Платформа под наем търся, някой да услужи?

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Платформа под наем търся, някой да услужи?

Мнениеот butaloto » Сря Фев 12, 2014 15:33

Подготвил съм една лада бегачка, каня се в края на Март да я тестваме на Калояново. Но проблема е, че е малко нередовна от към документи... иначе всичко си имам :D Има ли някой да услужи с платформа под наем за един ден.. ако пък ладата изкара потенциал на пистата може към средата и края на годината пак да работим заедно, т.е. дългосрочно. Трябва някак да я прекараме до там. Може в темата да ми пишете... или на [email protected] Благодаря предварително!
butaloto
 
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Яну 18, 2011 17:08
Име: Марио Ганчев

Re: Платформа под наем търся, някой да услужи?

Мнениеот emoangeliyn » Пет Фев 14, 2014 12:19

Здрасти,

За да получиш отговор или оферта, най-малкото трябва да напишеш къде е "точка А", "точка В" е ясна - Калояново :wink:
Аватар
emoangeliyn
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 12:00
Местоположение: Белоградчик
Име: Емо Ангелийн

Re: Платформа под наем търся, някой да услужи?

Мнениеот butaloto » Пет Фев 14, 2014 13:19

От София съм, забравил съм да спомена(кв. Бъкстон :wink: )... около 150км. са в едната посока.
butaloto
 
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Яну 18, 2011 17:08
Име: Марио Ганчев

Re: Платформа под наем търся, някой да услужи?

Мнениеот emoangeliyn » Пет Фев 14, 2014 15:14

memberlist.php?mode=viewprofile&u=707

Пиши му на Сашо, май имаше платформа.
Аватар
emoangeliyn
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 12:00
Местоположение: Белоградчик
Име: Емо Ангелийн

Re: Платформа под наем търся, някой да услужи?

Мнениеот butaloto » Пет Дек 05, 2014 00:51

Сашо не отговаря.. :)
Имам добре подготвена лада бегачка, категория B+E и силна машина с теглич с която да влача.. но нямам платформа, а мисля да участвам активно следващия сезон в любителските състезания ( не знам какви са изискванията ладата да се ригистрира в БФАС и да се изкара паспорт.. вероятно клетката, коритото и колана няма да отговарят на изискванията). Искам да ползвам платформа под наем (от София съм), главно за период от 24часа няколко пъти годишно.. да мога спокойно да разкривам потенциала на тази "рускиня на стероиди" по родните писти.. Може и с опция за закупуване, но финансовото положение е малко тегаво в момента.. въпреки, че се прави и невъзможното в името на спорта ..
butaloto
 
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Яну 18, 2011 17:08
Име: Марио Ганчев


Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron