RC коли

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Мнениеот Dandi » Нед Юли 01, 2007 00:22

Новия модел на Тамая :
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Мнениеот Lubo » Нед Юли 01, 2007 14:36

Ехей :lol: Че то аз същото купе на Киошо му разказах играта вече,а сега чакам всичките купета от КАРИЗМА.Това на Форда и Аудито са доста добри.Предполагам и другите ще са на ниво.


Дани,аре да те пробвам на Боровец :lol: :lol: :lol: .Ще взема или една Каризмичка или Киошото Алфа3 :wink: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот Dandi » Пон Юли 09, 2007 10:25

Еее Любо късно.Трябваше малко по-рано да се разберем.Аз мойта не съм я карал от коледа (тогава получих нова батерия итрябваше да се тества.На студения асфалт със яко изтърканите гуми беше много забавно). http://tamiyaclub.com/sig_showroom.asp? ... 9&offset=0
Гледайте тук.252 Модела само бегачки :)
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Мнениеот НИКИ » Пон Юли 09, 2007 15:28

Голями сте кифли :twisted: .Единия не излезна от кръчмите,а другия се покри в дън земя.Аз се бях приготвил,ама.......дори не излезна моделчето от багажника да види малко гора.
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Мнениеот andrey kokalov » Вто Юли 24, 2007 00:44

Здравейте3,виждам,че все повече хора се интересуват от РЦ модели!Това мен много ме радва и приветствам горещо мвсеки нов фен!!!!Относнбо спора кое е по- добро,електро или с двигател,отговора твърдо е за второто..................,а и понеже има много заинтересувани,аз продавам КИОшО с купе на Ксарата на ЛИОБ от КРОНОС!Цената е 450 лева,а комплкекта вклучва запалка за свеща на мотора,шише за бензин,зарядно за запалката,куфар за инструментите и и8нструментите към колата.Относно модела-тои е гп алфа 3,задвижване на 4 колела,маслени амортисьори,влозки за настройка на твърдостта на окачването,двигателя е 2,5 кубиков,колата вдига около 60 км.Обхвата на дистанционното е около 100 метра,то също е в кйомплекта.КОЛАТА е в мащаб 1:10,но е доста атрактивна!честно казано я продавам защото вече имам 3 от този модел!!!!!!!Колата е в отлично състояние,палена е само за разработване на мотора!Ако някой има интерес тела ми е 0888 13 3879,по всяко време!
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Мнениеот hronos » Сря Авг 29, 2007 02:51

Нови колекционерски модели от серията Mini-Z на Kyosho.

Задвижване и на 4-те колела /AWD/ със активни диференциали.
Напълно реалистични купета.
Радио-управление 27MHz-пропорционално.
Мащаб 1:28


LANCIA DELTA HF INTEGRALE

Изображение

SUBARU IMPREZA WRX STI spec C

Изображение

Стендови модели в разглобен вид на фирмата "Hasegawa":

IMPREZA 2005 MEXICO WINNER
Изображение

LANCIA DELTA HF INTEGRALE - 89 San Remo
Изображение
http://www.rcmodeli.com
Радио-управляеми модели/СБА-Горубляне
Аватар
hronos
 
Мнения: 128
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 00:23
Местоположение: София
Име: Антон Тонев

Мнениеот hronos » Пет Сеп 21, 2007 00:23

http://www.rcmodeli.com
Радио-управляеми модели/СБА-Горубляне
Аватар
hronos
 
Мнения: 128
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 00:23
Местоположение: София
Име: Антон Тонев

Мнениеот facampro » Пон Дек 24, 2007 22:39

Здравейте на всички зн аз съм заинтересовам от тези колички.;...

