Тръби за ролбар

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Тръби за ролбар

Мнениеот bogatovetsa » Пон Апр 28, 2008 23:37

От къде мога да намеря безшевни тръби по хомологация (40х2 и 50х2). Не мога да ги открия никъде и ако някой момже да помогне ще съм много благодарен ;)
Спорт без резервоар не е спорт !!! ;)
Аватар
bogatovetsa
 
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 22:41

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот НРТЕАМ » Вто Апр 29, 2008 17:14

В Пловдив :D
Аватар
НРТЕАМ
 
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 16:12
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Николай Тодоров

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот SGCasper » Чет Май 01, 2008 00:10

НРТЕАМ написа:В Пловдив :D


Ти не ме заколпа ми ме зарови, къде в пловдив, аз полудех с тея тръби, толкова ровене едвам едвам с връзки бяха малко и то не в пловдив ти сега в пловдив, аз звънях във всички складове.

И 40 не епо 2 а по 2.5
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот НРТЕАМ » Чет Май 01, 2008 10:34

Каспаре,аз също звънях многократно и никакъв резултат.Накрая отидох на место-къде мислиш в Ангел Стоилов ,на Рогошко шосе и бях изумен от количеството/говорим за 50х2/Жоржетата от аватара е живия пример.Даже тръбите бяха толкова подходящи като дължина/от3до4м/,че като ги разкроих ,от всяка оставаха 25до40см.Ако има нещо пиши :D
Аватар
НРТЕАМ
 
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 16:12
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Николай Тодоров

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот S1600 » Чет Май 01, 2008 10:42

A пичове само да ви попитам каде в пловдив има възможност да се огънат траби за ролбар защото аз знам в СтЗ ама в пловдив ми трябва ако може някои да ми каже мерси предварително
SUBARU WORLD RALLY TEAM
Аватар
S1600
 
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Ное 11, 2005 15:48
Име: Станислав

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот НРТЕАМ » Чет Май 01, 2008 10:57

За моя ми дадоха едни телефони.Човека живее в Пловдив,но работи в с.Труд.Голям мераклия,работи качествено и бързоПо тръбите никъде няма подбито или смачкано Тел.0888409472и031262420-Савата .Успех :D
Аватар
НРТЕАМ
 
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 16:12
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Николай Тодоров

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот SGCasper » Чет Май 01, 2008 12:28

НРТЕАМ написа:За моя ми дадоха едни телефони.Човека живее в Пловдив,но работи в с.Труд.Голям мераклия,работи качествено и бързоПо тръбите никъде няма подбито или смачкано Тел.0888409472и031262420-Савата .Успех :D



Същия, Савата е голям фен, и моя огъва, на всякъде ми казваха че повече от 50х1.5 не могат той ми вика, дай ми и 50х4...х5 няма дертове, всичко огъвам и квадратни. Наистина аз останах много очарован от работата му, мен Николай Паунов ме прати при него, каза ми че малко е труден по някога, ама аз отидох, деже се бях разбрал с него, той ми взе трабите, закараси ги в ателието , дадох му шаблони от арматурно желязо. огънами ги пърфект.

Доста неща огъва и си разбира истински от работата.

А колкото до ангел стоилов, звънях им и на онея, и през 10 телефона дето ме препращаха стигнах до някви дето ми викат тея размери ги нямаме, имаме...х4 някви за адрени реактори ли са незнам....
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот 2002turbo » Чет Май 01, 2008 16:45

Колко струваха тия пловдивските безшевни тръби....там на метър, или на колкото ги продават :roll:
Аватар
2002turbo
 
Мнения: 92
Регистриран на: Чет Юни 30, 2005 15:13
Местоположение: София
Име: Димитър Огнянов

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот НРТЕАМ » Чет Май 01, 2008 20:59

За съжаление цените не ги помня, но бяха сравнително поносими.А телефона на Савата аз също съм взел от Н.Паунов :D
Аватар
НРТЕАМ
 
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 16:12
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Николай Тодоров

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот Astra_26 » Съб Сеп 27, 2008 14:10

Съобщение на Техническа комисия към БФАС

Поради зачестилите спекулации със изработка на ролкейджове от материали, не отговарящи на изискванията на Приложение J на ФИА, Председателят на техническа комисия Камен Михайлов обръща внимание, че само регистрирани в регистъра на техническата комисия заварчици, притежаващи паспорт имат правомощия да асeмблират готови хомологирани ролкейджове.

