феърплий

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Мнениеот Flo » Пон Апр 02, 2007 14:41

Не знам дали е уместно подобен коментар, но защо всички сте се хванали за тази пътна книга - и състезателки и зрители???
Аз мисля, че тази част от състезанието, особено когато то е в София, а ние сме софиянци е най-леката и даваща възможност за някаква отмора преди следващия старт.
По отношение на губещи и печелещи с достойнство..... в дамския шампионат е рядкост да се остави да спечели най-добрия екипаж.
Трябва да имаш невероятен късмет за подобно нещо...
Мисля, че има далеч по-интересни неща за коментиране от този кръг на дамския шампионат, а и от миналия :D (Пирин 2007)!!!
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Ралито

Мнениеот malkiq_sustezatel » Пон Апр 02, 2007 14:53

Ми много ясно.Съгласен съм с тoва напълно.Какво толкова я въртят тази тема и само се джанкат,не мога да разбера.Наистина си има забележки в шампионата,които всички ние много добре знаем,но това си е далеч по-различна тема,която в конкретния случай засяга само състезателите,нали така?Поправете ме,ако греша.Никому няма да се разсърдия,ако го направи!!!!!!!!!!
Последна промяна malkiq_sustezatel на Нед Фев 27, 2011 21:41, променена общо 1 път
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Мнениеот plm » Пон Апр 02, 2007 21:31

Тази тема, пусната седмица след състезанието е за дразнене, според мен.
След известен период от време дребна душица се хваща за мнението на Tzveti за пътната книга и решава да се изяви.
Отговарям на
Flo написа:Не знам дали е уместно подобен коментар, но защо всички сте се хванали за тази пътна книга - и състезателки и зрители???...

...Мисля, че има далеч по-интересни неща за коментиране от този кръг на дамския шампионат, а и от миналия :D (Пирин 2007)!!!

Та, затова основно коментарите са за пътната книга - тази тема е такава - заядлива, празна,... Помислете какво очаква автора на темата?
Съгласен съм, че има какво да се коментира около дамския шампионат. Но, org насочва коментарите в желана от него насока.
Org в профила си като професия е написал -
Код: Избери целия код
inginer.

Ясно.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Предишна

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron