RC коли

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Мнениеот hronos » Вто Яну 08, 2008 19:24

Ако кликнеш на линка в подписа ми ще ти се зареди страница със доста богат избор, предимно на Киошо но има и електро модели на Тамиа.
__
| |
| |
\ /
http://www.rcmodeli.com
Радио-управляеми модели/СБА-Горубляне
Аватар
hronos
 
Мнения: 128
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 00:23
Местоположение: София
Име: Антон Тонев

Мнениеот jujoracing » Сря Яну 09, 2008 01:25

Аз пък имам една джипка NIKKO SUPER STREAK. :P
Аватар
jujoracing
 
Мнения: 188
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 16:11
Местоположение: Шумен
Име: Жулиян Атанасов

Re: RC коли

Мнениеот TEO » Чет Яну 31, 2008 08:16

Скоро един вампир ще ходи до Хонконг и може да уреди нещо евтино да докара от ТЕЯ.
По план график цените на електричките не би трябвало да стигнат 200 лева,а на нитрото 300.Марката е нова,от скоро се занимават сериозно с качествени модели,но в момента това е хита на пазара-минава по популярност за последното тримесечиена миналата година гигантите Тамия и ХПИ.Основното предимство са материалите(според чужди форуми)-прави се модел за нитро двигател и после със същите компоненти се прави електрото,което значи,че модела става доста издражлив на натоварвания и търпи известни тунинги на електро мотора.
На първо време ще тестваме тея модели(няма ги още качени на сайта,но представляват ъпгрейтнати модефикации на посочените в сайта):

1:10 електро дрифт модел РТР(готов за каране):


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

1:10 електро РТР

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение



Та идеята ми е има ли смисъл да докарме повече бройки за някой от вас или цените са високички :roll: .Като цяло купета на ралиджийки има доста и не са проблем да станат на тея шасита.
Аватар
TEO
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 23:20
Местоположение: СОФИЯ

Re: RC коли

Мнениеот KABEL » Чет Яну 31, 2008 15:07

http://www.exportpro.biz/product/buggy/ ... etails.php Ето това ме интересува.
KABEL
 

Re: RC коли

Мнениеот Lubo » Чет Яну 31, 2008 21:40

91 долара с всичките му занимавки по транспорт,митници и тн.Проблема е,че вървят в кашон по 6 :wink: ...........ще видя дали агента ще ме уреди с едно такова маниче и едно джипче 1:16-голям кеф е да го гледаш как се мъчи да се катери по фотьолите из хола :mrgreen: .
1:16 не е предпочитан мащаб у нас и 6 броя са си голямо заглабвяне на пари.Все пак всичките неща могат да се вземат от вън.Цените са малко по-високи,но ако идват от към изгряващото слънце,лесно можеш да се спогодиш с продавача да напише в документите цена 15 долара с транспорт,стока-играчка,позиция-мостра/подарък :wink: -тъпо е да плащаш ддс,мито и какво ли още не :mrgreen:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: RC коли

Мнениеот andrey kokalov » Съб Фев 09, 2008 16:41

Здравейте и от мен,браво за добрата оферта,но не забравяйте,че 1 батерия струва много повече от 1 туба бензин.....
А и разликата е голяма.Който беше на писта Стара Загора тази година видя на живо какво прави моят звяр!То и за това цената на електро- моделите е чувствително по-ниска.Говорил съм с много хора,както тук,така и в чужбина,и всеки е на мнение,че бензиновите модели са по-занимателни.Те са и по-трудни за поддръжка,затова са по-предпочитани от хората със стаж при тези автомодели.А и предимството им е в това,че могат да се карат цял ден,стига да почива двигателя достатъчно,за да се охлади.С 1 комплект батерии от най-обикновените ВАРТА изкарвам по 3 излизания(около 6-8) моточаса и не завися от нищо.С 1 зареждане на гориво изкарвам до половин час каране(зависи колко газ давам,ако само я придвижвам леко изкарва доста повече).Но като за начало тази оферта не е за пренебрегване за хората с по-малко стаж и пари!И го пожелавам на всеки да има възможността да се докосне до модел с Д.В.Г. ,за да разбере какво удоволствие е това хоби.Нямам търпение да се стопли времето,за да искарам моето чудо(SUBARU IMPREZA WRC 12)
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: RC коли