БФАС


Това рано или късно трябваше да се случи. Ще бъде добре за всички.
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот 2002turbo » Съб Сеп 27, 2008 16:00

Astra_26 написа:Съобщение на Техническа комисия към БФАС

Поради зачестилите спекулации със изработка на ролкейджове от материали, не отговарящи на изискванията на Приложение J на ФИА, Председателят на техническа комисия Камен Михайлов обръща внимание, че само регистрирани в регистъра на техническата комисия заварчици, притежаващи паспорт имат правомощия да асeмблират готови хомологирани ролкейджове.

БФАС


Това рано или късно трябваше да се случи. Ще бъде добре за всички.
Кои са тия регистрирани в регистъра на техническата комисия заварчици, примерно в София :?: Представям си как ще скочат цените, след като само хора "притежаващи пасторт" :lol: ще правят кейджове :roll:
Аватар
2002turbo
 
Мнения: 92
Регистриран на: Чет Юни 30, 2005 15:13
Местоположение: София
Име: Димитър Огнянов

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот sonny » Нед Сеп 28, 2008 22:30

Нееее няма да скочат цените, ще скочат рушветите за издаване на паспрти за заварчици
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот 2002turbo » Пон Сеп 29, 2008 00:54

sonny написа:Нееее няма да скочат цените, ще скочат рушветите за издаване на паспрти за заварчици

ааахаха да, много си прав :lol:
Аватар
2002turbo
 
Мнения: 92
Регистриран на: Чет Юни 30, 2005 15:13
Местоположение: София
Име: Димитър Огнянов

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот Ferjancz » Сря Окт 01, 2008 10:56

2002turbo написа:
Astra_26 написа:Съобщение на Техническа комисия към БФАС

Поради зачестилите спекулации със изработка на ролкейджове от материали, не отговарящи на изискванията на Приложение J на ФИА, Председателят на техническа комисия Камен Михайлов обръща внимание, че само регистрирани в регистъра на техническата комисия заварчици, притежаващи паспорт имат правомощия да асeмблират готови хомологирани ролкейджове.

БФАС


Това рано или късно трябваше да се случи. Ще бъде добре за всички.
Кои са тия регистрирани в регистъра на техническата комисия заварчици, примерно в София :?: Представям си как ще скочат цените, след като само хора "притежаващи пасторт" :lol: ще правят кейджове :roll:


Нещо май пак съм му изпуснал края. Значи има изисквания за диаметри, дебелини и твърдост на тръбите за ролбар. Но се казва, че въпросните господа с паспорти, могат да "асемблират готови хомологирани ролкейджове. Точно това словосъчетание ме притеснява. Значи ако съм си намерил тръби, отговарящи на всички изисквания на на ФИА, не мога да си изградя (да ми изградят) ролбар, поради причината, че същия не е закупен от някоя оторизирана фирма като ОМП или СПАРКО. И задачата на въпросните заварчици се свежда до това, че като получат ролбара на (в повечето случаи) две части просто за го поставят в купето. А не да вземат 20 или повече метра от указаната тръба и да започнат изграждането от нула. Ако това е смисъла на така записаното, сами можете да прецените, колко коли имат подобен ролбар. И след това съобщение, означавали, че ролбари вече направени от други заварчици и без хом. фиш няма да бъдат допускани до състезание!?!?!
И какво става със случаите, в които състезател притежава хомологиран ролбар с паспорт за даден модел автомобил ( ОМП в случея ), но той е по тънък от стандартите записани в правилниците?!?

Ето едни такива въпроси ми се въртят в главата.
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Тръби за ролбар

Мнениеот sonny » Чет Окт 02, 2008 22:52

Да си призная и мен ме интересува, че тука сме се взели насериозно, да правиме един за кола която ще се подготвя за Х3, та да знам дали да се хващам аз да ги правя, дали да хода си купувам паспорт, то може и да имам, треа си погледна дипломата пак, или да намериме някой бай, дето има тескере, ама треа му вися на лавата за да стане като хората :roll:
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Следваща

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron