Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот Иван Шопов » Пет Юни 22, 2012 09:41

За съжаление Дани Живков няма да участва в планинско "Узана". Вчера около 19.30 опознавайки трасето с Цецо Мезинов са излезли от пътя и са катастрофирали.
И двамата са получили леко комоцио. Дани вече е в София и се възстановява (говорих с него преди 2 мин.). Надявам се, че и Цецо е добре ( живот и здраве в Габрово ще съм наясно).
Дани ме помоли да оповестя причината за отсъствието му за да няма излишни спекулации.
Пожелавам и на двамата бързо възстановяване и моля да бъдат спестени излишните коментари.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот Rally Fan » Пет Юни 22, 2012 10:11

Много неприятни новини, надявам се няма общо с непочистеното трасе. Дано бързо да се възстановяват и скоро пак да ги видим по трасетата.
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот Vaseto » Пет Юни 22, 2012 10:35

Спрете с това непочистено трасе :!: С каква скорост трябва да опознаваш, че да напуснеш пътя. А ако там в гората някой береше гъби. Организатора ли щеше да е виновен? Нека всеки отговаря за действията си.
Аватар
Vaseto
 
Мнения: 143
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 18:21
Местоположение: Sliven, Tvardica, Sofiq
Име: Васил Киров

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот najdenov » Пет Юни 22, 2012 10:36

Ето малко и от полицейската сводка:
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=921576
Аватар
najdenov
 
Мнения: 125
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 22:43
Местоположение: гр.Габрово
Име: Христо Найденов

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот beta_racing » Пет Юни 22, 2012 10:48

Стига, бе, пак причината е "несъобразена скорост" :lol: Няма ли някога на един журналист да му мине през акъла и да не преписва всичко дословно, а да ги запита тия мързеливи полицаи какво значи "несъобразена скорост" :x ......както и да е, пак се отплеснах :wink: :lol:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот trouble » Пет Юни 22, 2012 10:51

Важното е, че са живи и здрави. Може би тези тренировки трябва да се ограничат и забранят.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот golf_1 » Пет Юни 22, 2012 11:16

trouble написа:Важното е, че са живи и здрави. Може би тези тренировки трябва да се ограничат и забранят.

Само за Лука Бети обаче :mrgreen: , и после хората ме нападат защо мисленето ми било такова, е виждате нашите пилоти какви ги вършат, за тва исках правилата да се спазват от всички...Толкова ли 3 манша не стигат за опознаване,че аз дет съм ходил няколко години ги запомних наизуст...Както и да е,важното е ,че не са засекли някоя кола насреща щом са изхвърчали отляво на пътя...Да се възтановяват по бързо,тази Ланча пак няма да я видим....Дамянски ще ги стигнем Европата някой ден.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот beta_racing » Пет Юни 22, 2012 11:20

golf_1 написа:Само за Лука Бети обаче :mrgreen: , и после хората ме нападат защо мисленето ми било такова, е виждате нашите пилоти какви ги вършат, за тва исках правилата да се спазват от всички...Толкова ли 3 манша не стигат за опознаване,че аз дет съм ходил няколко години ги запомних наизуст...Както и да е,важното е ,че не са засекли някоя кола насреща щом са изхвърчали отляво на пътя...Да се възтановяват по бързо,тази Ланча пак няма да я видим....Дамянски ще ги стигнем Европата някой ден.... :D
В "спора" с "някоите хора" не е ставало въпрос за това дали е позволено да се опознава или не. Май пак бъркаш ралитата с планинските.... :lol: :lol: Аз също съм против този тип опознаване за планинско, най-вече защото става опасно за другите участници в движението, ама в крайна сметка няма рестрикции като при ралитата :wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот beta_racing » Пет Юни 22, 2012 11:39

И за да подкрепя горното си мнение, ето какво единствено има като забрана в дните преди състезанието:
Planinsko.jpg
Planinsko.jpg (255.68 KiB) Прегледано 10588 пъти
Значи е забранено да караш бегачката 10 дни преди тренировките и то само в посоката, в която е планинското :wink: Следователно с обикновена кола можеш да минаваш по трасето, което значи, че не е забранено да тренираш :wink: Пак казвам, че въпреки това аз лично съм против този тип тренировки (в предното ми мнение описах защо). Всеки сам си преценява как ще кара и при произшествие сам си носи отговорност, както се е случвало не само вчера. И с всичко това искам да кажа - дайте да не намесваме Лука Бети тук, защото неговият случай няма много допирни точки с тренировките преди планинско :wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот golf_1 » Пет Юни 22, 2012 11:45

