни,От доста време спестявам за да си подготвя кола за рали крос и сега може да се каже че сам готов купих си всичко оборудване за мен и за колата всичко както трябва да е с хомологации с всичко по правилник.Лиценз си изкарах и накрая излиза че неможе да карам зажото роубара ми не бил заводски(да не говорим че в българия са единици колите които карат рали крос а и като цяло с заводски роубари)Сега колата си стои в гаража с всичко готово по нея хомологациите си текат но .... това е то БЪЛГАРИЯ всичко е вазможно.Ако тея неща се знаеха по от рано нямаше да се захвана изобщо.Защо трябва по всякакав начин да се мачат да ни откажат от този като цяло труден и доста скъп спорт.

На мене колата ми не струва колкото един заводски роубар.На дали има повече от 2 макс. 3 коли който карат рали крос с заводски роубари.Хора замислете се малко не сравнявайте колите за Рали крос с тея от WRC.Там се развиват скорости от 200+++ км/ч а на рали кроса 80-90 км/ч рядко се достигат.Не мислите ли че разликата е огромна.И каква е разликата за роубарите които са напрвени до миналата година и имат паспори ,а от тази година напред няма да имат.До миналата година Излиза че са били по надежни ли?Много ще се радвам ако някой по компетентен ми отговори на вапросите благодаря предварително.Поздрави на всички.
НЕДЕЙТЕ ДА ЗАТРИВАТЕ И ТОЗИ СПОРТ КАКТО ДОСТА ДРУГИ ТАКИВА.Всеки се чуди от каде да събере малко пари за да успее да кара.Както всеки знае спонсори може да се каже че няма.
Cosworth16v
 
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Окт 11, 2008 16:08
Име: Радостин Генчев

Re: помооооощ

Мнениеот time1987 » Сря Мар 31, 2010 20:39

колега то и миналата година имаше паспорти пък в рали кроса се караше без тях ! и не един и двама бяха с екипировки за картинги и седалки с някогашна хомологация за през 90те :) вкл и аз :Д то изискванията са си изисквания ма като се съберат 30 коли които не отговарят на тях, няма да прекратят състезанието а ще те допуснат ! можеби да имаш някоя санкция, но важното е КЕФА ДА СТАНЕ ! ще чакаме бегачката на Мадан да я видим :)
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Re: помооооощ

Мнениеот plm » Сря Мар 31, 2010 21:36

asb2004 написа:Това "Ж" не идва изведнъж.

именно в точка първа пише че местната федерация може да сертифицира не хомологирана но изработена по приложение ж
клетка/както и още два начина ,заводско произведена и заводско произведена но монтирана от сертифициран заварчик това са трите начина за хомологиране на клетка/,но господин михайлов това неиска да го прочете и понеже се прави на по велик от фиа си прави квот си иска,
иска нещо което не е произвеждано никога хомологиран роубар за лада???????????????????????
а жъто си е ж много от отдавна само че го четеме по различен начин някои от фед го четат през редовете[/quote]




Точно така. Затова и написах, че "Ж" не е изненада.
А и г-н Михайлов обърка някои неща преди време. Например, всички с "Х"! Или с кит кара на Стайков.
Щом си убеден, че си редовен искай становище,препоръка,забележки или протокол кое не ти е наред.
Защото с такива разговори по тротоарите не става.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: помооооощ

Мнениеот asb2004 » Сря Мар 31, 2010 23:03

само че няма от кои да го искаш това обяснение от фед казаха
резултатите са побликувани оправяи се
г-н Михаилов така е решил и с това разговора приключи
Последна промяна asb2004 на Сря Мар 31, 2010 23:21, променена общо 1 път
asb2004
 
Мнения: 155
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 07:44
Име: Борисов Александър

Re: помооооощ

Мнениеот nwosmb » Сря Мар 31, 2010 23:14

спокоино колеги аз и не само аз съм един от вас много пари и труд тази зима и просто еи така решиха че няма да има лади просто това е незнам какво да правя така че незнам ще видим какво ще стане ..
nwosmb
 
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 17:00
Име: Georgi Dobrev

Re: помооооощ

Мнениеот Cosworth16v » Сря Мар 31, 2010 23:25

Направо се чудя дали да я карам до мадан иначе имам желание и подготовка за там но незнам от Разград до Мадан са ми около 300 км да не я докарам и само на платформата да си остане.Дано да се измисли нещо до 24-25 април
Cosworth16v
 
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Окт 11, 2008 16:08
Име: Радостин Генчев

Re: помооооощ

Мнениеот asb2004 » Сря Мар 31, 2010 23:42

ще карам ако ще камани да падат цяла година се убих от работа и сега да не карам заради разни е..лници
няма да стане
а междо другото мадан не е ли на 17-18 .04
asb2004
 
Мнения: 155
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 07:44
Име: Борисов Александър

Re: помооооощ

Мнениеот Cosworth16v » Чет Апр 01, 2010 00:04

по информацията която получих на писта тарново се променя за 24-25
Cosworth16v
 
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Окт 11, 2008 16:08
Име: Радостин Генчев

Re: помооооощ

Мнениеот time1987 » Чет Апр 01, 2010 00:09

До колкото разбрах и аз е на 17-18 април...а колегата от разград докарай бегачката,ако не те пуснат ще организираме монтанската тълпа да направи така, че да участваш! Сигурен съм, че много ще са като теб или по-скоро като твойта кола.
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Re: помооооощ

Мнениеот asb2004 » Чет Апр 01, 2010 08:07

докараи я пък ако нени пуснат може и едно протестче да им спретнеме
да се видят в приключение
asb2004
 
Мнения: 155
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 07:44
Име: Борисов Александър

Следваща

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта

cron