Сайта www.wrc.com

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Сайта www.wrc.com

Мнениеот K_Power » Съб Апр 16, 2005 16:57

Та относно този сайт, вече иска регистрация. Но нещастниците са направили някои неща платени. Вече снимки не може да се разглеждат. Много ми е интересно от какъв зор го направиха това нещо. Млако ли пари взимат от реклами и други простотии. Това как ви се вижда?
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот plm » Съб Апр 16, 2005 17:04

Този сайт го ползвах,когато имаше свободно междинни времена.Сега гледам други,не по лоши.
А за този сайт чешките фенове се организираха, един плати за сплитовете,но много ги гледат.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот K_Power » Съб Апр 16, 2005 17:07

Моля те Пламене, дай някой сайтове за информация, новини, резултати, защото има куп сайтове, но или са на немски или на чешки ли на послки. Дай линк на някой сайт който е на английски!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

:)

Мнениеот prodrive » Нед Апр 17, 2005 02:08

аз от край време си влизам в http://www.rally-live.com официялниа сайт на wrc.com го прецакаха найстина и за тва не го ползвам :)
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Мнениеот txl » Нед Апр 17, 2005 09:19

Да, wrc.com като че ли нарочно го скапаха... Все по рядко го ползвам. За резултати гледам предимно сайтовете на Субару и Митсубиши:
http://www.swrt.com/36934.html
http://202.235.200.46/mitsubishi/05nz/ssresult.html
До колкото знам, Субару взетат официалните данни от системата, която използват и wrc.com, и rally-live.com. Разбира се, резултатите на сайта на Субару излизат по-бързо, отколкото на wrc.com. А Митсубиши имат собствена система и там нещата като че ли са още по-бързи. rally-live.com не съм ползвал никога, не ми допада някак си... въпрос на вкус :lol:
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот beta_racing » Нед Апр 17, 2005 10:27

Сайта на wrc от тази година е с нови собственици до колкото знам и за това го "оакаха" така :twisted:
Иначе за Монте Карло и за Швеция набарах линковете за радио от платени потребители, тогава още, си вървяха и сплитовете, но от Мексико ни е**** мамата :cry:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот K_Power » Нед Апр 17, 2005 16:34

Пълни капути
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов


Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта

cron