beta_racing написа:
golf_1 написа:Само за Лука Бети обаче :mrgreen: , и после хората ме нападат защо мисленето ми било такова, е виждате нашите пилоти какви ги вършат, за тва исках правилата да се спазват от всички...Толкова ли 3 манша не стигат за опознаване,че аз дет съм ходил няколко години ги запомних наизуст...Както и да е,важното е ,че не са засекли някоя кола насреща щом са изхвърчали отляво на пътя...Да се възтановяват по бързо,тази Ланча пак няма да я видим....Дамянски ще ги стигнем Европата някой ден.... :D
В "спора" с "някоите хора" не е ставало въпрос за това дали е позволено да се опознава или не. Май пак бъркаш ралитата с планинските.... :lol: :lol: Аз също съм против този тип опознаване за планинско, най-вече защото става опасно за другите участници в движението, ама в крайна сметка няма рестрикции като при ралитата :wink:

И аз исках точно това да кажа,че ще е опасно за случайните хорица,не искам да сравня ралито с планинското,но опасността мисля че е една за случайните минувачи...Както на рали българия Бети им минавал през ноктите, така и тук можеха да минат през някой гъбар(пример),както се изказа Васето...Важното е ,че сме късметлии за пореден път,че няма нищо сериозно...И нека се насочим към празника който се задава,аз утре сутрин потеглям,това трасе има толкова много хубави места,че направо се чудя откъде да започна утре... 8)
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот Rally Fan » Пет Юни 22, 2012 11:45

beta_racing написа:...

Деймиън... нещо друго ми прави впечетление. Излиза така, че ти може да си караш с бегачката по трасето само че в обратна посока (на спускане), даже и 1 ден преди самото състезане... което е меко казано недопустимо според мен, да има състезателен автомобил по трасето в толкова кратки срокове преди самото състезание. И можеш да слизаш с бегачката надолу, а пък да си тренираш на горе с нормалната кола ... :D ..ФъН :mrgreen:
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот beta_racing » Пет Юни 22, 2012 12:39

Rally Fan написа:
beta_racing написа:...
Деймиън... нещо друго ми прави впечетление. Излиза така, че ти може да си караш с бегачката по трасето само че в обратна посока (на спускане), даже и 1 ден преди самото състезане... което е меко казано недопустимо според мен, да има състезателен автомобил по трасето в толкова кратки срокове преди самото състезание. И можеш да слизаш с бегачката надолу, а пък да си тренираш на горе с нормалната кола ... :D ..ФъН :mrgreen:
Да, точно така излиза :lol: Поне като ще се забранява с бегачката, да се забрани нацяло да се припарва там 10 дни преди състезанието - к'во е т'ва: "Надолу може, нагоре - не!" :lol: :lol:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот trouble » Пет Юни 22, 2012 14:59

Сега прочетох, че Мирослав Ангелов ще кара Пунтото на Пейчев. Колата пише, че е продадена, не под наем. Това значи ли, че вече Ангелов ще си участва редовно в планинския шампионат с Фиата и какво ще кара Пейчев във пистовия.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот emo_s_klasa » Пет Юни 22, 2012 17:18

trouble написа:Сега прочетох, че Мирослав Ангелов ще кара Пунтото на Пейчев. Колата пише, че е продадена, не под наем. Това значи ли, че вече Ангелов ще си участва редовно в планинския шампионат с Фиата и какво ще кара Пейчев във пистовия.

Имам информация че колата е продадена на Мирослав Ангелов- в каква дисциплина мисли да участва можем да разберем само от него, а когато попитах един от механиците му какво ще кара Пейчев, той ми отговори че догодина ще разберем- дефакто Пейчев тази година ще почива. Но лично според мен бай Гошо няма да издържи да не кара толкова много време. :wink:
Последна промяна emo_s_klasa на Пет Юни 22, 2012 17:51, променена общо 1 път
Аватар
emo_s_klasa
 
Мнения: 95
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 22:58
Местоположение: Pleven
Име: Emil Ivanov

Re: Планинско Узана 23-24 юни 2012, Нац.ш-т III кръг

Мнениеот golf_1 » Пет Юни 22, 2012 17:25

trouble написа:Сега прочетох, че Мирослав Ангелов ще кара Пунтото на Пейчев. Колата пише, че е продадена, не под наем. Това значи ли, че вече Ангелов ще си участва редовно в планинския шампионат с Фиата и какво ще кара Пейчев във пистовия.

Да му е честита на човека новата придобивка,която никога не съм виждал да има технически проблем,тази машинка ако се използва както трябва може да притесни доста силни коли.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron