Richard Burns Rally

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Re: Richard Burns Rally

Мнениеот NIKI WRC » Сря Мар 04, 2009 21:47

NEDELCHEV Nikolai е моят ;) :D
Хемингуей е казал: Има три спорта: бикоборството, алпинизама и автомобилизама, всичко останоло са игри. :lol:
Аватар
NIKI WRC
 
Мнения: 243
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 08:55
Местоположение: Сливен
Име: Николай Неделчев

Re: Richard Burns Rally

Мнениеот Code-187 » Сря Мар 04, 2009 22:54

Да направя сефтето :D.

Подвизавам се като Simeonov ANTON в чешкия сайт.
Аватар
Code-187
 
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 17:56
Име: Антон Симеонов

Re: Richard Burns Rally

Мнениеот Добчо » Сря Мар 04, 2009 23:29

ето ме и мен BORISOV Dobrin :)
Изображение
Аватар
Добчо
 
Мнения: 72
Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 00:26
Местоположение: Шумен
Име: Добрин Борисов

Re: Richard Burns Rally

Мнениеот beta_racing » Чет Мар 05, 2009 08:40

KIROV Damian, Дани...........ти взе, че се появи :mrgreen:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Richard Burns Rally

Мнениеот Stun4o » Чет Мар 05, 2009 09:26

Моят е Georgiev_Stanimir
Аватар
Stun4o
 
Мнения: 66
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 09:23
Местоположение: Шумен
Име: Станимир Георгиев

Re: Richard Burns Rally

Мнениеот Dandi » Чет Мар 05, 2009 14:53

Дамяне аз вече сигурно от два месеца пак карам :)
Последна промяна Dandi на Съб Мар 07, 2009 10:29, променена общо 1 път
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Re: Richard Burns Rally

Мнениеот Rally_Eon » Чет Мар 05, 2009 20:02

Дани добро време даваш на Kaihuavaara, кофти че си счупих волана, заради това не играя често от 1 година. Даже мноого рядко с клавиатура. Иначе преди у нас я правех за 3.38.47 с ВРЦ :) . А ника: VELKOV Radoslav
Изображение
Аватар
Rally_Eon
 
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Окт 29, 2006 20:43
Местоположение: Видин/Варна
Име: Радослав Велков

Re: Richard Burns Rally

Мнениеот beta_racing » Чет Мар 05, 2009 21:23

Дани, аз съм малко off в момента, карам само на Single Player от време на време :lol: :lol: Много рядко карам някое рали от plugin-а :D :D Вече съм с волан Momo и задобрявам, като подобрих повечето времена, постигнати с клавиатурата, но не с такава голяма разлика, с каквато предполагах, че ще го направя :(
Опциите са две: или съм бил много добър с клавиатура :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: или съм сравнително зле с волана все още :lol: :lol: :lol:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Richard Burns Rally

Мнениеот Dandi » Чет Мар 05, 2009 21:47

Е ще му свикнеш на волана няма страшно :)
Иначе Ради, благодаря за комплимента, не съм се мъчил да го правя това време, много рядко карам ВРЦ и е станало по някаква случайност :D
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Re: Richard Burns Rally

Мнениеот jolian » Чет Мар 05, 2009 22:35

Моя е
GENOVSKI Julian
Само за инфо до два месеца наи-много ще има нов турнир в момента Станимир прави сайта ,когато това стане ще пуснем инфо
Аватар
jolian
 
Мнения: 81
Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 10:59
Местоположение: G.Oriahovica

Re: Richard Burns Rally

Мнениеот vodafone_team » Чет Мар 05, 2009 22:47

Аватар
vodafone_team
 
Мнения: 149
Регистриран на: Пет Юни 08, 2007 20:19
Местоположение: Пещера
Име: Ангел Трандов

Re: Richard Burns Rally

Мнениеот qvkata » Чет Мар 05, 2009 23:26

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... te=&page=1

Аз съм по-скромен, но нещо имах проблеми с плъгина и не съм карал от доста време
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
qvkata
 
Мнения: 439
Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 14:31
Име: Явор Георгиев

Re: Richard Burns Rally

Мнениеот (STARS) JoePro » Съб Мар 07, 2009 22:07

Аууу, много фенове бе 8) .... не съм влизал тук от доста време :)
Ами радвам се че сте постинали такива резултати при чехите, които са убийствени и непостижими за мен. Аз не мога да се меря с вас (просто вече не ми остава време да карам), но карам сравнително добре на американските отсечки (ZUZOV Stanimir). Не съм карал там от доста време защото имам проблем с плъгина. Дава ми грешка когато се опитам да се логна в плъгина, нещо от рода на "непозната версия на РБР" ...... това при положение че карах там 2-3 години без проблем ?!? Разбрах че и други имат този проблем и то не само българи. Може би имам някаква идея къде е проблема, но не съм сигурен на 100%. Проблема според мен е в интернет доставчика. Аз съм на кабеларка все още. Обадих се на доставчика и от там разбрах това : нямам реално Ай Пи (IP) ... до тук добре щото и преди бях така а и доста от вас нямат, но странното в случая е (поне така ми казаха) "всяка заявка която правиш за отваряне на произволна страница в нета минава през три рутера" ?! ... българска му работа. За това казвам че може би това е проблема, защото спред мен на всяка заявка ми генерира друго Ай Пи в зависимост през кой рутер минавам. Та по тоя проблем толкова и дано да се окаже от това защото скоро ще мина на ADSL.

Та по темата РБР и турнирите. Както каза Юлиян започнах подготовката на нов сайт само за българските фенове на играта по примера на другите. И отново побългарих нещата. Дамм, безплатен хост и домейн, да де амъъ много грижи, да не говорим колко съм ограничен, контролния панел е яко съкратен, а често недостъпен сървър. Все симптоми на "супер и безплатните" услуги. Е нема такова нещо като безплатна манджа. И така ми се наложи да замразя проекта на рбр спейс бг, поне не в този вид.

Сега от толкова негативи, мисля че е време и за една радостна новина. Вече имаме платен домейн и хост за една година. Искам това да се превърне не само в едно обикновено сайтче за рбр, а в един голям портал за всички фенове на този симулатор в България. От сега искам да кажа, че когато това стане ще имам нужда от 1-2 администратори на сайта, да го наглеждат когато аз няма да имам възможност (лични ангажименти и т.н.) и от 2-3 модератори за форума. Искам това да са истински ФЕНОВЕ 8)

Поздрави
Станимир
Аватар
(STARS) JoePro
 
Мнения: 56
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 19:52

Re: Richard Burns Rally

Мнениеот trouble » Нед Мар 08, 2009 12:19

Ние от CRL (Кибер Рали Лига), които провеждаме онлайн шампионат на Colin Mcrae 04 с нашите 44 лицензирани пилота, се надяваме скоро да видим вашия шампионат, като достойна конкуренция...Успех колеги!
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Richard Burns Rally

Мнениеот Dandi » Нед Мар 08, 2009 21:58

Много се радвам, че точно Станимир прави този сайт :wink:
Преди няколко седмици си говорихме с Юлиян да говорим с чехите, ако се направи някакъв шампионат, то той да бъде "Купа" в чешкия плъгин сайт със собствен лиценз.Сега писах на администратора да го питам как седят нещата и се надявам скоро да отговори.
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

ПредишнаСледваща

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта

cron