Сондирам мнения относно Халогени

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Сондирам мнения относно Халогени

Мнениеот RS_TURBO » Нед Ное 06, 2011 16:33

Такаааа, тъй като наближава зимата, и се очертават бая карания, мечтая си от бая време за една арка със фарове(Lamp pod) обаче все немога да отделя пари за такава, че идеята ми е да си взема поне 2 халогена които да изкъртват от светлина, та спрял съм се на едни полски Wesem и по-точно, на ей този модел http://shop.wesem.com/photo/_pdf/en/k_320_ho2_en.pdf
Мисля, че до голяма степен ще задоволят изискванията ми но все пак искам и ваши мнения, кой какво е ползвал от какво е доволен или недоволен, знам, че по принцип марката за тези неща е Хелла но все пак искам и нещо друго да видя, знам че цената на добрата Хелла модела мисял се води Рали и вече за цифрите незнам има разлика, но днес забелязох един Хамър със халогени Britax потърсих ги и открих, че нямат кои знае какъв асортимент що става дума за халогени за нашата цел, даже да не казвам, че е само един. Както и да е очаквам мнения :)
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Re: Сондирам мнения относно Халогени

Мнениеот BOXER » Нед Ное 06, 2011 21:39

От всякъде ще чуеш едно и също.Слагай Wesem и не се чуди.На тази цена по-добри няма.90% от хората който не карат с Хела са с такива.Аз имам 4 халогена за зимата.Два са на Halogen (нещо такова) внесени от Германия дето да светят настрани и два огромни дето за съжаление не ги вкарват вече в България,да ми светят централно и надалеч :)
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Сондирам мнения относно Халогени

Мнениеот RS_TURBO » Нед Ное 06, 2011 23:41

Би ли ни пуснал една снимчица на колата ти със тях..... И да ми кажеш от къде си си ги закупил?
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Re: Сондирам мнения относно Халогени

Мнениеот BOXER » Пон Ное 07, 2011 07:43

В момента не са на колата,защото колата е на стойки,че съм свалил скоростите.Скоро ще кача скоростите и ще сложа халогените.Снимки ще има 100%.Едните както казах са донесени от Германия,другите са от един магазин в София в Младост 1А.Незнам дали го има още магазина,но когато си взех халогена имаха само един,който беше останал мостра и звъняха из цялата страна по магазините и на вносителя и след 10 дни намериха и другата бройка и ми я пратиха.Казаха че това са били последните останали тук за продаване,защото пройзводителя е преустановил пройзводството на тях.
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Сондирам мнения относно Халогени

Мнениеот RS_TURBO » Пон Ное 07, 2011 11:49

Току що получих имейл от една пловдивска фирма към която бях отправил запитване, бритакса е на цена 105 лв/ бр. Безцветно стъкло и 110 лв/бр със синьо, без крушка но със габарит. Смятам да си поръчам wesem въпреки, че britax-a е с 50 мм по-голям. Но ако бяха 130-140лв комплека щях да си ги взема но 210-220лв ми е множко.... а ако някой има за птодаване мога да го освободя, стига да са хубави големи.
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев


Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта