Гатев, с теб сме по-известни

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Гатев, с теб сме по-известни

Мнениеот Деница » Сря Апр 20, 2005 14:17

от манекенките на Царя , бе :lol: :lol: :lol:

Подреждаш снимките по критерий - видяни и познай - нямаме конкуренция 8)

Следващия път се гласи като дават купата да се разходиш да държим чадър над Киро в подходящо облекло :D
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева

Мнениеот K_Power » Сря Апр 20, 2005 15:14

Те па са едни манекенки, направо, да си е...
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот RaPiD » Сря Апр 20, 2005 15:28

абе не бяха зле
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Деница » Сря Апр 20, 2005 16:23

K_Power написа:Те па са едни манекенки, направо, да си е...



ама , че кисело това грозде , а :wink:
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева

Мнениеот K_Power » Сря Апр 20, 2005 17:35

Koe bre :P
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Деница » Сря Апр 20, 2005 18:13

K_Power написа:Koe bre :P



гроздето , гроздето...дето е през дувара и не може да се стигне :wink:
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева

Мнениеот K_Power » Сря Апр 20, 2005 18:47

Разбрах смисъла! та дай да им ударя един коментар на манекенките на Царя! :wink: Та значи, тези които аз съм виждал да са около Форда, имаше една две хубави, другите, не ме кефеха просто, какво да ти кажа. А и бяха леко, как да го кажа, като кажа плоскост и трябва да се сетиш. А аз по такива не си падам много-много! Но аре са, за един път стават! :D Абре Деничке, напишими ако знаеш точно за техническия университет за специалността свързана с двигатели с вътрешно горене.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Деница » Сря Апр 20, 2005 18:57

K_Power написа: Абре Деничке, напишими ако знаеш точно за техническия университет за специалността свързана с двигатели с вътрешно горене.



Добре замислена специалност, сравнително високи балове-народа я пише напред в желанията си - за съжаление, преподават доста изостанали технически хорица и май 80% е пълна с народ дето не знае какво прави там ... НО! Има един-двама от които има какво да се научи/ така мисля, познавам ги встрани от учителстването/ ... хубавото е , че след първите общо-образователни години в които всички учат всичко , ти дават възможност да работиш по собствени проекти ... абе като тегли човек чертата - струва си и мисля , че е добър избор!
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева

Мнениеот K_Power » Сря Апр 20, 2005 18:59

Но какво точно се иска, аз сега съм девети клас, но трябва да реша от сега и това ме кефи, а и сред двигатели съм от малък и то доста малък. Но какъв излизаш от там, инженер, но тип конструктор на двигатели с вътрешно горене или ... разясни малко
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот PlamenVFTS » Сря Апр 20, 2005 19:19

По една или друга причина в момента специалността се казва Транспортна техника и технологии и освен предмети свързани с ДВГ ще ти се наложи да учиш и много странични неща най-неприятните, от които са свързани с ЖП техника, но в последните курсове чрез свободноизбираеми дисциплини може да задълбочиш обучението си в областа на двигателите. Не мисли, че след като завършиш наистина ще бъдеш специалист по ДВГ, но със сигурност ще научиш най-вече теоретичните основи на тези сложни машини, начина на изпитване(което може би е най-полезното), част от диагностиката и т.н. Наистина голяма част от това, което се преподава е морално остаряло и малко се изостава в прилагането на съвременни методи за проектиране и изследване на двигателитеи тяхните системи, но въпреки това с малко повече желание и четене може да имаш голяма полза от обучението си там. Та с две суми ако наистина това те влече мисля, че няма да сбъркаш ако запишеш да учиш тази специалност.
PlamenVFTS
 
Мнения: 90
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:40
Местоположение: София
Име: Пламен Пунов

Мнениеот K_Power » Сря Апр 20, 2005 19:44

Мен има кой да ме научи да правя двигатели и другото, което искам е да правя състезателни двигатели и това има кой да ме научи и покрай мен ще се научи за състезателните мотори и баща ми. Та аз до сега съм правил доста неща свързани с ремонт на двигатели. Та за обикновените двигатели баща ми ше ме научи, а за състезателните ще ни обучава един друг приятел, голям пич. Но повече не казвам :D
А иначе, просто ми трябва да го имам като диплома, то, че нищо ново няма да ме научат е сигурно. Благодаря ви все пак! И то доста ви благодаря! Та другото нещо което ме интересуваше е за специалността авто-мото спорт в НСА. Знам, че приемат през година, но какво точно се изучава, колко дълго трае обучението и т.н. ще съм ви също много благодарен ако ми кажете и това нещо ... ако го знаетет де
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот driver » Сря Апр 20, 2005 19:47

Отивай на http://www.nsa.bg! :lol:
От там на търсачката напиши автомобилизъм и ще видиш какво ще ти излезе!Владо Илиев още нищо не е пуснал!Но който знае нека каже и на мене ми е интересно!
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот plm » Сря Апр 20, 2005 19:57

Абсолютно съм съгласен с предния пост.Много зависи от самия обучаващ се колко ще научи,пък и това е само основа за бъдещо развитие.
Завършил съм специалност "Конструктор на ДВГ" в Чехия.Но,там е много по-различно обучението.В това училище е учил например Месершмит,и Ангел Балевски...
А,както усещам ,ти,Plamen VFTS,си много близко да тази катедра.
Когато бях студент аспирант там беше Теодоси Евтимов.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот K_Power » Сря Апр 20, 2005 20:04

А и как забравих бате Пламен(плм) и той ше светка някои неща :)
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Няма заглавие

Мнениеот Postman » Сря Апр 20, 2005 20:56

K_Power написа:...А иначе, просто ми трябва да го имам като диплома, то, че нищо ново няма да ме научат е сигурно....

Те може и на нищо ново да не те научат, но ти самият докато се суетиш около нищо незнаещите преподаватели и колеги студенти, ще изпиташ голяма нужда сам да си помогнеш и ще четеш ли четеш, ей така от интерес само...
Колко от прочетеното ще разбереш и осмислиш сам, и за колко ще се наложи да попиташ някой от тези, неразбиращите, не знам, но ползата във всеки случай ще е голяма.
Ако търсиш диплома, недей учи там но ако търсиш знанието - там има кой да ти помогне...
Postman
 

Следваща

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 58 госта

cron