На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?!

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Re: На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?!

Мнениеот GoShY_SaSteZaTeLa » Съб Юни 06, 2009 17:48

Аз бях на около 7 8 годинки като карах за първи път една жигула :D после на 14 години като влязах в спортния клуб да ме тренират се обарнах с една лада понеже тренирахме апак аз диктувах и от товага ми остана един мн красив белег,после на 15 години лятото ме гониха 2 патрулки из един Бургаски комплекс...хихи...и на 18 години за първи път се състезавах в републикански шампионат...стартирах 23 завърших 4-ти с 6-ма отпаднали :wink: После моя трениор ми се накара защо съм давал толкова мн гас след като ми е първо състезание,но беше доволен от представянето ми на дъжд :wink:
Аватар
GoShY_SaSteZaTeLa
 
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Сеп 30, 2007 22:59
Име: Георги Атанасов

Re: На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?!

Мнениеот Състезателчето_91 » Нед Юни 07, 2009 23:40

На 11 гпдини,първо на един бус пътнически Мерцедес и след това на Рено Рапид :wink:
Изображение
Аватар
Състезателчето_91
 
Мнения: 131
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 10:12
Местоположение: Русе
Име: Радостин Стоянов

Re: На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?

Мнениеот рали ентусиаст » Пон Фев 07, 2011 20:37

Научих се на 18 в гимназията имаше курс за камиони.Тогава се пак ти даваха някакъв хляб. :)
рали ентусиаст
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 20:18
Име: Петър Иванов Илиев

Re: На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?

Мнениеот popodopolo » Пон Фев 07, 2011 20:56

Бях на 12 години и за рожденният ми ден баща ми ми даде да покарам Жигулата :wink:
След това често самичък правех кръгчета из улицата на която живеем!На 15 карах сам из квартала!На 17 години карах курсовете и чаках година за да навърша 18 и да получа книжката си!
След това ми подариха Фиат 125Р който разкрасих и замених за Ваз 21013/нали бяха бегачки тогава :lol: :lol: :lol: /
Нямам произшествия за 20 годишният ми стаж като шофьор въпреки че според децата и жена ми/особеннно според майка ми и баща ми/ карам лудо!
Пробвал съм се посред нощ по отсечката която знам найзуст Лясково-Асенова крепост-4.20 минути/при положение че едно време времената там бяха 3.55мин/ с Опел Кадет 1.6D :lol: Добре че не идваха коли,предимство беше че беше и на фарове!
Преди 4 години работодателя ме прати на курс за категория С,карах Мерцедес 1811/ако не ме лъже паметта/!
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?

Мнениеот Xsa » Вто Фев 08, 2011 00:05

Първото ми качване на лявата седалка не го помня само знам че бях доста малък и беше Форд Ескорт, научих се да карам долу-горе на 14 годишна възраст на един Пасат Б5 и Форд Фиеста, най ми беше труден съединителят иначе активно си карах скутери и сякакви малки моторетки, първите ми курсове за шофьор бяха на 16г. за категория М и то поради причината че имах спречкване с полицейските власти благодарение на моторите. Курсовете си ги взех без да усетя и по ирония на съдбата още първият ми ден с книжка за кат. Б пак с скутер искаха да ми взимат точки, но господата полицай (който пак бяха същите от преди) този път се смилиха над мен. Инциденти за сега леки имам само един по сериозен и се размина автомобила само с изкривен заден мост. В бегачка не съм се возил но съм се качвал... :)
Аватар
Xsa
 
Мнения: 142
Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 17:21
Местоположение: Нова Загора, Свищов
Име: Иван Иванов

Re: На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?

Мнениеот Lubo » Вто Фев 08, 2011 11:03

Нямам спомен кога съм подкарал.На 14 в Пещера реших да ходя за хляб с Жигата на дядо ми.Малко тъпо - хлебарницата се намираше точно пред районното,а аз без да искам се забих паркирана патрулка на улицата.Следващия ми спомен за простотия е на 16 успях да избягам на полицаи на добре познатото ни "мече" от рали Хеброс и на спускането към Пещера ми свърши бензина...... .
Иначе не съм лош шофьор (май).Само една челна и един таван на хотел Плиска(София) в насрещното направих....май :roll: .Последно време се поуправих (нищо,че всекидневната ми кола е с ролбар) и започнах тактики да отучвам дето си от мислите,които са ми идвали на мен преди години.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?

Мнениеот krasteff » Вто Фев 08, 2011 20:53

Аз започнах някъде на 15г. да карам скришом от мама, но не беше за дълго, един ден новата и астра срещна бетонна стена с скорост от порядъка на 60км/ч. гледката беше грозна.До ден днешен незнам как ми се размина.Послед подкарвах ме с един приятел в квартала каквото ни попадне. :mrgreen:
Имаше поражения но ги поправяхме за да не разберат родителите ни. Даже си сипвахме бензин. :mrgreen: Взех книжка и си мислех, че сам хванал господ за шлифера ама уви не бях прав.За една година астрата на мама нямаше удар само в тавана, така и не успях да я обърна по таван. :mrgreen: За абитуриентския бал получих прясно ударен кадет подарък от мама да не и чупа повече астрата. Кадета беше възтановен за няколко месеца в движение, но и на него не му се размина среща с камион и като се почна до ден днешен вече незнам колко съм пратил в надин. Вече си броя само ударите след които неможеш да си тръгнеш на ход. :mrgreen: Но знам , че след всеки удар трябва да се взима поука и да се размишлиява върху допуснатата грешка.
Изображение
Аватар
krasteff
 
Мнения: 141
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 18:13
Местоположение: София
Име: Ивайло Кръстев

Re: На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?

Мнениеот Lada...2105 » Вто Фев 08, 2011 21:03

...........внмос
Последна промяна Lada...2105 на Сря Авг 10, 2011 16:55, променена общо 1 път
Lada 1500 Rally
Трансвагон Бургас
Аватар
Lada...2105
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 20:09
Местоположение: Бургас
Име: Lada...2105

Re: На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?

Мнениеот OgyWRC » Вто Фев 08, 2011 21:04

:D Уважаеми момчета от Люлин, все пак темата е: На колко години СЕ НАУЧИХТЕ да управлявате автомобил? :D

.. не че аз съм за пример, но поне не се изтъквам така ... :wink:
To finish first, first you have to finish!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Re: На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?

Мнениеот Lada...2105 » Вто Фев 08, 2011 21:10

(Научих се да управлявам автомобил) което е нормално сега да въртя лесно волана то след всяко коране на ладата не си чувствах ръцете :D :D , имам впредвид че има много много неща които остават да науча .....
Lada 1500 Rally
Трансвагон Бургас
Аватар
Lada...2105
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 20:09
Местоположение: Бургас
Име: Lada...2105

Re: На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?

Мнениеот ianely » Вто Фев 08, 2011 22:47

OgyWRC написа::D Уважаеми момчета от Люлин, все пак темата е: На колко години СЕ НАУЧИХТЕ да управлявате автомобил? :D

.. не че аз съм за пример, но поне не се изтъквам така ... :wink:

Още се учат....при това доста усърдно...... :D :D
Изображение PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
ianely
 
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 13:10
Местоположение: Красно село
Име: Янчо Гинчеэ

Re: На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?

Мнениеот kiko » Сря Фев 09, 2011 08:56

Безпорен факт :!:
След писанието в тази тема на вожда :Последно време се поуправих (нищо,че всекидневната ми кола е с ролбар) и започнах тактики да отучвам дето си от мислите,които са ми идвали на мен преди години.В следващите няколко часа последва разговор по телефона :Ще сменям евридейката,че нещо се бракува,ако имаш идея дай да домъкнем някое скуби за резерва в двора :mrgreen: :mrgreen:
Особенно впечатляващо звучи и : всеки удар трябва да се взима поука и да се размишлиява върху допуснатата грешка и отново разговора по телефон : трябва да вземем и една - две Самари от селата,че ни чака тежък сезон....
Да не приказвам и за останалите от региона,просто нямам думи как са се събрали всички на едно място.......... .
Аз смея да твърдя,че не се научих да карам.Всяка следваща кола ми показва,че има какво да науча още.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?

Мнениеот qvkata » Сря Фев 09, 2011 10:14

НА 18 :)
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
qvkata
 
Мнения: 439
Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 14:31
Име: Явор Георгиев

Re: На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?

Мнениеот malak-dani » Чет Авг 04, 2011 00:56

За първи път седнах в на тати омегата 2.3 d :lol: :lol: .. а после се зарибих покраи Паунов защото сервиза му е на 50м. от на бащата магазина и живея на 200м. от старта на СЕ Здравец познавах колите само от звука и от малък си ходех сам на старта 2ч. преди да тръгне 1-вия състезателен автомобил и говорех с полицайте и после с маршалите :lol: бях много горд че ги познавам.. а иначе карам от скоро... колата която подкарах беше голф 2 дизел 1.6 :D и после на сестра ми корсата - 1.0 :lol: :lol:
Изображение
Аватар
malak-dani
 
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 17:45
Име: Даниел Димитров

Re: На колко години се научихте да управлявате автомобил.. ?

Мнениеот MOTUL » Чет Авг 04, 2011 10:54

Аз за първи път бях на 8-9 години когато бях във баща ми и със времето вече ме научи да си я карам сам ,но на определени места и то внимателно . И също така майка ми е била бременна със мен докато са били на рали Албена незнам коя година :D . Това са ми го споделяли родителите ми понеже аз няма как да знам Ха - Ха :D .
Изображение
Аватар
MOTUL
 
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Мартин Иванов

ПредишнаСледваща

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 11 госта