BMW

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

BMW

Мнениеот rangel_9g » Нед Юни 08, 2008 21:56

Все още сам само фен автомобилния спорт и ми е много любопитно колко конски сили е тройката на ЗЛАТЕВ и защо има толкова малко BMWта в автомобилния спорт каква е причината аз сам много голям фен на BMW и просто не мога да си обиасня как толкова добри коли (във всяко отношение) са толкова малко в автомобилизма :?:
Аватар
rangel_9g
 
Мнения: 12
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 23:57
Местоположение: plovdiv

Re: BMW

Мнениеот Chosta » Нед Апр 12, 2009 03:50

ами за на златев бмв-то незнам и нямам представа , но относно това защо са малко бмв-тата в този спорт у нас мога да ти отговоря по следния начин които ми се вижда наи логичен ... може би подръжката и частите нужни за промяната на такъв автомобил от STREET към TRACK CAR са прекалено сурови като цена и много хора предпочитат вместо за същите пари да карат задно да се метнат на нещо 4х4 примерно , аз поне така си го обяснявам , иначе бмв са се доказали с тяхните добре балансирани автомобили като съотношение на тежеста на предница спрямо задница и прочее , да не говорим за дългогодишно доказалите се М-power двигатели които са безкомпромисни всичките поне според мен , надявам се да съм бил изчерпателен и полезен , Поздрави !
ПРОДАВАМ ВСЯКАКВИ ГУМИ ЗА ЛЕКИ АВТОМОБИЛИ ДЖИПОВЕ И БУСОВЕ ОТ 13 ДО 20 ЦОЛА за конкретен размер и цена ! , 0893813766
Аватар
Chosta
 
Мнения: 43
Регистриран на: Чет Авг 28, 2008 03:59
Местоположение: Варна

Re: BMW

Мнениеот todor hristov » Нед Апр 12, 2009 09:05

Доста баварци карат на европейската сцена,често група А,като е30,доста компакти,някои със секвенционални кутии и други много интересни екземпляри.Сети се обаче какво става с тях на мокро,особено на заснежено.Освен това фирмата майка от деветдесетте години няма интереси към рали състезанията.Обърни внимание и на ладата на Илия Бояджиев,която е с двулитров 16 клапанов двигател-192к.с. двигател на БМВ.Навремето Иван Иванов-Ричи рейсинг караше страхотно е30 с М-двигател.Общо взето ако БМВ се понапънат с небезизвестната екс-драйв,могат да направят конкурентноспособен рали автомобил.За писти и планински в Европа,баварците си го могат.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: BMW

Мнениеот OGN » Чет Юни 18, 2009 11:01

Валя дъжд по време на състезанието, затова плаката е понагърчен.

Изображение
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Re: BMW

Мнениеот NeedHead » Сря Авг 19, 2009 10:02

а на кои е тази кола!
гледам,че е Е30 правена на Е36,в което само смисъла не виждам!!!!!! :roll:
...find your sport on the earth and ride it...
Аватар
NeedHead
 
Мнения: 36
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 20:14
Местоположение: София
Име: Eвгени Чамурлийски

Re: BMW

Мнениеот BOXER » Сря Авг 19, 2009 12:44

Оооо това БМВ на Ричи заедно с това на Тотев правеха лудница по пистите.Спомням си как при всяко превключване на скоростите и подаване на газ предницата се подигаше доста.Как ми липсват тези две бегачки както и доста Делти,Сиери и Ескорди.А имаше и няколко Рено 5 турбо,но от истинските с двигателя от зад.
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: BMW

Мнениеот todor hristov » Сря Авг 19, 2009 13:47

Не познаваш автомобила,така че не разсъждавай за смисъла.Ако тази кола съществуваше все още Иван-Черния щеше да има повече титли отколкото са годините ти.Аз съм се возил в този автомобил и те уверявам,че беше страхотен.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: BMW

Мнениеот BOXER » Сря Авг 19, 2009 13:55

todor hristov написа:Не познаваш автомобила,така че не разсъждавай за смисъла.Ако тази кола съществуваше все още Иван-Черния щеше да има повече титли отколкото са годините ти.Аз съм се возил в този автомобил и те уверявам,че беше страхотен.

Какво стана с БМВ-то?Последно видях,че се продаваха заедно с автобуса и дотам
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: BMW

Мнениеот todor hristov » Сря Авг 19, 2009 21:20

Като карате за морето по околовръстното на Стара Загора,вляво има доста голяма автоморга-Ричи.Доскоро купето съществуваше,двигателят беше продаден.Иван Иванов се занимава с автомобили и може би му пилят гуми разни баварци в главата.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: BMW

Мнениеот NeedHead » Чет Авг 20, 2009 15:25

todor hristov написа:Не познаваш автомобила,така че не разсъждавай за смисъла.Ако тази кола съществуваше все още Иван-Черния щеше да има повече титли отколкото са годините ти.Аз съм се возил в този автомобил и те уверявам,че беше страхотен.


Кво си се запалил тоолко бе,я слез на земята!?!?!!
...find your sport on the earth and ride it...
Аватар
NeedHead
 
Мнения: 36
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 20:14
Местоположение: София
Име: Eвгени Чамурлийски

Re: BMW

Мнениеот Mascott » Нед Авг 14, 2011 17:33

той ричи са продава една сиера косуърт 350кс турбо за писта ебахти зверо кине дрей кръти мивки :Д
Mascott
 
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Мар 15, 2011 22:30
Име: Ivan Andreev


Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта