Тръби за ролбар

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот stucci_ms » Сря Юни 26, 2013 20:59

Колега аз търся и за 45х2,6 както и 48х2,2.
Аватар
stucci_ms
 
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Авг 01, 2012 15:10
Местоположение: София
Име: Стоил Гергов

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот stucci_ms » Чет Юни 27, 2013 20:00

Много ми е чудно, спрямо изискванията по приложение "Ж" и спрямо внасяните стандарти в България, къде е синхрона и къде в това толкова прословуто приложение пише стандарт на тръбата спрямо DIN или ГОСТ или БДС или АSTMA или които и да е друг стандарт, спрямо сертификати за производство и т.н.!??!?!
Аватар
stucci_ms
 
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Авг 01, 2012 15:10
Местоположение: София
Име: Стоил Гергов

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот Ferjancz » Пет Юни 28, 2013 10:12

stucci_ms написа:Много ми е чудно, спрямо изискванията по приложение "Ж" и спрямо внасяните стандарти в България, къде е синхрона и къде в това толкова прословуто приложение пише стандарт на тръбата спрямо DIN или ГОСТ или БДС или АSTMA или които и да е друг стандарт, спрямо сертификати за производство и т.н.!??!?!


В Приложение Ж никъде не ти се дават задължителни параметри на тръбите. Имаш граници, в които можеш да лавираш!

- нелегирани сомани, максимално процентно съдържание на въглерод, минимална якост на опън, минимални диаметри за основен и допълнителен ролбар.

Ето ги изискванията за безопастност за 2013-та, за който не му се рови из сайта на ФИА да ги търси :mrgreen:
Прикачени файлове
253 (2013).pdf
(965.31 KiB) 779 пъти
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот SixKillerVR6 » Съб Авг 17, 2013 13:12

В крайна сметка намери ли се някой да свива 45-ци или все още темата е табу :roll: Така ще си ми изгният тръбите... ако някой има идеи и предложения за тръбите и свиването им да свирка, че мен лично ми писна да звъня и обикалям по работилници и предприятия, да ми свият три тръби :evil:
Към момента разполагам с 45х3, ама съм склонен да се набутам пак и да ги сменя ако няма друг вариант. Поне ако някой скоро се е зблъсквал със свиването на тръбите да сподели къде го е направил с какви тръби и т.н.

Поздрави и успех!
Аватар
SixKillerVR6
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 08:45
Име: Аспарух Георгиев

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот Ferjancz » Пет Окт 18, 2013 15:14

SixKillerVR6 написа:В крайна сметка намери ли се някой да свива 45-ци или все още темата е табу :roll: Така ще си ми изгният тръбите... ако някой има идеи и предложения за тръбите и свиването им да свирка, че мен лично ми писна да звъня и обикалям по работилници и предприятия, да ми свият три тръби :evil:
Към момента разполагам с 45х3, ама съм склонен да се набутам пак и да ги сменя ако няма друг вариант. Поне ако някой скоро се е зблъсквал със свиването на тръбите да сподели къде го е направил с какви тръби и т.н.

Поздрави и успех!


Пробвай тук :arrow: http://bending.rol.bg/
Разглеждайки галерията им, би трябвало да могат !
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот SixKillerVR6 » Чет Фев 27, 2014 08:35

Ferjancz написа:
SixKillerVR6 написа:В крайна сметка намери ли се някой да свива 45-ци или все още темата е табу :roll: Така ще си ми изгният тръбите... ако някой има идеи и предложения за тръбите и свиването им да свирка, че мен лично ми писна да звъня и обикалям по работилници и предприятия, да ми свият три тръби :evil:
Към момента разполагам с 45х3, ама съм склонен да се набутам пак и да ги сменя ако няма друг вариант. Поне ако някой скоро се е зблъсквал със свиването на тръбите да сподели къде го е направил с какви тръби и т.н.

Поздрави и успех!


Пробвай тук :arrow: http://bending.rol.bg/
Разглеждайки галерията им, би трябвало да могат !


И там получих същия отговор... ''нямаме такава ролка'' ... в общи линии май трябва да сменя тръбите за основния роубар :cry:
Аватар
SixKillerVR6
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 08:45
Име: Аспарух Георгиев

Предишна

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 15 госта

cron