на писта без книжка

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

на писта без книжка

Мнениеот drift_power » Вто Фев 26, 2013 23:18

Каде мога да се състизавам или да карам на писта и до др автомобили без шофиорска книжка на дракон не допускат без книжки знаете ли някоия писта кадето се допускат лица без книжки.
drift_power
 
Мнения: 18
Регистриран на: Вто Ное 20, 2012 00:02
Име: krisko todorov

Re: на писта без книжка

Мнениеот -Скромен- » Сря Фев 27, 2013 11:02

Мисля, че не можеш да участваш в състезания без книжка и ако си малолетен като мен. Дракон е единствената истистинска писта в България за сега. Другите състезания на писта (Тайм атак и т.н ) се провеждат на картинг писти. Можеш да попиташ там дали можеш да се включиш но не възлагам големи надежди отговора да е ''ДА''.... Също така за този вид състезания трябва и подготвена кола.

И оправи си заглавието, и пиши по-грамотно ! Поздрави ! :D
Изображение Изображение
Аватар
-Скромен-
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Яну 11, 2013 19:26
Местоположение: Somewhere between the stages...
Име: Д.Димитров

Re: на писта без книжка

Мнениеот VAZ2103 » Чет Мар 21, 2013 16:52

Ако имаш желание да се състезаваш в БФАС има вратичка и за непълнолетни :) Поста над мен е споменато за Time Attack абсурд Искрен да каже "ДА" питал съм преди като бях непълнолетен Изображение . Иначе никъде по света не допускат не правоспособни лица до пистите. А през БФАС по спомен вземаш лиценз за пилот и те пускат на състезание. Но за там трябва пачка за да не ти се реве или да събираш пушиляка на всички в който и да било клас Изображение Извод за мен : ако си голям фен стягаш една кола и започваш в БФАС като пилот Изображение
Аватар
VAZ2103
 
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Фев 24, 2010 03:34
Име: Калоян Иванов


Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 24 госта