Мнениеот KABEL » Съб Фев 09, 2008 20:56

Готов съм да те срещна :D :D с моя FORD FOCUS WRC 1:8 4/4 4.6 кубика или с бъгито си.Това в рамките на шегата.Искам една електричка за вътре в къщи а ако искате снимки на моделите ми ще кача.Апропо репортажите по GTV започваха цяла година с моето бъги.
KABEL
 

Re: RC коли

Мнениеот beta_racing » Сря Юли 09, 2008 09:51

Чудех се дали да го пусна тук или в темата за клипове, но все пак............... :lol:

http://uk.youtube.com/watch?v=T31juxlQuGA :shock: :mrgreen:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: RC коли

Мнениеот grimasa » Пет Ное 14, 2008 13:09

моля накои да каже каде има на илиянци такав магазин за RC коли трябва ми спешно



БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
grimasa
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Ное 14, 2008 12:58

Re: RC коли

Мнениеот MOTUL » Вто Фев 17, 2009 03:26

Във Връзка с темата аз вече си взех една машинка и тя е Suzuki Swift SX4 много забавна и готина работа когато искаш да сабереш очите на хората то става ето по този начин :) ето я и самата тя
Прикачени файлове
g5.jpg
g5.jpg (150.54 KiB) Прегледано 16341 пъти
g4.jpg
g4.jpg (145.84 KiB) Прегледано 16342 пъти
g3.jpg
g3.jpg (138.33 KiB) Прегледано 16339 пъти
g2.jpg
g2.jpg (150.49 KiB) Прегледано 16341 пъти
g1.jpg
g1.jpg (146.57 KiB) Прегледано 16339 пъти
Изображение
Аватар
MOTUL
 
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Мартин Иванов

Re: RC коли

Мнениеот MOTUL » Вто Фев 17, 2009 03:30

Още снимчици...
Прикачени файлове
g8.jpg
g8.jpg (159.31 KiB) Прегледано 16335 пъти
g7.jpg
g7.jpg (144.02 KiB) Прегледано 16336 пъти
g6.jpg
g6.jpg (137.74 KiB) Прегледано 16335 пъти
Изображение
Аватар
MOTUL
 
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Мартин Иванов

Re: RC коли

Мнениеот jilopky » Пон Юни 22, 2009 13:44

Здр. преди няколко дена ми донесоха рц бъги химото и имам много въпроси свързани с него. откъде мога да си поръчам гориво, какво всъщност е това гориво и какво трябва да направя преди да го запаля?
jilopky
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 13:39

Re: RC коли

Мнениеот isaev_fan » Пон Юни 22, 2009 21:07

Типа гориво мисля, че беше метанол. Аз лично го купувам от магазина за радиоуправляеми модели в ж.к. "Овча Купел" 2, бл. 42 - "Стелди". Най-малкото количество е 1 литър и цената му мисля, че беше 17 или 19 лв. За да запалиш количката трябва да имаш и свещ, която също може да купиш от там. Ако имаш още въпроси - питай. Ще се опитам да ти отговоря.
Изображение
Team: INTERLEASE Racing
Driver: Ignat Isaev
Co-Driver: Stefan Kordev
Аватар
isaev_fan
 
Мнения: 334
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 00:42
Местоположение: София
Име: Теодоси Димитров

Re: RC коли

Мнениеот PROSPEED motorsport » Пон Юни 22, 2009 22:30

Аз съм карал 2, 3 пъти такава количка (HPI Racing). Но не беше с вътрешно горене, а се зареждаше. Доста трудно влязох в ритъм :D :D .
Prestige Rally Team
Аватар
PROSPEED motorsport
 
Мнения: 442
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 19:30
Местоположение: Варна
Име: Борис Иванов

Re: RC коли

Мнениеот petarwe » Вто Юни 23, 2009 09:20

Аз съм зарибен от много време, гледам тук има хора които се занимават с това, ако може да ми препоръчат модел. Няма значение електрическа или на метанол
Аватар
petarwe
 
Мнения: 53
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 09:42
Име: Петър Андреев

ПредишнаСледваща

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 16 госта

cron