Мисля да си взема 1 вата количка сега за коледа.. имам към 200лв и се пак тя ще ми е 1 вата.. искам да е електрична .. какво ще ми препорачате ?

http://rcshop.uits.bg/product_info.php/products_id/121

Е тази съм си харесал??
facampro
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 22:30

Мнениеот Freemad » Вто Дек 25, 2007 00:18

Е и аз вече се здобих с една импреза не е нищо особено,електрическа е,но е идеална за пързаляне на плочките в нас :D
IMPOSSIBLE IS JUST A BIG WORD THROWN AROUND BY SMALL MEN WHO FIND IT EASIER. IMPOSSIBLE IS NOT A FACT. FOR ME...IMPOSSIBLE IS NOTHING !!!
Аватар
Freemad
 
Мнения: 35
Регистриран на: Съб Ное 03, 2007 15:57
Местоположение: София

Мнениеот facampro » Вто Дек 25, 2007 09:24

От там кадето аз съм дал линк ли си я зе. ? има ли дистанционно готова ли е закаране?

Колко развива г/д 30 ?
facampro
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 22:30

Мнениеот Lubo » Вто Дек 25, 2007 13:00

КИТ.Не е сглобена,няма приемник/предавател(дистанционно).
Търси RTR.Няма да имаш първоначалните проблеми със сглобяването,а и излиза по-евтино накрая :wink: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот dreams_for_rally » Вто Дек 25, 2007 16:20

Freemad написа:Е и аз вече се здобих с една импреза не е нищо особено,електрическа е,но е идеална за пързаляне на плочките в нас :D



хах с твойта количка и мойто дистанционно може да измислим нещо..
:lol: :lol: :lol:
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Мнениеот Freemad » Сря Дек 26, 2007 01:45

В кутията на количката имаше и батерий ( китайски ) и с тях вървеше не много бързо,което ми се стори нормално за такъв клас количка и когато завивах едновременно с подаване на газ губеше мощтност и насичаше завиващия механизъм.Не мога да опиша мощността на количката,когато сложих алкални Panasonic Xtreme power.Връщам си думите на зад,че не е нищо особено.За парите си е повече от перфектна! Завива уникално,а когато е на плочки не може да тръгне.При "навъртян волан" и подаване на газ се върти на едно място а при смяна на посоката изкарва полувин метър с вратите на преде и е доста бърза.Мернах я в МЕТРО и я помислих за обикновен макет,а количката си изглежда доста добре.Боята й е металик с брукат и има всички реклами и лепенки за пожарна и ключ маса.Фаровете и стоповете не са й лепенки ами са си отделни елементи.Джантите са много яки и изобщо е барната.Купето не й е от мека пластмаса. Почудих се дали да я взимам като видях,че е с радио контрол ( и пише SUPER FAST MOTOR на кутията :lol: ) и струва 16 лева,но реших да рискувам и честно казано извадих страшен късмет.SUBARU - то е ненормално!!! Представям си бензиновите какво правят.
IMPOSSIBLE IS JUST A BIG WORD THROWN AROUND BY SMALL MEN WHO FIND IT EASIER. IMPOSSIBLE IS NOT A FACT. FOR ME...IMPOSSIBLE IS NOTHING !!!
Аватар
Freemad
 
Мнения: 35
Регистриран на: Съб Ное 03, 2007 15:57
Местоположение: София

Мнениеот facampro » Сря Дек 26, 2007 17:04

Реших да не взимам тая тамиа...

Според мен наи доброто за парите си

http://www.hpieurope.com/kit-info.php?p ... 12&lang=en


Тази и ще е супер добра за дрифт ... като за мен новак 1 во ще започна с ел.. после на нитро :)
facampro
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 22:30

Re: RC коли

Мнениеот Mitko1975 » Вто Яну 08, 2008 18:16

Dandi написа:Едно от хобитата ми е коли с дистанционно управление( RC коли) . Смятам,че е доста интересно и занимателно.Имам едно Субару Импреза ВРЦ от Рали Монте Карло 2003.На фирмата Tamiya е.4х4,върви на батерия и вдига около 35-40 км/ч с нормалния мотор.Айде сега вие кажете за вашите :) .Ето малко снимки :arrow:
Здравеи Дани. Аз съм почитател на татко ти.Познаваме се от ралитата,но надали ще се сетиш кои съм.Въпро са ми към таб е следният.Искам да купя на синът ми за рожденият ден субаро като твоето,но незнам от къде.Имам нужда от твоят отговор спешно. Митко
Mitko1975
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 18:08
Местоположение: sofia

ПредишнаСледваща

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта

cron