Виваком - конкурс

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Re: Виваком - конкурс

Мнениеот mfedorov » Сря Мар 31, 2010 15:30

Тъй като нещата вече са пуснати след като всеки разгледа проектите,нека каже кой му харесва,но без участвалите ако може и без това няма какво толкова да променим като си дадем мнението,но...
Изображение
mfedorov
 
Мнения: 103
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 22:00
Местоположение: Sofiq
Име: Maxim Fedorov

Re: Виваком - конкурс

Мнениеот Цанев » Сря Мар 31, 2010 15:56

Моето мнение - полвината проекти са почти единтични, има хора които грам корпоративна идентичност не са спазили(относно самото логото), иначе на мен най ми допадна на Антон Гриндарски проекта 3та страница, Илия Георгиев Башовишки 3 стр12, Красимир Димитров Халев 3 стр 14 и Димитър Стоилов 1 стр8 :)
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Re: Виваком - конкурс

Мнениеот VIVACOM Rally Team » Сря Мар 31, 2010 16:09

На мен лично ми хареса няколко проекта, но най-много ми допада проекта на Ангел Трандов - проект 1. :) :) :)
Димитър Илиев и Янаки Янакиев - ИСТИНСКИТЕ ПОБЕДИТЕЛИ на рали България 2011г.
Аватар
VIVACOM Rally Team
 
Мнения: 136
Регистриран на: Нед Дек 14, 2008 11:04
Местоположение: гр.Пещера
Име: Георги Димов

Re: Виваком - конкурс

Мнениеот mfedorov » Сря Мар 31, 2010 16:23

Аз смятам че има някои сполучливи неща,но като цяло в много от проектите се е обърнало прекалено много внимание на външния вид а не толкова на самата реклама,която трябва да е на първо място,наистина има много еднакви и много заимствани дизайни от колите на Блок което лично мен вече ме отвращава,всяка втора кола с 5000000 надписа които изграждат цвета отпред или отзад,тва вече е старо и няма смисъл да се прави по тоя начин.Според мен всички е трябвало да наблегнат главно на рекламата на мобилния оператор и да изчистят вида възможно най-много,нека не забравяме че трябва да е и лесно за изработка,а сега почти всички коли са като татуирани.
Изображение
mfedorov
 
Мнения: 103
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 22:00
Местоположение: Sofiq
Име: Maxim Fedorov

Re: Виваком - конкурс

Мнениеот trouble » Сря Мар 31, 2010 16:40

VIVACOM Rally Team написа:На мен лично ми хареса няколко проекта, но най-много ми допада проекта на Ангел Трандов - проект 1. :) :) :)



Проекта е пълна лудница...Евала. Белите квадрати наподобяват карирания флаг който Вивакомската машина ще вижда първа.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Виваком - конкурс

Мнениеот mfedorov » Сря Мар 31, 2010 16:45

Радослав Русев май се е справил доста добре,а това първото на torres ако участва в конкурса е победител,почти сигурен съм.;
Изображение
mfedorov
 
Мнения: 103
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 22:00
Местоположение: Sofiq
Име: Maxim Fedorov

Re: Виваком - конкурс

Мнениеот OgyWRC » Сря Мар 31, 2010 18:31

Много интересни проекти има, евала на Митко за инициативата!

Искам да наблегна на нещо много важно при избора на проект - най-снимания и най-често използвания с рекламна цел е изгледа на автомобила отпред (фронтално или под лек ъгъл), та това трябва да се гледа най-вече и там рекламните надписи трабва да се открояват най-добре!

Другото задължително условие е логото на спонсора да бъде използвано според според официалните "предписания", както и да бъдат оставени празни задължителните места за номера, имена, плаки.

Макар и да не съм прегледал всички неща - хареса ми проекта на Живко Манев, а тези на Елвира Габровска и на Иван Ангелов са доста, доста интересни :)
To finish first, first you have to finish!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Re: Виваком - конкурс

Мнениеот bat_jori » Сря Мар 31, 2010 19:19

Ангел Трандов ,Красимир Халев
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Виваком - конкурс

Мнениеот time1987 » Сря Мар 31, 2010 20:25

Иван Ангелов №3 с някой дребни корекций..../по предницата и задницата на колата/ наблегнал е на спонсора който е най-важен, доста добре се вижда кой е... и визията е прекрасна ! евала....
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Re: Виваком - конкурс

