RC коли

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Мнениеот hronos » Нед Мар 18, 2007 02:10

Благодаря за пожеланията.
Нямам намерение да издухвам които и да е от пазара с модели.Най малкото че колегите се занимават от години с това.За всички е ясно че можем да сме си само от полза и най вече крайния потребител да е доволен,защото каквато и марка да предпочете ще разчита на наличност от резервни части и ще поддържа желанието си да упражнява това хоби.
Киошо наистина е марка но всяка от водещите фирми производители си има своите плюсове,както и недостатъци.
В София все още няма трасета специално за моделите.Тъй като това е голяма и трудно възвращаема инвестиция може и да успеем като сме повече заинтересованите страни да направим комплекс от трасета за различните категории модели.

Оформям голяма поръчка за рез.части към Киошо,всеки които има спешна нужда от каквото и да е,може до сряда да мине през магазина и да заяви желанията и потребностите си,като е извадил номерата на частите.
http://www.rcmodeli.com
Радио-управляеми модели/СБА-Горубляне
Аватар
hronos
 
Мнения: 128
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 00:23
Местоположение: София
Име: Антон Тонев

Мнениеот swrt » Чет Апр 12, 2007 15:35

Браво на теб.Като се захвана да правиш нещо,го правиш много яко.Разбрах,че ще отваряш писта в София-къде ще е?
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Мнениеот hronos » Чет Апр 12, 2007 20:29

Към края на месец Април се надявам да приключи ремонта и да заработим пълноценно.Тогава и официлано ще обявя каде е трасето.
Ползването на пистата ще е безплатно.
http://www.rcmodeli.com
Радио-управляеми модели/СБА-Горубляне
Аватар
hronos
 
Мнения: 128
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 00:23
Местоположение: София
Име: Антон Тонев

Мнениеот yanko_9410 » Пон Апр 16, 2007 23:13

mi qko
yanko_9410
 
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 09:26
Местоположение: ruse

Мнениеот Иван Шопов » Чет Май 03, 2007 08:06

Както знаете сравнително скоро си взех Kyosho, но все не ми остава време да го карам.
Честно казано предпочитам да го продам, отколкото просто да си стои и да се дразня от мисълта, че и днес нямам да имам удоволствието да го покарам.
Представяне на модела можете да видите ТУК, а снимка на моята - ТУК.
Какво съм платил за него:
- RTR пакет без батерии - 429 лв
- 12бр. акумулаторни батерии + зарядно за 4бр. (Sony) - 90 лв
- 4бр. джанти + гуми за грапав асфалт (български) - 24 лв
- комплект запалка, кръстачка, 2 отверки - 54лв
- гориво 4л. 16% (правено тук) - 40лв
- гориво 2.5л 10% (Tornado) - 37лв
- резервни предавки (1 и 2) - 50лв
- кутия за инструменти и принадлежности - 20лв
Общо платено до тук: 744лв

Количката е на около 2 часа работа, като първите 40 мин е карана с 10% гориво за разработка. От 2.5 литровата туба имам останал приблизително 1.5л., а от 4 литровата - 3.5литра. Ако някой се опита да смята разхода няма да излезе сметката давал съм от горивото и на приятели. :-)
Благодарение на Стешо предният прозорец е изрязан по правилник и е регулирана сходимостта на автомобила. Страничните предни прозорци също са изрязани за по-добро охлаждане, както и част от задния. Навсякъде е залепено фолио с цел предотвратяване влизането на камъчета.
Забележки по купето няма (карах го без него), шасито е надрано отдолу заради неравностите, но няма нищо сериозно, а единствената драскотина е върху главата (мина през таван). Липсва едно болтче на аспуха (развило се е от вибрациите и е изпаднало), но това мисля, че не е сериозен проблем.
На базата на платената цена и употребата на модела бих обявил цена от 600лв за целият комплект. Нямам интерес да продавам нещо поотделно и моля да ме разберете. Засега цената не подлежи на дискусия - нямам спешна нужда от пари.
При проявен интерес - моля ЛС или директно на телефон 0888216942.
Благодаря.
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот hronos » Пон Май 07, 2007 00:05

Да вдигна малко обявата на Иван и едновременно да пусна линк към сайта на магазина с кординати.

http://www.rcmodeli.com

Полигона може да се ползва по всяко време-Безплатно,все още не е оформен като писта но се работи в тая насока.Има друг полигон за колите,който е до самия вход така че си пускате сполойно.
Скоро ще намажа настилката със специален Битум за по добро сцепление на моделите.Околните полянки съм ги замислил за Off-Roud.

Изображение


Изображение

Сградата с кулата е самият магазин като кулата мисля да послужи за кръжок на деца по Авто-моделизъм.
http://www.rcmodeli.com
Радио-управляеми модели/СБА-Горубляне
Аватар
hronos
 
Мнения: 128
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 00:23
Местоположение: София
Име: Антон Тонев

Мнениеот mihoho » Чет Май 10, 2007 16:24

a we ot kade moje da se kupi takava koli4ka
blagodarq vi predvaritelno

Пиши на кирилица!

Ferjancz
mihoho
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Май 10, 2007 16:18

Мнениеот mihoho » Чет Май 10, 2007 16:25

vijte post №1
mihoho
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Май 10, 2007 16:18

Мнениеот Иван Шопов » Сря Май 16, 2007 12:43

Иван Шопов написа:При проявен интерес - моля ЛС или директно на телефон 0888216942.
Благодаря.


Нова цена - 550лв
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот Иван Шопов » Сря Май 23, 2007 09:38

Последна цена - 500лв.
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот BOXER » Чет Юни 28, 2007 18:33

Една хубава колекция ;) http://www.csanders.de/rc/rally_panoram ... ama_02.jpg
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Мнениеот tampico » Съб Юни 30, 2007 08:07

здравейте искам и аз да се занинамвам с колички но нямам опит дали неможе да се намери някоя кола втора употрева докатосе науча да я карам и после да трагна по състезания :) очаквам да ме вземете на сериозно и да ми помогнете колата трябва да е маь до 200 лева просто на тоя етап немога да си позволя по-вече
tampico
 
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Апр 03, 2007 22:11
Местоположение: ruse

Мнениеот Dandi » Съб Юни 30, 2007 11:06

Естествено,че ще те вземем на сериозно.Разрови се тук : http://www.modelistika.com/forumdisplay.php?f=32 може да намериш нещо което ти върши работа ;)
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Мнениеот kiko » Съб Юни 30, 2007 13:16

Електро или нитро търсиш?Добра ти е идеята за една евтина като начало.Вероятноста да се откажеш от състезанията е огромна-2 000 левчета ти е прилична състезателна електро кола.Ако искаш нещо като WRC само комплекта мотор и спийд ти е към 500-550 долара и едно шаси към 600 долара.....плънката от типа на батерии,зарядни,гуми,джанти,серво и апаратура ти е най,най-малко още 600 долара.....И това всичко след месец-два е морално остаряло :wink: .При нитрото нещата са подобни,само дето за един сезон ти трябват два мотора за по 600-700 лева,малко повече гуми и гориво дето обикновенното струва към 17 кинта.
Имаш лично за едно предложение.
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот kiko » Съб Юни 30, 2007 13:25

Между другото в Моделистиката вероятноста да попаднеш на пренебрежително отношение от страна на старите "моделисти" е огромна.Малко са "читавите" там...........в Русе имам едно-две свестни момчета дето много могат да ти помогнат.
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 22 госта

cron