за една книга

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Мнениеот chefo » Сря Окт 04, 2006 18:59

LadaTunning написа:
chefo написа:Преди няколко години във вестник АвтоТруд излизаха откъси от подготвената за печат и написаната от И.Чубриков книга "От Бичкинята до Монте Карло" май така беше заглавието(ако греша ще ме извините) та някой има ли информация стигна ли до печат книгата?


Терсил съм я,но май е само "подготвена за печат".Самите откаси са доста увлекателни.Интерсното е,че той първо е бил мотоциклетен състезател,в последстия става автомобилен,доколкото си спомням,заради някаква катастрофа.


И аз така си мисля че просто си остана като ``подготвена за печат``...и аз съм питал...но няма.
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Re: за една книга

Мнениеот txl » Сря Фев 24, 2010 00:54

Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re:

Мнениеот P911S » Сря Мар 10, 2010 11:44

chefo написа:
LadaTunning написа:
chefo написа:Преди няколко години във вестник АвтоТруд излизаха откъси от подготвената за печат и написаната от И.Чубриков книга "От Бичкинята до Монте Карло" май така беше заглавието(ако греша ще ме извините) та някой има ли информация стигна ли до печат книгата?


Терсил съм я,но май е само "подготвена за печат".Самите откаси са доста увлекателни.Интерсното е,че той първо е бил мотоциклетен състезател,в последстия става автомобилен,доколкото си спомням,заради някаква катастрофа.


И аз така си мисля че просто си остана като ``подготвена за печат``...и аз съм питал...но няма.



Здравейте,

Може ли някой да сканира откъсите от книгата на Илия Чубриков книга "От Бичкинята до Монте Карло" публикувани във в-к вестник АвтоТруд?

Благодаря!
P911S
 
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Фев 08, 2009 23:11
Име: Николай КАРАЗЛАТЕВ

Предишна

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта