Вестник 'Авто труд'

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Вестник 'Авто труд'

Мнениеот LACHO » Сря Мар 18, 2009 10:24

Искам да попитам някой знае ли защо спряха публикацията и разпространенито на този може би единствен вестник отразяващ ежеседмично автомобилния спорт и новините около автомобилите като цяло.
Аватар
LACHO
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 15:22
Местоположение: София.Бели брези
Име: Лъчезар Тодоров

Re: Вестник 'Авто труд'

Мнениеот efco » Сря Мар 18, 2009 10:39

Защото ве4е има седмичен Auto Bild !
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Вестник 'Авто труд'

Мнениеот Titanicracing » Сря Мар 18, 2009 19:16

Много ме е яд на тоя Ауто билд!!!!! Може и да пише нещо интересно понякога, но Авто труд си беше най-доброто издание на автомобилна тематика в България. Отразяваше всички автомобилни теми и то доста изчерпателно! Много жалко, че вече го няма....
Аватар
Titanicracing
 
Мнения: 47
Регистриран на: Сря Яну 14, 2009 19:19
Местоположение: Варна
Име: Явор Петков

Re: Вестник 'Авто труд'

Мнениеот LACHO » Чет Мар 19, 2009 11:38

И аз съм на това мнение че не отразяват нещата както трябва и винаги тестове на немските производители,но това е за жалост в БГ.Както и едно време 'АМ БЕДА' и се га 'Авто Труд' си остават във времето.Ей добре че е интернет и добри колеги да се осведомяваме.Поздрави.
Аватар
LACHO
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 15:22
Местоположение: София.Бели брези
Име: Лъчезар Тодоров

Re: Вестник 'Авто труд'

Мнениеот Rally_Eon » Чет Мар 19, 2009 18:01

Ееей едно време не изпусках брой на тоя вестник, какви ли не интересни неща четях там, за комън рейла срещу помпа-дюза на VW, за концептуални модели, абе с две думи всякакви технически статий и интересни рубрики (за Колин, Бърнс, Канкунен съм чел биографии в него) предлагаше. Таванската стая беше задръстена от него. Сигурно 2 чувала изхвърли майка ми с вестника.Но от отдавна него следя даже и не знаех че са го спрели :oops: . Всичко що е стойностно в тая държава се унищожава значи.
Изображение
Аватар
Rally_Eon
 
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Окт 29, 2006 20:43
Местоположение: Видин/Варна
Име: Радослав Велков

Re: Вестник 'Авто труд'

Мнениеот Sedan » Чет Мар 19, 2009 22:12

Хмм и аз като колегата Rally_Eon преди години не пропусках брой на Автотруд и Бедата.Спомням си че Автотруда излизаше ден преди АМ Беда но мене втория по ми допадаше.Тогава като ученик закуска и кафе не си купувах само и само вестника да си взема :D Сега обаче за мене им мина времето на тея вестници и като цяло на вестниците, всеки втори има нет има вече и мобилен такъв... абе както казвате всичко с времето си :wink:
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Re: Вестник 'Авто труд'

Мнениеот JeepersCreepers » Пет Мар 20, 2009 00:11

Така е всеки от нас има няколко броя в кашонче от беда ,автотруд бяха различни времена а и плакатите си бяха красиви :)
nesum po byrz ot teb ,prosto karam po dobre!

http://jeepers-shop.com/shop/========>ТУК ИМАМ ДОСТА НЕЩА КОИТО ПРОДАВАМ АКО ИМА ЖЕЛАЕЩИ ДА ПИШАТ
Аватар
JeepersCreepers
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Ное 12, 2006 13:56
Местоположение: Бургас
Име: Ивайло Иванов

Re: Вестник 'Авто труд'

Мнениеот chefo » Нед Мар 22, 2009 01:20

Доста често им пишех и 2 статии направиха по мое желание!!!Говоря за преди 4, 5 год.Имаха и някои минуси...но все още често с удоволствие хващам призволен брой от камарата и чета!
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров


Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта

cron