За Жигулата на Панчугов?

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

За Жигулата на Панчугов?

Мнениеот Vinchenzo » Съб Апр 25, 2009 23:42

Здравейте фенове,
гледах днес на Траянови Врата Панчугов и мн ми хареса как върви тази жигулка. Някой има ли идея с какъв мотор е,дайте повече информация за двигателя...

Мерси.
Изображение
Citroen Racing Team
Аватар
Vinchenzo
 
Мнения: 49
Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 10:54
Местоположение: Munchen, Deutschland
Име: Георгиев

Re: За Жигулата на Панчугов?

Мнениеот panchugov_fen » Нед Апр 26, 2009 00:29

Чесно казано не е от голямо значение какво има под капака,защото той е с обикновен ладен мотор-1.6.Според мен не би трябвало да ти хареса как върви "жигулито",а да ти хареса как го кара той ... Стефко е уникален. :twisted: :D :D
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: За Жигулата на Панчугов?

Мнениеот krastev_rallysport » Нед Апр 26, 2009 11:14

panchugov_fen написа:Чесно казано не е от голямо значение какво има под капака,защото той е с обикновен ладен мотор-1.6.Според мен не би трябвало да ти хареса как върви "жигулито",а да ти хареса как го кара той ... Стефко е уникален. :twisted: :D :D

Аз пък да ти кажа честно не мога да се сдържа да ти кажа, че говориш пълни глупости. Защото първо, че моторът е далеч от "нормален ЛАДЕН мотор 1.6" и този мотор е от огромно значение за вървенето на "жигулито" и второ, че тази кола стои уникално на пътя. Не отричам , че карането на Панчугата е много добро, но тази кола има много дълга история и такива постове.... просто ме очудват :!:
Power is Nothing without Control
krastev_rallysport
 
Мнения: 141
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 07:50
Име: Красимир Кръстев

Re: За Жигулата на Панчугов?

Мнениеот wal8 » Нед Апр 26, 2009 12:05

Taзи жигулка не е ква да е и е мислена и премислена отдавна в шумен и тя винаги е била добра даже една малка подробност, преди да я подкара панчугов тя вьрвеше много повече, но и ако я подкара пилот който се справя добре с задно предаване сьм сигурен че резултатите ще са сьщите,да не забравяме че има по добри лади от неговата ВАЗ 2101,вижте колите на Милен Христов,Петьр Петров,Веско Недевски и на Мичкин.ако и те се пуснат на рали едва ли резултатите им ще са по слаби а пьк и те карат яко. Ладата е бойна машина и издьржа на такива натоварвания но и може да те предаде в най ''подходящия'' момент като жените!
wal8
 
Мнения: 48
Регистриран на: Чет Яну 08, 2009 23:43
Местоположение: Sofiq

Re: За Жигулата на Панчугов?

Мнениеот trouble » Нед Апр 26, 2009 13:49

Не нападайте човека по горе. Иска да каже че Панчуга кара и тва е неоспорим факт. :) Добра кола с добър пилот и днес 7ми в генералното.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: За Жигулата на Панчугов?

Мнениеот wal8 » Нед Апр 26, 2009 14:10

Aко бяха отпаднали още шест коли какво щеше да стане? 25 стартирали 16 завьршили и 7 място пак добре ,а можеше и да са ПЬРВИ :D не е ли смешно и невероятно на фона на тези скьпи коли да издьржи руската машина? Ако това е шампионат здраве му кажи! Пистите са си писти, ралитата бяха интересни преди време, а на това рали публиката какво видя,очаква да минат пьрвите 6 и последните 3 коли!
wal8
 
Мнения: 48
Регистриран на: Чет Яну 08, 2009 23:43
Местоположение: Sofiq

Re: За Жигулата на Панчугов?

Мнениеот Цанев » Нед Апр 26, 2009 14:55

ладата на панчуга е с 1.6 двигател от БМВ пълна инжекция около 150 магарета5степенна скоростна кутия спирачките са подобрени шпер диференциал ииии доколкото знам преди е вървяла повече защото е била с двулитров двигател :D :D :D
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Re: За Жигулата на Панчугов?

Мнениеот wal8 » Нед Апр 26, 2009 15:54

Лелее по големи глупости не бях чел скоро тук,чакай да видя да неби да чета форума по кану каяк!!!!!!!
wal8
 
Мнения: 48
Регистриран на: Чет Яну 08, 2009 23:43
Местоположение: Sofiq

Re: За Жигулата на Панчугов?

Мнениеот Vinchenzo » Нед Апр 26, 2009 16:27

Абе Панчугов,че кара - кара. Аз питах за жигулетката,защото мисля да взимам Лада 2107 и да я правя,но не за състезания,а за удоволствие просто.
Изображение
Citroen Racing Team
Аватар
Vinchenzo
 
Мнения: 49
Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 10:54
Местоположение: Munchen, Deutschland
Име: Георгиев

Re: За Жигулата на Панчугов?

Мнениеот panchugov_fen » Нед Апр 26, 2009 16:45

krastev_rallysport написа:
panchugov_fen написа:Чесно казано не е от голямо значение какво има под капака,защото той е с обикновен ладен мотор-1.6.Според мен не би трябвало да ти хареса как върви "жигулито",а да ти хареса как го кара той ... Стефко е уникален. :twisted: :D :D

Аз пък да ти кажа честно не мога да се сдържа да ти кажа, че говориш пълни глупости. Защото първо, че моторът е далеч от "нормален ЛАДЕН мотор 1.6" и този мотор е от огромно значение за вървенето на "жигулито" и второ, че тази кола стои уникално на пътя. Не отричам , че карането на Панчугата е много добро, но тази кола има много дълга история и такива постове.... просто ме очудват :!:
Извинявай много колега,обаче въобще съм нямал в предвид,че двигателят е обикновен :evil: .С това което казах (обикновен ладен мотор),имах в предвид,че не е както останалите пилоти да присаждат други мотори на лади.Дори мога да ви дам информация....Двигател-1.6,два карбуратора WEBBER( oт Fiat Tipo-1.6);съединител-SACH RACING ;амoртsиори-Billstein racing(от скоро колата вече е "макверсон");предните спирачни дискове са от Golf 3;скоростната кутия е четиристепенна правозъба;шпер... и още доста подобрения.... :D :D :D
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: За Жигулата на Панчугов?

Мнениеот STANCHO 1 » Нед Апр 26, 2009 16:51

Вальо кажи им нещо че тия орица много гневни като видят как върви и как КАРА Стефко.
За колегата който мисли че е с бмв мотор - Абе колега той на бмв мотора не може да въри толкова :lol:
STANCHO 1
 
Мнения: 33
Регистриран на: Пет Авг 11, 2006 20:15
Местоположение: Kazanlak
Име: Станислав Генчев

Re: За Жигулата на Панчугов?

Мнениеот krastev_rallysport » Нед Апр 26, 2009 17:44

Темата мисля, че е зададена ясно и точно - човека иска информация относно двигателя на колата. Благодаря на panchugov_fen , че все пак се изказа по темата.
Power is Nothing without Control
krastev_rallysport
 
Мнения: 141
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 07:50
Име: Красимир Кръстев

Re: За Жигулата на Панчугов?

Мнениеот GT 51 » Нед Апр 26, 2009 18:23

Ми колата е няма и 130 коня 1,6..какво повече ...??? Що не го питате лично него ..??? Той днес бе в Костенец... :twisted:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: За Жигулата на Панчугов?

Мнениеот Vinchenzo » Нед Апр 26, 2009 20:04

GT 51 написа:Ми колата е няма и 130 коня 1,6..какво повече ...??? Що не го питате лично него ..??? Той днес бе в Костенец... :twisted:

Еми нямах възможност да говоря с него, бях на завойте преди Мухово.
Изображение
Citroen Racing Team
Аватар
Vinchenzo
 
Мнения: 49
Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 10:54
Местоположение: Munchen, Deutschland
Име: Георгиев

Re: За Жигулата на Панчугов?

Мнениеот GT 51 » Нед Апр 26, 2009 20:28

ми ще ви кажа че колата си е напълно редовна и нормална...просто Панчугата има талант...а и Милен като навигатор му паства идеално...нали това е целта...пилот-навигатор.....синхрон.....Смятам темата да се закрие ...щото става безмислено да спорим :shock: :P
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Следваща

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 67 госта

cron