Мнениеот asd_12 » Сря Мар 31, 2010 22:43

Здравете, изпратих проект, който не е сред изложените. Изпратих го на 26ти Март около 12 часа на посочения е-майл.
Ако е възможно, някои по запознат да ми даде информация за да се справя с проблема. Моля ви помогнете.
asd_12
 
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Мар 31, 2010 22:36

Re: Виваком - конкурс

Мнениеот mfedorov » Чет Апр 01, 2010 13:56

asd_12 написа:Здравете, изпратих проект, който не е сред изложените. Изпратих го на 26ти Март около 12 часа на посочения е-майл.
Ако е възможно, някои по запознат да ми даде информация за да се справя с проблема. Моля ви помогнете.


Крайния срок беше 26.03,така че най-вероятно по това време(около 12ч.)вече са спрели да приемат проекти.
Изображение
mfedorov
 
Мнения: 103
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 22:00
Местоположение: Sofiq
Име: Maxim Fedorov

Re: Виваком - конкурс

Мнениеот mfedorov » Чет Апр 01, 2010 18:42

Аз след като прегледах отново нещата около конкурса започвам да си мисля че по стар български обичай всичко се знае още преди да е започнало.Та да си дойда на думата ,в сайта на Виваком Рали Тим имаше обявени правила относно големина на изображенията,ИМЕ и т.н.,а в първия проект който така и не се разбра участва ли или е просто на някой който се отказва от 1000лв. няма истинско публикувано има а някакъв ник.След това сред имената на журито,което ще оредели печелившия беше включено името на Николай Златков,за когото в една друга тема бе написано това:

Re: Аудито на Ники Златков

Мнениеот corsaGT » Вто Мар 30, 2010 08:38
Снощи към 23:30 часа ауди-то мина през Благоевград посока Гърция.
Струва ми се, ще се правят тестове на Серес.

Ето я и темата: viewtopic.php?f=1&t=5905

Не искам да издребнявам но е възможно и подадените проекти да са били достатъчно малко та да може Ники Златков да си вземе колата и да отиде там където е посочено по-горе като преди това има изказвания от 27 март в които има приложени снимки на същата тази кола на "Дракон"-а.

Ако смятате че написаното е от мен е някакъв вид обвинение към някой съм готов да си понеса последствията,съответно изключване от сайта или каквото е нужно,но според мен всеки трябва да казва нещата такива каквито са,при това навреме.
Изображение
mfedorov
 
Мнения: 103
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 22:00
Местоположение: Sofiq
Име: Maxim Fedorov

Re: Виваком - конкурс

Мнениеот bat_jori » Чет Апр 01, 2010 19:55

Максиме -това е типично българското във всичко да се вижда нещо нередно ,нагласено ,нашият проект и т.н.Българина е гяволе доверие в нищо ,инициативата на Виваком рали тим ми хареса ,а и доста народ се отзова което похвално -който и да изберат печелим всички ,ще се радваме на колата ,митко и тима на Виваком
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Виваком - конкурс

Мнениеот trouble » Чет Апр 01, 2010 19:56

Какво точно имаш предвид с този пост аз не разбирам. Има достатъчно време да се оценяват проектите. Какво като е отишъл на Серес. Защо си мислиш че проект 1 е никнейм...Име си е.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Виваком - конкурс

Мнениеот mfedorov » Чет Апр 01, 2010 20:12

Няма нищо лощо в това че е отишъл да си прави тестове на колата,просто срока за оценяване беше 27-31 март и това ми направи доста силно впечатление,толкова ли беше трудно да напишат един ред с това че е дин човек от журито отпада,а относно дали първото е име или не в сайта бе казано име и фамилия,а според моите разбирания това не е според правилата.

bat_jori написа:Максиме -това е типично българското във всичко да се вижда нещо нередно ,нагласено ,нашият проект и т.н.Българина е гяволе доверие в нищо ,инициативата на Виваком рали тим ми хареса ,а и доста народ се отзова което похвално -който и да изберат печелим всички ,ще се радваме на колата ,митко и тима на Виваком


Аз също харесах инициативата,не вземам участие както може да се види,но по някакъв начин нещата ми се сториха нередни.
Изображение
mfedorov
 
Мнения: 103
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 22:00
Местоположение: Sofiq
Име: Maxim Fedorov

ПредишнаСледваща

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта

cron