Защо не си направим членски карти?

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Мнениеот K_Power » Сря Апр 27, 2005 21:42

Еми аз съм ЗА! Нека и другите си кажат мнението!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот automobiliste » Сря Апр 27, 2005 22:21

И аз определено съм "ЗА"
Аватар
automobiliste
 
Мнения: 106
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 22:08
Местоположение: Plovdiv
Име: Maria Ilcheva

Мнениеот plm » Сря Апр 27, 2005 22:43

А за какво ще служат тези карти?
Които сте "ЗА" направете си.
Аз лично не искам,защото все едно трябва да нося доста документи,пък и ако имам такава няма на кой да я показвам.
Като се "наблъскате" с л.карти,книжки,талони,застраховки,ГТП...ще забравите за тях.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот damon » Сря Апр 27, 2005 22:58

plm написа:А за какво ще служат тези карти?
Които сте "ЗА" направете си.
Аз лично не искам,защото все едно трябва да нося доста документи,пък и ако имам такава няма на кой да я показвам.
Като се "наблъскате" с л.карти,книжки,талони,застраховки,ГТП...ще забравите за тях.


Да. Той още Тошко го каза. Членската карта няма особен смисъл, тъй като е само една хартийка - в крайна сметка всеки може да си направи. Все пак не сме юридическа организация за да издаваме такива карти официално - или поне не още. :wink:
Иначе съвсем скоро ще обновим часта от сайта с членове на клуба или хора, които просто искат да ги има там като съпричастни към идеята. Там ще добавим почти всеки, който желае. Иначе членска карта в клуба не носи привилегии при посещения на състезания - за да те допуснат на пресконференция трябва да имаш акредитация и това не става с членска карта. Рали Клуб - България е Интернет медия и няколко човека от нас имат медийни карти, но те не могат да се дават на всеки.
Трябва да се правят повече рекламни материали - фланелки, шапки, стикери и колкото се може повече хора да ги носят. С това идеята се разпространява много по-лесно, отколкото с някакви членски карти, с които да се хвалим пред непознати.
И сега като се ситих за стикери - трябва да се направят. Вече 1 година ги правим тия стикери...
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот K_Power » Сря Апр 27, 2005 23:42

Еми айде! Ааз тази седмица може вечер да си поигравам по 10-15 минути и да направя един-два проекта
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Trust SSC » Вто Май 10, 2005 13:26

А няма ли някой да съдейства да си направим някакви карти, които да ни позволят да бъдем по-близо до любимите ни автомобили. Да се осигурява някакъв достъп до автомобилите, пилотите. А не да гледаме в сервизния парк с бинокъл.
Бърз, много бърз
Trust SSC
 
Мнения: 115
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 22:52

членски карти ОК но....

Мнениеот makadam » Чет Май 19, 2005 00:53

Абсолютно подкрепям идеята за засилване на позициите на клуба, но кво ще кажете това да стартира поне със запознанство. Идеята ми е чести гостувания в различни градове в страната по покана на членове на клубар съпроводени с разгорещени дискусии, малко алкохол, нови познанства и разбира се мирис на бензин :-)
Вярно е, че заприличва на рокерски събор, но смятам, че ще е забавно, пък и по този начин се заформя общност.
С огромно удоволствие бих организирал подобна среща в Плевен, с подсигуряване на всичко необходимо.
e mi tova e mai.
Аватар
makadam
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 21:30
Местоположение: Плевен
Име: Иван Бенов

Да бе идеята е много добра

Мнениеот krastev_rallysport » Чет Май 19, 2005 08:04

Амни айде де и ние от Шумен ще се включим!!!
krastev_rallysport
 
Мнения: 141
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 07:50
Име: Красимир Кръстев

Re: членски карти ОК но....

Мнениеот damon » Чет Май 19, 2005 09:21

makadam написа:Идеята ми е чести гостувания в различни градове в страната по покана на членове на клубар съпроводени с разгорещени дискусии, малко алкохол, нови познанства и разбира се мирис на бензин :-)
Вярно е, че заприличва на рокерски събор, но смятам, че ще е забавно, пък и по този начин се заформя общност.
С огромно удоволствие бих организирал подобна среща в Плевен, с подсигуряване на всичко необходимо.


Много добра идея! И аз си мисля за нещо подобно и то доста от отдавна, но щом има желаещи за организация е още по-добре. :) Трябва да се сондира и предварително все пак кой ще може да дойде, щото като знам обикновено как лошо се стичат нещата при подобни организации - и накрая остават едва няколко човека.
И се сетих още нещо - задължително е тази среща да не е по време на състезание! Ако е по време на рали нищо няма да стане просто. Може би трябва да отворим нова тема само за това...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот makadam » Чет Май 19, 2005 11:08

Добре! Нека наистина обмислим сериозно предложението. Много ще се радвам да се обособи отделна тема, в която постъпват предложенията за организиране на сбирки. А ако сте навити - WELCOME TO ПЛЕВЕН!!!
e mi tova e mai.
Аватар
makadam
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 21:30
Местоположение: Плевен
Име: Иван Бенов

Предишна

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта